Základné informácie o CK Fischer
Telefón: +421252731264
Infolinka: +421252731264
IČO: 31405207
IBAN: SK2409000000000493172694
Adresa CK Fischer (centrála)
Lazaretská 13
Bratislava 800 08
Slovensko
Bratislava
CENTRÁLA
+421252731264
INFOLINKA
O kancelárii

História cestovnej kancelárie FISCHER začala v roku 1990, kedy Václav Fischer priniesol rodiacemu sa trhu v Českej republike štýl a komfort, ktorý je v Západnej Európe štandardom.  
CK FISCHER chápe cestovanie ako zážitok, vďaka ktorému si na dovolenke odpočiniete a objavíte nové myšlienky, nech už zvolíte stredomorské pláže alebo exotickú samotu.
 
Prečo cestovať na dovolenku s Cestovnou kanceláriou FISCHER? 
Sme jedna z prvých cestovných kancelárií na českom a slovenskom trhu. Od začiatku vytvárame štandardy najvyššej kvality, prinášame to najlepšie a inšpirujeme ostatných. Riadime sa jednoduchým heslom: ponúkame viac než dovolenku, vytvárame svet vašich zážitkov. 
Vy hráte v tomto svete najdôležitejšiu úlohu.
My tu svoju vidíme v poskytovaní najkvalitnejších služieb, v profesionálnom zázemí, v umení počúvať a porozumieť prianiam našich klientov.
Od prvých úvah, kde prežijete dovolenku až do bezproblémového návratu, vždy robíme všetko pre vašu maximálnu spokojnosť.

Zľavy a služby CK Fischer

Vždy uvádzame všetky ceny ako konečné, a to vrátane palivových príplatkov a letiskových táx – ako jedna z mála cestovných kancelárií na Slovensku. Nelákame klientov na opticky nízke ceny: podstaná je celková cena, ktorú za dovolenku zaplatíte.

Ak v ponuke uvádzame „dieťa zadarmo“, tak zaň nezaplatíte ani cent. V takomto prípade neplatíte za dieťa ani letiskové taxy a palivové príplatky.

Disponujeme širokou sieťou česky/slovensky hovoriacich profesionálnych delegátov, ktorí sa v destinácii postarajú o váš komfort a pohodlie. Vždy sú pripravení vám s čímkoľvek pomôcť: poradiť, doporučiť, alebo zariadiť. A to počas celého vášho pobytu.

Upresnite svoje filtrovanie
Poloha
Vybavenie
+ Ukáž dalšie možnosti
Vynulovať filtre
+421 948 301 826
Zavolajte nám, sme online
Po-Pia 10:00 - 17:00

Destinácie od CK Fischer

Recenzie na CK Fischer

Pozrite si posledné recenzie na CK Fischer

Hilton Ras Al Khaimah Beach Resort recenzie
80%
Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah - Ras Al Khaimah
Matias
PRIDANÉ: 12.03.2023
Izba veľmi pekna. Strava veľmi veľa na výber. Sú tam jedlá z rôznej kuchyne. Je tam Talianska, Libanonská a Brazílska reštaurácia. Personál je veľmi milý. Pláž je piesková. Je tam aj pláž pre psov. Je tam 11 bazén - prvý je z vodným barom, druhý je 50 m plavecký, tretí je trochu plytší, štvrtý je detský, tieto 4 sú prepojené a su slané. Piaty ...
Prečítať celú recenziu »
Kalimera Kriti Hotel & Village Resort recenzie
55%
Grécko - Kréta - Sissi
Alexandra
PRIDANÉ: 11.10.2022
Fischer nie!!! CK Fischer prezentujú päť hviezdičkový hotel ako super luxus. Ostali sme v úžase. Všetko ošarpané vaňa, batéria, neodtekala voda z vane, chladnička sa rozpadla - starožitnosť, klimatizácia hrdzavá. Izba jednoduchá . Celková hygiena- navyhovujúce!!! Neupratujú každý deň-WC, nevymieňajú uteráky, neumývajú podlahu.Jedlo fajn, mali sm...
Prečítať celú recenziu »
Kapetanios Bay Hotel recenzie
60%
Cyprus - Južný Cyprus - Protaras
Aleš
PRIDANÉ: 07.01.2023
neodporúčam cestovat s CK Fisher, žiadna kompenzácia za nedodržanie zmluvného , objednaného stravovania , nekorektný prístup a výhovorky na hotel. s CK fisher teda nikdy a informované aj moje okolie. !...
Prečítať celú recenziu »
Xanadu Makadi Bay recenzie
80%
Egypt - Hurghada - Makadi Bay
Darina Ladecka
PRIDANÉ: 01.10.2022
Zatiaľ najlpši a najkrajší hotel, najlepší personál, krasne a čisté izby, prostredie , strava, alko aj nealko nápoje - vsetko na 100%. Personál veľmi mikín, úslužní , vždy usmiaty. Vrelo odporúčam!!!...
Prečítať celú recenziu »