Petit Press, a.s.

Petit Press, a.s. - logo

Základné informácie o Petit Press, a.s.

Kontakt
Telefón: 0850 100 111
Infolinka: 0850 100 111

IČO: 35790253
IBAN: SK2311000000002927837905

Adresa Petit Press, a.s. (centrála)
Lazaretská 12
Bratislava 81108
Slovensko

Naša cestovná kancelária Petit Press prevádzkuje online dovolenkový portál www.dovolenka.sme.sk.

 

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Vydáva periodiká ako denník SME, jeho online verziu Sme.sk, denník Korzár a viac ako 30 regionálných titulov.

 

Do júna 2017 sme na trhu pôsobili ako cestovná agentúra so širokou ponukou zájazdov od slovenských, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárii.

 

Od júna 2017 sme sa stali cestovnou kanceláriou a k súčasnej ponuke sme pridali mnoho vlastných zájazdov, ktoré pre vás vieme sprostredkovať.

 

 

V súčasnosti na našej stránke nájdete okrem tradičných dovolenkových zájazdov aj ponuky dovoleniek na okružných plavbách loďou, poznávacie zájazdy, víkendové pobyty vo veľkomestách či obľúbené wellness pobyty na Slovensku a v zahraničí.

 

Ak ste firma a plánujete teambuilding či inú pracovnú poradu na Slovensku alebo v zahraničí, radi pomôžeme aj vám. Podľa vašich požiadaviek, vám vieme zabezpečiť pobyt pre všetkých vašich kolegov. V prípade výjazdu do zahraničia zabezpečíme sprievod vašej skupiny. Zodpovedná osoba vám bude asistovať zo Slovenska až do cieľovej destinácie, počas celého pobytu a takisto pri návrate na Slovensko.

 

V našej cestovnej kancelárii dbáme na to, aby sme pre každého jedného zákazníka zorganizovali dovolenku presne podľa jeho požiadavok.

 

Sme rýchli. Na požiadavky odpovedáme zvyčajne do 30 minút.

 

Máme individuálny prístup pre každého. Ak pre zákazníka nenájdeme vhodnú dovolenku v ponuke aktuálnych zájazdov, vyhľadáme letenku a ubytovanie samostatne a vytvoríme tak zájazd na mieru.

 

Máme nadštandardný  servis.

  • Pred  dovolenkou vám vysvetlíme všetko od potrebných dokladov až po odporučenie vhodného očkovania.
  • Povieme vám, aké vás čaká v destinácii počasie a aké miesta je vhodné navštíviť.
  • Ak sa počas dovolenky vyskytne akýkoľvek problém, okamžite ho pomáhame riešiť.
  • Po návrate z dovolenky si radi vypočujeme vaše zážitky a kľudne si pozrieme aj celý váš foto album, ktorý by ste za iných okolností ukazovali len blízkej rodine :)

Zájazdy od Petit Press, a.s.

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od Petit Press, a.s.

Recenzie na Petit Press, a.s.

Pozrite si posledné recenzie na Petit Press, a.s.

Doubletree by Hilton Resort & Spa Marjan Island recenzie

Doubletree by Hilton Resort & Spa Marjan Island

Spojené Arabské Emiráty - Ras Al Khaimah - Ras Al Khaimah

90% Marta B.

10.10.2019

Hotel bol v poriadku až na to, že večer je program veľmi slabý, more úžasne teplé. Zabezpečenie dovolenky bolo na profesionálnej úrovni.

prečítať si celú recenziu
Veggera Hotel recenzie

Veggera Hotel

Grécko - Santorini - Perissa

100% Daniela L.

26.08.2019

Veľmi pekný, príjemný a čistý hotel. Pláž výborná s ležadlami a slnečníkmi. Čisté priezračné more. Počas nášho pobytu bolo niekoľko dni veterných. Vtedy môžete tráviť chvíle pri dvoch bazénoch. V jednom z nich bola voda chladnejšia s vírivkou. Obsluha s hotelovej reštaurácií priamo na pláži.

prečítať si celú recenziu
Acanthus Cennet Barut Collection recenzie

Acanthus Cennet Barut Collection

Turecko - Side - Side

100% Milan H.

26.08.2019

Super..., obmedzený počet hostí, tým pádom vzniká luxusný priestor! Netlačíte sa pri bare, jedle ani na pláži, čo sa nedá povedať o rezortoch v okolí....!

prečítať si celú recenziu
D Resort Grand Azur demnächst TUI BLUE Grand Azur recenzie

D Resort Grand Azur demnächst TUI BLUE Grand Azur

Turecko - Egejská riviéra - Marmaris

100% Peter G.

07.08.2019

Navštívili sme Marmaris/Grand Azur v júli 2019 a urobili sme výborne. Priamy let z BA do Dalamanu trvá 2:20, transfer taxíkom z letiska cca 50 minút, po diaľnici je to OK i keď Turci jazdia šialene. Hotel je podľa miestnych jeden z najlepších v Marmarise a dostupné fotografie na webe môžeme len potvrdiť. Je utopený v zeleni, precízne udržiavaný, priamo na pláži. Všade je dostatok voľných ležadiel a barov, ak máte ultra all inclusive, môžete popíjať poctivo miešané alko/drinky od rána, do večera. Hoci má hotel mnoho atrakcií pre deti, tie sme skoro vôbec nevideli. Kuchyňa, wellness, služby na vysokej úrovni, doporučujeme thajské masáže, možnosti fakultatívnych výletov sú veľmi bohaté. Personál milý, ale nie doterný. Marmaris je vraj destinácia pre Švajčiarov, ale my sme všade počuli angličtinu a ruštinu (nie, Rusi nie sú hluční). Mesto nie je veľké, ale má krásne, udržiavané promenády, veľa zelene, celkovo pôsobí luxusne. Na hoteli potešila voľná Wifi, dostupná a výkonná všade, dokonca aj na pláži. Pláž, hoci je verejná, pôsobí privátnym dojmom, nie je to taká "masovka" ako inde, obrovské mólo so súkromnými stanmi je tiež super. Pláž je piesočná, akurát pri vstupe do mora sú drobné kamienky. Jeden deň sme mali šťastie na 2 veľké, cca metrové korytnačky 20 metrov od brehu, ale pohladiť sa nepodarilo. Na nákupy je dobrý Grand bazár v centre (taxík 20 lír, vedľa hotela), treba si ale dobre vyberať predajcu, sú "fejky a fejky". Niektoré sú fakt dokonalé. Ináč dajú sa kúpiť aj originálne kúsky v značkových obchodoch za výhodné ceny (plus vám vrátia dph na colnici). Všade treba tvrdo zjednávať - raj pre "zlatoústych". Ak chcete výhodne nakúpiť zlaté šperky, choďte do Dubaja, ale aj tu sa dá, vyrobia Vám na mieru, čo len budete chcieť. V Turecku nám najlepšie vychádzal pomer cena/služby/kvalita. Jediná vec, ktorá nám trochu vadila, bola hlučná večerná zábava. My sme mali izbu s výhľadom na more a každý deň presne do 24:00 to bol fakt rámus. Možno izby orientované do ulice sú tichšie. Ak chcete výhľad na more, žiadajte vyššie poschodie (kvôli zeleni nevidno dobre more). Ale inak dokonalá destinácia, boli sme v Turecku prvýkrát, ale určite sa vrátime.

prečítať si celú recenziu