CK Sun & Fun

CK Sun & Fun - logo

Základné informácie o CK Sun & Fun

Kontakt
Telefón: +421 31 38 17 678, +421 908 808 188
Infolinka: +421 31 38 17 678, +421 908 808 188

IČO: 51047381
IBAN: SK3202000000003884794857

Adresa CK Sun & Fun (centrála)
Poštová 367/1
Dunajská Streda 92901
Slovensko

V snahe uspokojiť požiadavky a potreby, naši cestujúci môžu stráviť vysnívanú dovolenku v najlepších hoteloch, v exkluzívnom prostredí, na prekrásnych plážach. Podmienkou dokonalej dovolenky sú komfortné a priestranné izby, kvalitné reštaurácie, obsluha šitá na mieru a vysoká úroveň služieb. Podľa doterajších skúseností sme pre Vás vybrali hotely na webovej stránke, v ktorých môžete zažiť vysnívanú dovolenku. 

Vítame Vás v svete Sun & Fun Holidays!

Našu ponuku sa snažíme vytvoriť tak, aby sme splnili požiadavky našich cestujúcich. Ponuky našej kancelárie spĺňajú široké spektrum požiadaviek, môžete nájsť vysokokvalitné Prestige hotely, hotely s označením Family pre kvalitnú rodinnú dovolenku, Relax hotely pre ničím nerušený oddych a Young hotely pre mladých a pre tých, ktorí túžia po zábave.

Firemná politika sa zakladá na uvedených pilieroch:

  • flexibilita: pri obsluhe klientov a partnerov
  • inovácia: ľahko používateľná, moderná, stále obnovená webová stránka a rezervačný systém
  • odborná znalosť: naši zamestnanci majú viacročnú odbornú skúsenosť
  • dobrý pomer cien a kvality: ponúkame kvalitné služby za výhodné ceny

Zájazdy od CK Sun & Fun

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Sun & Fun

Recenzie na CK Sun & Fun

Pozrite si posledné recenzie na CK Sun & Fun

Turquoise Hotel & Villas recenzie

Turquoise Hotel & Villas

Turecko - Side - Sorgun

+
95% Vlasta C.

20.09.2019

Hotel je v krásnom prostredí píniového lesa, dostatok súkromia, veľa oddychových zón. Príjemné, že sa dá posedieť aj vo večerných hodinách pri mori pri horiacej sviečke v pohodlných kresielkach. Izby boli pravidelne udržiavané, mali sme krásny výhľad do záhrady, nič nás nerušilo. Strava výborná, pestrá, za celý pobyt si nikto nemusel dávať dvakrát to isté, ani sa nedalo z každého ochutnať. Hlavne sa mi páčilo, že hostia neplytvali stravou, vzhľadom na prevažujúcich holandských a nemeckých turistov. Veľmi príjemne nás prekvapili pri príchode, ešte pred ubytovaním, pohárom šampanského a malými osviežujúcimi uteráčikmi. Mohli sme využiť štyrikrát reštauráciu ala carte, kým doteraz v tureckých hoteloch sme mohli iba jedenkrát. Personál bol veľmi milý, veľa študentov, ktorí ovládali aj niekoľko jazykov, nebol problém sa dohovoriť. Svoju prácu si fakt robili dobre. Vzhľadom k tomu, že animačné programy počas dňa nevyužívame, tak nehodnotím. Zdalo sa mi, že sa pri nich zabáva maximálne 20 ľudí. Večerné programy sa mi veľmi nepáčili, hlavne tvrdé, hlučné diskotéky (preto si vyberáme výhľad z izby nie na more, lebo tento hluk sa robí hlavne pred oknami týchto izieb). Aspoň jeden večer by stačil lacnejší variant zábavy, stačilo by púšťať tanečné piesne, pri ktorých by sa dalo zatancovať. Z pláže sme boli najskôr v rozpakoch, lebo tam v jednej časti boli veľké kamene, ale o pár metrov bola piesčitá pláž. Škoda, že dva dni bola pláž na kraji znečistená chaluhami, ale to nie je pravidlo. Hotel má až dve móla, z ktorých sa dalo veľmi pohodlne vstúpiť do mora a to veľmi čistého a s výhľadom na chrám Apolóna a amfiteáter v starobylom mestečku Side. Krásne sa dá prechádzať po pláži, skoro až po Side. Komu by predsa len nevyhovovala dlhá hotelová pláž, smerom k Side je obrovská piesčitá pláž, s pozvoľným vstupom do mora, s hĺbkou mora po prsia asi 50 - 70 m od pobrežia, stačí kúsok prejsť. Môžem povedať, že dovolenka splnila naše očakávanie, lebo zámerne vyhľadávame menšie hotely v zeleni so svojím súkromím, cez ktoré nejde žiadna cesta, promenáda.

prečítať si celú recenziu
Armas Labada Beach recenzie

Armas Labada Beach

Turecko - Kemer - Camyuva

+
75% LL

13.07.2019

Izba malá s veľmi slabo funkčnou klimatizáciou. Upratovanie v pokročilých popoludňajších hod. Voda vytekala spod sprchovacieho kúta, batéria rozheganá, bez upozornenia nám nedoplnili toaletný papier ani tyčinky do uší, ani tekutiny do chladničky. Strava pestrá, personál v jedálni šikovný, niekedy až príliš - človek ešte ani nedojedol a už mu zobrali tanier. Pláž blízko a čistá, more čisté.

prečítať si celú recenziu