O nás

Portál Dovolenka.sme.sk vznikol 1.1.2014, keď portál  Dovolenka24.sk  prebrala spoločnosť Petit Press, a.s.
Vydavateľský dom Petit Press, a.s., vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov. Do portfólia patria denníky SME, Új Szó, Korzár, týždenníky Vasárnap, TV Svet, regionálne týždenníky MY, sieť bezplatných novín ECHO, mesačníky Lišiak, Doma v záhrade, Magazín zdravia a Natankuj auto. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.  Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera.

Dovolenka.sme.sk je  online cestovná agentúra. Náš tím má dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu, čo dokazujú ocenenia získané za posledných 9 rokov (ocenenie pre najlepšieho predajcu - do 1.1.2014 ako dovolenka24.sk a travelguru.sk).

Chceme, aby bol výber dovolenky pre vás čo najjednoduchší, preto na našej web stránke nájdete ponuku slovenských, rakúskych aj nemeckých cestovných kancelárií. Naše ceny sú konečné, vrátane všetkých poplatkov a príplatkov. Ceny jednotlivých zájazdov aj všetky zľavy sú také isté ako v cestovných kanceláriách.
Výber vám uľahčí množstvo hodnotení našich klientov a viac ako 180 videí hotelov, ktoré sme osobne navštívili.

Pracujeme flexibilne, zabezpečíme okamžité riešenie vašich požiadaviek.

S nami Jednoducho kamkoľvek.