Slovenské cestovné kancelárie


Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravyZoznam slovenských cestovných kancelárií

Slovenské cestovky last minute

Slovenské CK - Ďalšie krajiny

Slovenské cestovné kancelárie skúsenosti

Fenix Beach recenzie

Fenix Beach

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie

45% Michaela

16.10.2017

Ubytovanie-katastrofa, starý ošúchaný nábytok, izby špinavé - všetky zrejme, keďže sme 1.izbu samozrejme menili- dostali sme takú istú.Plesnivé steny na chodbách hotela a v jedálni. Strava celkom v pohode. Jediné pozitívum na hoteli bolo to že bol situovaný pri pláži. Nikdy viac tento hotel!

prečítať si celú recenziu
Iberotel Makadi Beach recenzie

Iberotel Makadi Beach

Egypt - Hurghada - Makadi Bay

95% Zdenka

11.10.2017

Príjemný areál, pokojný, vhodný pre staršiu klientelu, nevyhľadavajúcu ruch a krik. Nemecká klientela. Čísla izieb sú štvormiestne, najlepšie sú tie, ktoré začínajú 3, 4 a 5. (viď obrázok). Pavilony 6 a 9 sú síce tiež blízko pláže, ale pláž pred nimi patrí inému hotelu ! Pri jej použití vás na to upozornia, ale nevyhodia. Služby na vysokej profesionálnej úrovni. Hotel špičkovej kvality. Na izbe kávový servis, župan, šľapky, trezor,...Po sprche použite ich body lotion, pokožka bude krásne vláčna a nezlúpete sa ! Pláž príjemná, pozvoľný, nie dlhý vstup do hlbšieho mora, žiadne mólo, koralové ostrovčeky dostupné na doplávanie. Ak fúka, určite to po troch dňoch prejde. Ani pri červenej vlajke vám nebránia vstupu do mora. Chodníkom popri pláži sa môžete prejsť i cez areály ostatných hotelov v zátoke Makadi bay. Výlet do Káhiry bol bezpečný, ale namáhavý, kvôli dlhej, adrenalínovej jazde v 12 miestnom mikrobuse. Rozhodne neodporúčam mikrobus! Celkovo - jedna z najlepších dovoleniek v Egypte !

prečítať si celú recenziu
Dana Beach Resort recenzie

Dana Beach Resort

Egypt - Hurghada - Hurghada

+
100% Jana V.

11.10.2017

V hoteli Dana Beach som bola už druhý krát. Služby , strava , pláž, personál by som ohodnotila na 1* a určite sa tam chystám aj na budúci rok.

prečítať si celú recenziu
Jinene Beach recenzie

Jinene Beach

Tunisko - Tunisko pevnina - Sousse

65% Zuzana O.

10.10.2017

Do tuniska sa určite ešte vratim sice už určite nie do tohoto hotela, izby boli docela v pohode na to že sme tam chodili iba prespat, plaž a bazen tiež super, jedlo velmi maly vyber,studene,nedoložene, časnici velmi neochotny stale im chybali pohare tak sme si ich radšej nosili sami ked sme nechceli čakat cca 20min kym sa čašnikovi urači ich pozbierat par turistom dokonca povedal že nema pohare a nech si idu pozbierat. Alko a nealko tiež velmi maly vyber z alka tam bolo pivo,vino a jeden druh dakej figovej palenky ktoru riedili vodou, z nealka tam bola cola sprait voda to bolo hadam všetko.My sme chodili radšej na večere do mesta ktore bolo vzdialene asi 5km našli sme si tam super reštiku a zap eur sme sa tam najedli a posedeli zhruba večera a dva tri drinky cca 10e -15e,takže to nebolo take strašne len zbytočne sme platili all inclusive tento hotel určite neodporúčam.

prečítať si celú recenziu
Clubviaggi Santo Stefano Resort recenzie

Clubviaggi Santo Stefano Resort

Taliansko - Sardínia - La Maddalena

100% Marta

10.10.2017

Prekrásny ostrovček s nádherným tyrkysovým morom.Ubytovanie jednoduché,no čisté.Každý deň boli umývané izby,toalety,sprcha,vymenené uteráky a osušky.Strava veľmi pestrá-zelenina,ryby,bravčovina,kuracina,cestoviny,pečivo.Z nápojov bolo víno biele,červené,pitná voda.Pri raňajkách to bola káva,čaj,ovocné nápoje z automatu.Čo nás potešilo,že aj po sezóne sa nám venovali animátori.Na pláži to bola hudba s hovoreným slovom,po obede hrala živá kapela,večery spestrené humorom,hudobnou kapelou.diskotékou.Veľmi príjemný personál. Keď sme si vyberali túto destináciu,mysleli sme si ,že ideme na opustený ostrov.Boli sme milo prekvapení.radi sa tam vrátime znova a budeme odporúčať známym i neznámym.

prečítať si celú recenziu
Checkin Sirius recenzie

Checkin Sirius

Španielsko - Costa Brava - Santa Susanna

100% Mária P.

