Slovenské cestovné kancelárie


Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravyZoznam slovenských cestovných kancelárií

Slovenské cestovky last minute

Slovenské CK - Ďalšie krajiny

Slovenské cestovné kancelárie skúsenosti

Ali Baba Palace recenzie

Ali Baba Palace

Egypt - Hurghada - Hurghada

95% Maťo

12.06.2017

Proste perfektné miesto na prežitie rodinnej dovolenky ale myslím ze aj pre páry v každom veku...

prečítať si celú recenziu
Sandy Beach recenzie

Sandy Beach

Grécko - Kréta - Georgioupolis

40% Bea

01.06.2017

všetko uverejnené na stránke http://www.mows.sk/?zone=fotoblog&id=186 zodpovedá realite a ľutujeme, že sme na túto recenziu nedali pred dovolenkou :( len pisateľ článku zabudol ešte podotknúť, že v rámci all inclusive si musíte odniesť tanier do okienka kuchyne a tam je nachystané vedro na Vaše zvyšky jedál. Nepísavam recenzie na hoteli a prešla som ich v živote mnoho, ale chcem ľudí varovať pred týmto hotelom. Ak máte "úzky" rozpočet na dovolenku a potrebujete ušetriť tak si vyberte apartmánové bývanie bez stravy pekné a čisté a dopadnete určite lepšie ako v tomto hoteli. Je smutné, že tento hotel vôbec ešte CK ponúka. My sme sa pre tento hotel rozhodli, lebo tá pláž je tam úžasná, ale po pobyte v tomto hoteli nebudete mať energiu na spoznávanie krás tohto nádherného miesta. Zároveň upozorňujem, že nielen strava je hrozná, ale ubytovanie = útek. Je síce skromné, to by nevadilo, veď tam nejdete bývať na mesiac, ale ranné prekvapenie v kúpelni kde pláva to čo spláchne izba nad vami je už ozaj len pre silné žalúdky :(

prečítať si celú recenziu
Tropitel Sahl Hasheesh recenzie

Tropitel Sahl Hasheesh

Egypt - Hurghada - Sahl Hasheesh

100% štefan a kamaráti

31.05.2017

Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre zdravotne postihnutých. Transfer z letiska zabezpečený v trvaní asi 20 minút. Ubytovanie bolo okamžité. Bazény výborné, pre detí bolo všetko zvlášť. V dobe pobytu väčšina hostí boli Egypťania s rodinami tak ako v minulom roku. Počas pobytu som nezažil žiadny problém. Každý večer pekný kultúrny program na dvoch miestach.

prečítať si celú recenziu
Aldemar Olympian Village recenzie

Aldemar Olympian Village

Grécko - Peloponéz - Skafidia

96% Zlata a Palo

31.05.2017

Super dovolenka. Tento rok ideme do uvedeneho hotela desiatykrat. Myslim, ze sa povazujeme za narocnych klientov, ale toto nam neskutocne vyhovuje. Plaz a more su fantasticke. Krajsiu plaz a more sme este nezazili a to sme toho pocestovali dost. Pre nas sa toto s Tureckom neda porovnat.

prečítať si celú recenziu
Prima Life Makadi Resort recenzie

Prima Life Makadi Resort

Egypt - Hurghada - Makadi Bay

76% mima

30.05.2017

Starší hotel, ale na prespanie (na čo nám na dovolenke slúži) úplne postačujúci, jedlo nám chutilo, bolo z čoho vybrať, jediné, čo sme hodnotili ako negatívum, bolo to, že recepcia a priestor lobby bol fajčiarsky, či chcete, alebo nie, musíte tým priestorom niekoľkokrát prejsť, na naše gusto fajčiarska zóna mala byť oddelene alebo na inom mieste ako je vstupná hala, či chcete, či nie, ste nútení tam byť i s deťmi minimálne pri príchode a odchode, pláž čistá, udržiavaná, pozvoľný vstup do mora, vyhovujúce aj tým, čo chcú len plávať i tým, ktorí túžia šnorchlovať, obuv do vody nie je potrebná, ale pre citlivejších pre komfortnejší pocit odporúčam, animácie na dennom poriadku, dva bary na pláži takisto hodnotím veľmi pozitívne, v jednom sa podával i obed, čiže milovníkom mora nebolo treba chodiť naobedovať sa do hlavnej reštaurácie, ďalší bar pri bazéne, počas nášho týždňového pobytu pri tomto bare 2x hrala živá hudba, personál ústretový, animačný tým takisto dobrý, najviac by som pochválila delegáta, ktorý mal s nami úvodné stretnutie, všetko jasne, zrozumiteľne aj humorne vysvetlil.

prečítať si celú recenziu
Makadi Palace recenzie

Makadi Palace

Egypt - Hurghada - Makadi Bay

80% Renča

25.05.2017

Hotel je starší, ale plne funkčný. Izba veľká priestranná. Bazény 7000 m² hovoria za všetko. More plné rybičiek, super šnorchlovanie. Strava na výbornú. Ani nie 3 mesiace a padám zase. :-) Tomuto hotelu nie je čo vytknúť. Doterných Arabov si netreba nevšímať, ale to sa časom naučíte. Za malý bakšiš je o Vás postarané. :-)

prečítať si celú recenziu
Jaz Aquamarine Resort recenzie

Jaz Aquamarine Resort

Egypt - Hurghada - Hurghada

93% Jana

20.05.2017

Do hotela sme sa vrátili opäť po dvoch rokoch a opäť nesklamal. Je proste top. Hotel je rozľahlý, krásne upravený s množstvom bazénov, zelene, poskytuje perfektné služby - all inclusive. Animátori zabavili celý deň (zumba vo vode, joga na pláži, volejbal, futbal...), stále niečo, večer bol program v amfiteátri alebo live music. Jednoducho z každého rožku trošku. Určite sa sem ešte vrátime.

prečítať si celú recenziu
Elea Beach recenzie

Elea Beach

Grécko - Korfu - Dassia

76% Magda

14.05.2017

Starší hotel, ale svedomito udržiavaný, čistý, s krásnou záhradou, plážovým barom, bazénom s morskou vodou a protiprúdom, sladkým bazénom, detským bazénom, dostatok ležadiel a slnečníkov. V hoteli malý obchod so suvenírmi, 50 metrov od hotela obchod s potravinami a spotrebným tovarom. Do centra Dassie pekná prechádzka. Do hlavného mesta doprava a blízkej zastávky, pravidelne každých 30 minút. Vynikajúca strava, milý personál.

prečítať si celú recenziu