Slovenské cestovné kancelárie


Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravyZoznam slovenských cestovných kancelárií

Slovenské cestovky last minute

Slovenské CK - Ďalšie krajiny

Slovenské cestovné kancelárie skúsenosti

Pegasos Beach Hotel recenzie

Pegasos Beach Hotel

Grécko - Rhodos - Faliraki

95% Jana

18.07.2018

Celkový dojem z pobytu v danom hoteli bol veľmi dobrý, izby čisté, strava veľmi dobrá, veľa ovocia, zeleniny, vynikajúce koláče, výber nealko nápojov, vynikajúca pizza, veľmi milý personál. ALE... čo bolo veľmi zlé, to bola delegátka z ck, jej práca bola asi len predaj zájazdov a nič viac. Bohužiaľ, počas pobytu som dosť ochorela a potrebovala som zohnať lekára, ja a manžel nevieme po anglicky, poprosila som ju, či by nemohla tlmočiť, no dostala som odpoveď, že tlmočiť nebude a na hotel ani neprišla. Veľmi mi pomohli ľudia z poisťovne G......i, hlavne ich neskutočne ľudský prístup, za čo im veľmi ďakujem.

prečítať si celú recenziu
Acapulco Beach Club & Resort recenzie

Acapulco Beach Club & Resort

Cyprus - Severný Cyprus - Catalkoy

95% Denisa

18.07.2018

Výborná dovolenka, ubytovanie pekné, strava výborná, more priezračné, len by som viac nešla na výlet do Nikózie - čisto nákupy. Celkové hodnotenie - super dovolenka.

prečítať si celú recenziu
Štúdiá Sofia recenzie

Štúdiá Sofia

Grécko - Chalkidiki - Polychrono

73% Katarina R.

17.07.2018

Izba pre nenarocnych, staci, my sme spokojni, na prespatie staci, more ciste, krasne, prestravovat sa da, spokojna som aj s celou rodinou, akurat sme tu jul 2018, odporucam pre rodinku s detmi, kludna ulica, kusok k moru, obchod aj mesto kusok od hotela.

prečítať si celú recenziu
Plaza Bay Hotel recenzie

Plaza Bay Hotel

Grécko - Zakynthos - Zakynthos

75% Viera

17.07.2018

Ubytovanie zodpovedajuce kategorii hotela, strava velmi dobra, personal velmi mily ako aj majitelia, krasna plaz, stredisko Laganas ponuka mnozstvo aktivit.

prečítať si celú recenziu
Hotel Grand Swiss Belresort Tala Bay recenzie

Hotel Grand Swiss Belresort Tala Bay

Jordánsko - Petra - Aqaba

70% Braňo

17.07.2018

Dovolenka vhodná pre tých, ktorí chcú niečo zaujímavé vidieť a pri tom si aj trochu oddýchnuť pri mori. Všetky ponúkané 4 výlety sú zaujímavé a vhodné pre rôzne vekové kategórie. Hotel a ubytovanie v pohode, povedal by som vyšší štandard pri ubytovaní v izbách De luxe, ktoré boli väčšie a na prízemí blízko bazénov s výhľadom na more. Ideálne pre 3 člennú rodinu. Čo musím vyzdvihnúť, boli delegáti CK Michal a Kristína, ktorí boli vždy nápomocní v riešení problémov na hoteli či s výkladom na poznávacích výletoch. Taktiež kluboví animátori sa starali o denný program pre najmenších. Čo sa týka služieb, tak kto je zvyknutý na all inclusive z Egypta či Turecka, bude sklamaný, lebo podávanie nealko nápojov pri bazénoch od 10:00 - 18:00 hod. a alko nápojov ( pivo, vodka, whisky a víno) len vo vyhradenom čase od 12:30 - 17:30 je dosť malo. Strava: raňajky klasika, hlavne vajcia na rôzny spôsob, syry, jogurty a pečivo, obedy slabšie, olovrant na pláži v čase 16:00 - 17:30 jednotvárny, pizza, hranolky a zmrzlina, vždy jeden druh nanuku. Večera - hlavne kurence, trošku mi tu chýbalo viac rýb a plodov mora či jahňacina, bola raz.

prečítať si celú recenziu
Wyndham Loutraki Poseidon Resort recenzie

Wyndham Loutraki Poseidon Resort

Grécko - Korintský záliv - Loutraki

+
60% Lucia BB

17.07.2018

Veľké sklamanie. Fotky interiéru z ponuky nezodpovedajú realite, boli sme nútené žiadať výmenu izby (aj keď je to to posledné, čo sme chceli na dovolenke riešiť). Deklarovaný luxus 5* zodpovedá asi tak max 3*, bungalovy sú vnútri sčasti zrenovované, ale nábytok starý, niektoré časti v dezolátnom stave. Na druhej strane exteriér a prostredie zodpovedá realite, komplex osadený do pekných záhrad. Prístupnosť mesta ľahko dostupná taxi službou. Služby a celkovo personál odmeraný. Ultra all inclusive ani zďaleka (sú tam raňajky, potom o 11tej malé kúsky pizze, obed, o 17tej zmrzlina pre deti, večera). Žiadna dostupnosť jedla počas celého dňa, takže ak idete s deťmi, musíte si nakradnúť jedlo z raňajok ;), aby deti vydržali. Najväčším sklamaním ale určite ubytovanie, chýbajúce reálne foto v ponuke od cestovky (inak by sme si to určite nevybrali). Záverom, ak potrebujete k dokonalej dovolenke luxus a čistotu ubytovania, tento rezort za aktuálne ceny neodporúčam. Ak hľadáte pokoj a pekné prostredie rezortu, dovolenka ok. Nečakajte ale ochotu personálu a riskujete pobyt so zvieratami typu šváby. Za nás dovolenka nakoniec ok, ale až po výmene izby a presviedčaní sa, že dovolenku si pokaziť nechceme.

prečítať si celú recenziu
Obzor Beach Resort recenzie

Obzor Beach Resort

Bulharsko - Obzor - Obzor

95% suzib

15.07.2018

Boli sme veľmi spokojní, super dovolenka pre rodiny s deťmi, ktorí hľadajú kľud a pohodu. Čo dávam do popredia je forma ubytovania - apartmán, netlačíte sa s deťmi, hneď pri hoteli bazény a more, nepreplnené pláže. A výborná strava, chutilo aj deťom, aj manželovi, ktorý je v tomto dosť náročný. Avšak podotýkam, boli sme na konci júna, t.j mimo hlavnej sezóny, žiadne návaly turistov. Neviem posúdiť hlavnú sezónu.

prečítať si celú recenziu
Hotel Vila Babović - Ancora Lux recenzie

Hotel Vila Babović - Ancora Lux

Čierna Hora - Čierna Hora - Čanj

35% Miso

15.07.2018

Hotel velmi super, obsluha v caffe prijemna... Hroza bola delegatka!!!! Nic nepovedala, nic neodporucila, ponukla vylet o 250% drahsi ako domaci... hanba delegatke, ktoru som videla rano a potom az na letisku, kde prisla skontrolovat, ci sme vsetci odisli a nestazovali sa, lebo vraj ona za to nemoze... este aj menovku si zakryvala... hnus.

prečítať si celú recenziu