Rakúske cestovné kancelárie

Prečo si vybrať dovolenku cez Nemecké a Rakúske CK?

Predovšetkým kôli výhodnejšej cene, vyššej kvalite služieb a úžasnej ponuke. Rakúske a Nemecké cestovné kancelárie prevádzkujú svoje služby na neporovnateľne väčšom trhu ako je Slovensko, kde je vyššia konkurecia a tým sú aj ceny výrazne nižšie za vyššiu kvalitu.

  • - poistenie proti insolventnosti minimálne na 110 miliónov EUR
  • - nižšie ceny vďaka väčšiemu trhu a konkurencii
  • - vyššia kvalita
  • - niekoľko násobne širšia ponuka aj do destinácii o ktorých mohol našinec doteraz iba snívať
  • - výborné jazykové vybavenie delegátov, dohovoriť sa anglicky je samozrejmosťou
  • - lety priamo z Viedne, ale aj iných Rakúskych či Nemeckých miest
  • - výhodné parkovanie priamo na letisku Viedeň


Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravyZoznam rakúskych cestovných kancelárií

Rakúske cestovky last minute

Rakúske CK - Ďalšie krajiny

Rakúske cestovné kancelárie skúsenosti

Prečítajte si najnovšie skúsenosti našich klientov na pobyty cez rakúske cestovky. Všetkým našim klientom odporúčame aspoň raz vyskúšať vycestovať cez rakúsku alebo nemeckú cestovnú kanceláriu a vyskúšať na vlastnej koži v čom je ten rozdiel.

Aegeon recenzie

Aegeon

Grécko - Lesbos - Skala Kallonis

75% Peter S.

22.08.2017

Každodenné upratovanie izieb, bufetové raňajky s pestrým výberom, klimatizácia v cene ubytovania. Udržiavaný bazén s barom a hlavne príkemný a ochotný personál.

prečítať si celú recenziu
PrimaSol Serra Garden recenzie

PrimaSol Serra Garden

Turecko - Side - Kumkoy

50% Lucia H.

22.08.2017

Tento hotel bol pre nás naozaj veľkým sklamaním. Absolútne nespĺňa očakávania 4* hotela. V Turecku sme boli prvý krát, takže nemám s čím porovnávať, ale toto bola katastrofa.Tento hotel by som určite neodporúčala.

prečítať si celú recenziu
Kotva recenzie

Kotva

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie

66% Ivana

21.08.2017

Hotel pekný čistý, každý deň uprataná izba, ochotný personál, vhodné pre rodiny s deťmi, nie pre mladých ľudí, ktorí očakávajú kľudnú dovolenku, bohatý animátorský program, večerné vystúpenia (bulh. folklór, detská disco, módna prehliadka), voda v bazénoch studená, vôbec sme nevyužili, ani detský aquapark, kt. sa otvára o 10:00 h, na pláž 5 min. pešo, pekná, avšak prevažne veterno a vlny, pre kt. nepúšťali do vody, Nesebar a centrum Sunny beach vláčikom z pred hotela 3 leva / os, do 3 r. zdarma, 5 - 7 r. 1 leva, strava - zelenina len paradajky, uhorky, šaláty skoro žiadne, 2 x za pobyt kapustový so smotanou, ovocie ok, príloha každý deň hranolky, čisté špagety, sem tam ryža, 2 druhy masa max., celkovo neočakávajte pestrosť balkánskej stravy ako v iných hoteloch, čo už to viem porovnať.

prečítať si celú recenziu
Royal Dragon recenzie

Royal Dragon

Turecko - Side - Kumkoy

100% Miroslav

06.08.2017

Nádherný a krásny hotel. Super služby. Neskutočne čistučko všade, hygiena na 100%. Vynikajúce ubytovanie, fantastická strava, úžasné bazény, krásna pláž, všetci pracovníci makajú, sú milí a nevtieraví. Vynikajúce animácie a aj programy večer v amfiku.