07.10.2017

Izby krásne, čisté, strava výborná a pestrá, pri bezlepkovej diéte bezproblémová. Personálu a službám niet čo vytýkať - tento rezort odporúčam.

prečítať si celú recenziu
Sunshine Crete Beach recenzie

Sunshine Crete Beach

Grécko - Kréta - Koutsounari

+
80% Peter L.

06.10.2017

Máme radi stredomorie, grécku kuchyňu. Na dovolenku na Kréte sme sa tešili. Nehodnotíme sa ako "nároční" ale chceli sme si oddýchnuť a zvolili sme 5 hviezdičkový wellness hotel Sunshine Crete Beach. Hotel nebol úplne strašný, ale najlepšie roky má jednoznačne za sebou. 5 hviezdičiek v žiadnom prípade, tak 3 objektívne na grécke pomery. Aj ked sú tam nejaké procedúry, viac ako wellness hotel by sme to nazvali "hotel pre rodiny s malými deťmi z Ruska". Tomu zodovedalo všetko. Animácie, detské diskotéky, v jedálni sa predierate pomedzi kočiariky, hračky na stoloch a všade strašný hluk. Pobavil nás piktogram na dverách jedálne zo starých dobrých čias hotela: Dresscode na večeru - muži viazanka, ženy šaty. Nezažili sme grécky večer, diskotéku, nič. Možno tam nejaký program pre dospelých bol, ale nevieme o ňom. Z núdze cnosť - aspoň sme sa teda vyspali. Rozhodne nie sme typ hostí, čo robí tragédiu z kúska hrdze v kúpeľni. Keďže hotel neinvestoval do rekonštrukcie, investoval do zmeny klientely. Samostatná epizóda sú 3 pisoáre a 2 kabínky pre všetkých, ktorí sú na pláži, v reštauráciách ... Odhadujem tak pre 500 ľudí. Strašné. Personál sa snažil, usmieval, komunikoval, ale sú veci, čo sa prístupom zachrániť nedajú. V okolí hotela nie je čo robiť. 3 obchody, jedna taverna a požičovňa áut. Takže požičať auto a ísť niekam, kde sa niečo deje. A najlepšie na koniec. Bežná praktika hotela (povedali hostia, ktorí tu boli niekoľkokrát) je to, že si zaplatíte 5 hviezdičkový hotel, ale keďže nemajú miesto, skončíte vo village, alebo v inom hoteli. Potom vám ako kompenzáciu ponúknu wifi zdarma a fľašu vína. Všetko sme odmietli. My sme boli 3 noci v bungalovoch v úlne inom hoteli. Riešime reklamáciu s cestovkou. Kamenná pláž blízko hotela. More čisté, teplé. Cena takmer 1.500 € pre dvoch za týždeň v tomto hoteli (zľava last moment) úplne neadekvátna . Napriek tomu, že sme sa na dovolenku tešili, tak sme sa po týždni tešili domov. My tam už rozhodne nikdy nepôjdeme.

prečítať si celú recenziu
Villaggio Baia Dei Pini recenzie

Villaggio Baia Dei Pini

Taliansko - Sardínia - Budoni

95% Martina M.

06.10.2017

Krásny hotelový komplex! Cestovali sme s dvoma malými deťmi. Izbu sme mali ďalej od reštaurácie a bazénov, čo nám vyhovovalo kvôli večernému programu, ktorý bol hlučnejši. V septembri sme už stretli len talianských animátorov, ktorí boli fantastickí. Žiaľ sa mohli venovať len talianským hosťom kvôli jazyku. Nám to vôbec neprekážalo. Personál bol fantasticky, milý, vždy usmiaty. Strava výborná, veľa rýb, morských plodov, úžasné cestoviny. Pri detskom ihrisku bola aj miestnosť pre najmenššie deti, kde bol denne k dispozícii vývar, mäso, zelenina, jogurty, ovocie. Pláž krásna! Voda neuveriteľne čistá, pozvoľný vstup do mora. Lehátka so slnečníkom stále k dispozícii. O bezpečnosť sa starali vždy dvaja plavčíci. Tento hotel odporúčam najmä rodinám s menšími deťmi, pre ktoré je tento hotel ideálna voľba!

prečítať si celú recenziu