Rakúske cestovné kancelárie

Prečo si vybrať dovolenku cez Nemecké a Rakúske CK?

Predovšetkým kôli výhodnejšej cene, vyššej kvalite služieb a úžasnej ponuke. Rakúske a Nemecké cestovné kancelárie prevádzkujú svoje služby na neporovnateľne väčšom trhu ako je Slovensko, kde je vyššia konkurecia a tým sú aj ceny výrazne nižšie za vyššiu kvalitu.

  • - poistenie proti insolventnosti minimálne na 110 miliónov EUR
  • - nižšie ceny vďaka väčšiemu trhu a konkurencii
  • - vyššia kvalita
  • - niekoľko násobne širšia ponuka aj do destinácii o ktorých mohol našinec doteraz iba snívať
  • - výborné jazykové vybavenie delegátov, dohovoriť sa anglicky je samozrejmosťou
  • - lety priamo z Viedne, ale aj iných Rakúskych či Nemeckých miest
  • - výhodné parkovanie priamo na letisku Viedeň


Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravyZoznam rakúskych cestovných kancelárií

Rakúske cestovky last minute

Rakúske CK - Ďalšie krajiny

Rakúske cestovné kancelárie skúsenosti

Prečítajte si najnovšie skúsenosti našich klientov na pobyty cez rakúske cestovky. Všetkým našim klientom odporúčame aspoň raz vyskúšať vycestovať cez rakúsku alebo nemeckú cestovnú kanceláriu a vyskúšať na vlastnej koži v čom je ten rozdiel.

Miarosa Incekum West Hotel recenzie

Miarosa Incekum West Hotel

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

53% Ing. Josef Č.

28.10.2017

Hotelový pokoj - účelně zařízený, vyhovující velikost, úklid bez připomínek, vše funkční Středisko - hotel má rezervován malý kousek písečné pláže mimo areál s nejasnou dostupností (v hotelu chybí informace, našli jsme pouze na základě znalosti střediska z minula). Hotel je situován na ostrohu se , to přináší mizivý hluk z okolí, přístup přímo do hluboké vody je z žebříků, což nám vyhovovalo. Další vstup je z miniaturní plážičky v přilehlé zátočině.Dispozice hotelu tak vyhovuje spíše dospělým, nově vybudovaný prostor u vody však hrozí animačními programy i hudbou během dne. Na novém molu je i bar, takřka bez nabídky. Strava - poměrně fádní a stereotypní, úzký sortiment, spíše vegetariánská, minimum ovoce (začátek října), často neochucená. pravděpodobně nečištěné pivní trubky , nádobí často špatně umyté (střevní potíže nás postihly oba), pravidelně nefunkční kávovar, zkonzumované položky bufetu doplňované jen laxně. V hotelu nejsou pravidlem balíčky za zaplacenou stravu - např. při odjezdu. Personál - nutně potřebuje kurs kulturního chování. Je sice mladý, ke konci sezóny však viditelně nemotivovaný a unavený. Restauraci proměnil na jídelnu nižší kategorie - při úklidu nádobí mu nedělá problém těsně za vašimi zády vymetat zbytky z talířů do igelitového pytle a třískat nádobím. Většina otlučených talířů a jídelních misek jde na jeho vrub. Pouze někteří recepční mluví anglicky.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Side La Grande Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

70% Martin F.

08.10.2017

Izba rodinná v pohode iba tie od cesty hlučné, upratovanie nič moc problem osušky nedostatok,napoje v chladničke toaletný papier, kuchyňa dookola to isté,personal čaká iba na eura, pláž v pohode iba bordel pri lehatkach veľa turkov a rusov .

prečítať si celú recenziu
Villaggio Solemare recenzie

Villaggio Solemare

Taliansko - Kalábria - Capo Vaticano - Kalábria

35% Eva V.