prečítať si celú recenziu
Royal Alhambra Palace recenzie

Royal Alhambra Palace

Turecko - Side - Colakli

100% Zuzana Vávrová

04.08.2017

Hotel nádherný, obrovský, priestranný, krásne izby, vždy čisté, nechápem, ako môže niekto napísať že špinavé, podotýkam, že sme boli v termíne 22. 7. 17 - 31. 7. 17, mali sme bočný výhľad, nádherné izby, každý deň upratané s doplnený minibarom, ktorý bol zadarmo ako všetko ostatné. Vrelo doporučujem.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Side La Grande Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

76% Mira

22.07.2017

Aj príchod a aj odchod prebehol bez problémov. Všetko zabezpečené. Hotel nový. Krásny. All inclusive 24 hod. Raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajší snack, večera a do 7.00 sa dá v rešt. najesť. Od 12.00 do 15.00 hod na pláži bufetové stoly + vynikajúce ručne robené placky s rôznymi plnkami. Na pláži nealko, pivo, ajram, kava. Hostia v hoteli prevažne z Turecka a Ruska. Obrovské plytvanie jedlom. Zostávali po nich plné stoly jedla a to putovalo do igelitových odpadových košov. Pri množstve ubytovaných /700-800/ hostí sa jedáleň menila na obrovskú tlačenicu a boli výpadky jedla, keďže hostia si myslia, že majú 5 žalúdkov a nakoniec jedlo končí v koši, ako som sa už zmienila vyššie. Nie sme nároční, all sme zažili prvýkrát a jedlo bolo podľa nás rozmanité a dostatočne postačovalo, dokonca prevýšilo očakávanie. Napriek tomu naši priatelia - spolucestovatelia hovorili, že slabý all. Takže tak. Koľko ľudí, toľko názorov. Pri bazénoch bar, ale nevidíte, aká je ponuka alkoholu. Fľaše sú schované pod pultom. Vidieť len pivovú pípu a nealko. Musíte si pýtať. Každý večer animácie, ale ani raz sme neboli, takže neviem posúdiť. Upratovanie izieb pozostávalo z vysypania koša, výmeny uterákov a narovnanie plachty. Na pláž sme chodili pešo cca 8-10 min, lebo elektromobil mal kapacitu pre 8 ľudí, takže bol vždy plný alebo ho nabíjali, alebo mal pauzu. Hosťom to vadilo, ale pre nás nepodstatná vec. More nebolo ďaleko. V pohode. Vedela by som si predstaviť, že by sme sa sem opäť vrátili.

prečítať si celú recenziu
PrimaSol Serra Garden recenzie

PrimaSol Serra Garden

Turecko - Side - Kumkoy

90% Vladimír B.

19.07.2017

Pokiaľ ide o dopravu - CK - ITS Billa Reisen - úplná spokojnosť. "Normálne" časy odletu, príletu (tam o 14tej, späť o 11tej hod.), transfer z letiska, parkovanie vo Viedni. Veľmi nám vyhovoval odchod z hotela ráno po raňajkách. Prvýkrát sme si nemuseli priplácať izbu, aby sme ju mohli vypratať až večer, príp. v noci. V hoteli bolo veľa rodín s tromi deťmi, čo sme samozrejme uvítali. Po minulé dva roky sme mali problém zohnať zájazd pre dvoch dospelých a tri deti. Na izbe síce nebola pripravená extra postieľka pre tretie dieťa, ale malý aj doma spáva medzi nami, takže pre nás žiaden problém. Čo nás prekvapilo, hotel bol plný Slovákov, zopár Nemcov, Rakúšanov... a pár domácich. Fakultatívne výlety sme neabsolvovali žiadne, nakoľko máme tri malé deti a v podstate sme v hoteli strávili "len" 8 plných dní, takže sa nám ani veľmi nechcelo.

prečítať si celú recenziu
Manos Pension recenzie

Manos Pension

Grécko - Rhodos - Faliraki

100% Anna P.

19.07.2017

S hotelom sme boli VELMI spokoni!!! Pred cestou sme mali trochu obavy z 2* hotela, ale dala by som mu za ochotu pristup personalu a super atmosferu aj 10* :)

prečítať si celú recenziu