POTREBUJETE
PORADIŤ?

PORADÍME osvedčené hotely.

Zaslať
požiadavky

Slovenské cestovné kancelárie


Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravyZoznam slovenských cestovných kancelárií

Slovenské cestovky last minute

Slovenské CK - Ďalšie krajiny

Slovenské cestovné kancelárie skúsenosti

Verandah Resort & Spa recenzie

Verandah Resort & Spa

Antigua a Barbuda - Antigua a Barbuda - St. John´s

90% Lišková Silvia

03.05.2017

Všetko perfektne zorganizované. Let v poriadku aj s prestupmi, ubytovanie na St. Maartene v Hoteli Sonesta Maho Beach nadherné. Presun na ostrov Antigua chartovým letom - maličkým lietadlom len pre našu skupinu- zážitok! Ubytovanie na Antigue vo Verahdah resorte-all incl. Spokojná s perfektnej dovolenky!!!

prečítať si celú recenziu
Melas Resort recenzie

Melas Resort

Turecko - Side - Side

100% Mária

27.04.2017

Určite by som ten hotel odporučila. Všetko bolo veľmi dobré. Ja som tam bola s dcérou, ktorá mala diétu a veľmi nám vyšli v ústrety.

prečítať si celú recenziu
Grand Hotel Hurghada recenzie

Grand Hotel Hurghada

Egypt - Hurghada - Hurghada

95% Kristína Ď.

09.02.2017

Dobrý deň, na dovolenke sa nám naozaj páčilo :) Keďže sme boli prvý krát takto sami, nevedeli sme, ako to bude s delegátom, kto nás bude čakať keď vystúpime z lietadla. No obavy prešli hneď, keď sme vystúpili. Delegát nás hneď čakal za bránou, a všetko nám vysvetlil. Hotel bol naozaj veľmi pekný aj keď izby priemerné (avšak, čo človek potrebuje luxus na izbe, keď v nej trávi jedine noc? :)) , no aj tak sa nám najviac páčil personál, ktorý bol neskutočne milý a vždy so všetkým pomáhal. Pláž bola tiež veľmi pekná, jeden deň naozaj moc fukalo(ale čo sme chceli v januári, keď u nich to je najchladnejsi mesiac :D),strava bola výborná, mohli sme si toho toľko ako vybrať, že sa to za týždeň ani nedalo všetko vyskúšať. :) Egypt nás naozaj oslovil, ľudia, atmosféra v rezorte - mimo neho. V júni tu prídeme zas, no tentokrát na 2 týždne, pretože týždeň je na egypt naozaj veľmi málo. :) Ďakujeme za krásnu dovolenku, máme len tie najlepšie skúsenosti. :)

prečítať si celú recenziu
Plaza Bay Hotel recenzie

Plaza Bay Hotel

Grécko - Zakynthos - Zakynthos

20% Radek

02.01.2017

Cele zabezpecuje CK, ktory po podani mojej opakovanej reklamacie , reaguju , ze vsetko je ok a moju reklamaciu beru ako neopodstatnenu, pozor na tu cestovku aby ste ne dopadli ako ja z rodinou, nikdy viac dovolenka s nemenovanou CK.

prečítať si celú recenziu
Hotel Chaika Resort recenzie

Chaika Resort - Chaika Beach / Metropol / Arcadia

Bulharsko - Čierne more - juh - Slnečné pobrežie

0% Eva

04.11.2016

Hotel nespĺňa kritéria ani 2 hviezdičiek. NIKDY VIAC !!! ANI ZADARMO !!! Hotel Chaika Beach treba vyradiť z katalógu a nie mu prideliť 4 hviezdy.

prečítať si celú recenziu
Hotel IC Green Palace recenzie

IC Green Palace

Turecko - Antalya - Kundu

100% Papi

01.11.2016

Dovolenku som dostal, ako darcek k narodeninám a lepsi som dostat naozaj nemohol. Bola to úzasná dovolenka, úplne dokonalá. Pekné izby, neskutocne dobrá strava, velmi mily personál a obrovská, prenádherná záhrada. Ani som nevedel spocitat, kolko je tam bazénov, barov a este je tam aj skvelá kaviaren so sirokou ponukou kávovych specialit. Pláz krásna, piesocnatá, pri vstupe do vody drobne kamienky, vobec nevadili. More uzasne, velmi teplé. Velmi rád by som sa este vrátil do tohoto skvelého hotela.

prečítať si celú recenziu
Hotel Makadi Palace recenzie

Makadi Palace

Egypt - Hurghada - Makadi Bay

95% Ľubomir R.

27.10.2016

Krasne prostredie, velke ciste izby, vynikajuca strava, moznost veceriat v ala carte restauraciach s vybornou obsluhou, vecer program a muzika, na kazdom rohu terasy s obcerstvenim, more sice plytke, na snorchlovanie vynikajuce, na mole moznost plavania v hlbokej vode, ciste plaze so slnecnikmi a lehatkami, cvicenie ako zumba, strecing kazdy den na trave a poobede taktiez, cvicenie vo vode. Krasne bazeny pozdlz celeho priestoru, stravovanie je moznost si obsadit stol vonku popri bazenoch, grilovane speciality.

prečítať si celú recenziu
Salalah Rotana Resort recenzie

Salalah Rotana Resort

Omán - Omán - Salalah

50% i.s

22.10.2016

neodporúčam jedine pekná pláž (ale stale cervena vlajka) •hodnotím to ako velmi slaby egypt za ktory zaplatite 300€

prečítať si celú recenziu