07.10.2017

Izba dobrá,ale za 2 týždne nevymenili prádlo. A menenie čistých uterákom bol chaos. Niekedy nám vymenili úplne čisté a inokedy sme si museli pýtať čisté. Strava no hrozné. To bola najhoršia strava z našich všetkých dovoleniek. Voda vo fľašiach,ktorú predávajú za 2€ liter čapujú z vodovodu. V plnej penzii,sme si kupovali minerálku a nosili si ju do jedálne. Veľmi nám chýbalo ovocie. A keď bolo,tak bolo miešané a povykrajované hniliby. Signal a wifi iba ak si v bare dáš kávu,alebo niečo si kupiš dostaneš heslo a vyjdeš z baru a hotovo nič.

prečítať si celú recenziu
Scoglio Della Galea Village & Spa recenzie

Scoglio Della Galea Village & Spa

Taliansko - Kalábria - Santa Maria di Ricadi

90% Jana 1952

07.10.2017

Kalábriu a hotel Scoglio della Galea sme navštívili tretí krát za sebou a to asi hovorí za všetko. Nič nemôžem vytknúť. Izby majú štandardnú úroveň,strava je vynikajúca a personál veľmi milí a ochotní.

prečítať si celú recenziu
SENTIDO Mikri Poli Atlantica recenzie

SENTIDO Mikri Poli Atlantica

Grécko - Kréta - Makrigialos

80% Tomáš S.

06.10.2017

Pozor na ubytovanie sú schopní Vás ubytovať na hlavnej ceste,mimo vyznačené izby. Problém bol ak vidia slovenský pas. Ak sa nedáte, tak dostane dobrú izbu aj ospravedlnenie s darčekom od vedenia hotela.

prečítať si celú recenziu
Diamond Premium Hotel & Spa recenzie

Diamond Premium Hotel & Spa

Turecko - Side - Titreyngöl

95% Pepino 1

06.10.2017

Dovolenku hodnotíme ako výbornú,strava veľmi dobrá ,veľa barov plážový bar,personál slušný,nevtierávý,ochotný,,pláž,more , ležadlá aj slnečníky výborné. Odporúčam

prečítať si celú recenziu
Nika Island Resort & Spa recenzie

Nika Island Resort & Spa

Maledivy - Maledivy - Severný Ari atol

76% Anicka

01.10.2017

Ostrov úplnej pohody, kľudu a pokoja. Ak od dovolenky očakávate adrenalín a "akciu" sem nechoďte. Naopak, ak si chcete oddýchnuť a úplne vypnúť, je to pre vás ako stvorené. Na Nika Island sa môžete ubytovať v záhradných vilách, plážových vilách a vodných vilách.

prečítať si celú recenziu
IBEROSTAR Costa del Sol recenzie

IBEROSTAR Costa del Sol

Španielsko - Costa del Sol - Andalúzia - Estepona

100% Luci

01.10.2017

Našu svadobnú cestu sme plánovali narýchlo, preto menšie hotely, ktoré preferujeme, boli už obsadené. Tak sme si vybrali z ponuky taký, ktorý nás najviac oslovil - Iberostar. A lepšie sme ani nemohli urobiť. Tento hotel je síce väčší než tie, na kt. sme zvyknutí, ale je rozdelený na tri menšie časti, čo dodáva hotelu útulný vzhľad. Hotel je určený pre všetkých - pre páry, pre rodiny s deťmi, pre mladších aj starších. V areáli sú krásne bazény so sladkou vodou, palmy, Lobby bar. My sme však viac využívali krásne pláže a oceán. K nemu od hotela vedie romantický drevený chodník (500 m) cez nízky borovicový les. Asi v polovici cesty k pláži je plážový bar, kde si počas dňa môžete dať niečo osviežujúce al. si odskočiť na toaletu. Pláže sú široké a dlhé, kam len oko dovidí. Vplyvom prílivu a odlivu sa Vám počas dňa naskytnú rôzne pohľady na tieto nádherné pláže. Raz sa pri bójke opaľujete, raz si k nej musíte doplávať. Ak sa chce človek zabaviť, využije rôznorodosť programu v areáli, kt. je veľmi bohatý - aj pre deti, aj pre dospelých. Ak si chcete oddýchnuť, vybehnete na pláž, kde je tichúčko, teplo a kľud.

prečítať si celú recenziu