Petit Press, a.s.

Petit Press, a.s. - logo

Základné informácie o Petit Press, a.s.

Kontakt
Telefón: 0850 100 111
Infolinka: 0850 100 111

IČO: 35790253
IBAN: SK2311000000002927837905

Adresa Petit Press, a.s. (centrála)
Lazaretská 12
Bratislava 81108
Slovensko

Naša cestovná kancelária Petit Press prevádzkuje online dovolenkový portál www.dovolenka.sme.sk.

 

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Vydáva periodiká ako denník SME, jeho online verziu Sme.sk, denník Korzár a viac ako 30 regionálných titulov.

 

Do júna 2017 sme na trhu pôsobili ako cestovná agentúra so širokou ponukou zájazdov od slovenských, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárii.

 

Od júna 2017 sme sa stali cestovnou kanceláriou a k súčasnej ponuke sme pridali mnoho vlastných zájazdov, ktoré pre vás vieme sprostredkovať.

 

 

V súčasnosti na našej stránke nájdete okrem tradičných dovolenkových zájazdov aj ponuky dovoleniek na okružných plavbách loďou, poznávacie zájazdy, víkendové pobyty vo veľkomestách či obľúbené wellness pobyty na Slovensku a v zahraničí.

 

Ak ste firma a plánujete teambuilding či inú pracovnú poradu na Slovensku alebo v zahraničí, radi pomôžeme aj vám. Podľa vašich požiadaviek, vám vieme zabezpečiť pobyt pre všetkých vašich kolegov. V prípade výjazdu do zahraničia zabezpečíme sprievod vašej skupiny. Zodpovedná osoba vám bude asistovať zo Slovenska až do cieľovej destinácie, počas celého pobytu a takisto pri návrate na Slovensko.

 

V našej cestovnej kancelárii dbáme na to, aby sme pre každého jedného zákazníka zorganizovali dovolenku presne podľa jeho požiadavok.

 

Sme rýchli. Na požiadavky odpovedáme zvyčajne do 30 minút.

 

Máme individuálny prístup pre každého. Ak pre zákazníka nenájdeme vhodnú dovolenku v ponuke aktuálnych zájazdov, vyhľadáme letenku a ubytovanie samostatne a vytvoríme tak zájazd na mieru.

 

Máme nadštandardný  servis.

  • Pred  dovolenkou vám vysvetlíme všetko od potrebných dokladov až po odporučenie vhodného očkovania.
  • Povieme vám, aké vás čaká v destinácii počasie a aké miesta je vhodné navštíviť.
  • Ak sa počas dovolenky vyskytne akýkoľvek problém, okamžite ho pomáhame riešiť.
  • Po návrate z dovolenky si radi vypočujeme vaše zážitky a kľudne si pozrieme aj celý váš foto album, ktorý by ste za iných okolností ukazovali len blízkej rodine :)

Zájazdy od Petit Press, a.s.

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od Petit Press, a.s.

Recenzie na Petit Press, a.s.

Pozrite si posledné recenzie na Petit Press, a.s.

Everyday Smart Hotel recenzie

Everyday Smart Hotel

Bali - Bali -

85% Lea P.

17.02.2019

Ahojte všetci, ktorí radi a veľa cestujete. Tento hotel sme vybrali spoločne 4 osoby a veľmi dobre sme sa cítili. Je to pre pohodlných a nenáročných dovolenkárov. Začnem príchodom... domáci sú milí jednoduchí ľudia, ktorým nechýba skromnosť. Rezort je veľký a ešte sa rozširuje. Izbový servis bol dobrý... stále doplnená voda a uteráky a ak potrebujete ešte niečo aj navyše, radi vám pomôžu resp. prinesú. Čo sa týka jedného menšieho nedostatku na izbe za drevenou skriňou... je to v riešení... resp. v blízkej budúcnosti sa už tomu vyhnete. Servis v reštaurácii super... milý... ústretový... usmiaty personál. Zamilovali sme si to tam celé Bali... domácich... iste sa ešte vrátime... odporúčam. Mám dlhoročné skúsenosti s Indonézanmi a prácou s nimi. Ak ste priateľskí Vy, oni sú dvojnásobne... viem to... roky pracujem už v zahraničí... takže len mať dobrú náladu, úsmev na tvári a oni Vám vyhovejú a oplatia Vám to...

prečítať si celú recenziu
Korumar Hotel De Luxe recenzie

Korumar Hotel De Luxe

Turecko - Egejská riviéra - Kusadasi

100% Cecília B.

18.10.2018

Skvelá lokalita, nádherné prostredie, vynikajúce služby, fantastické jedlo. Niet čo vytknúť.

prečítať si celú recenziu
Marbella Pool Suites Seminyak recenzie

Marbella Pool Suites Seminyak

Bali - Bali -

100% Jirka

18.10.2018

Nádherné miesto, neskutočne milý, láskavý personál, ktorý je vám k dispozícií 24- hod. denne.... proste top dovolenka.

prečítať si celú recenziu
Amwaj Rotana - JBR recenzie

Amwaj Rotana - JBR

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Dubaj

95% Jaroslava

14.06.2018

Pobyt v hoteli bol naozaj luxusný a komfortný. Hned po príchode príjemne prekvapí personál, sú ochotní odpovedať na všetky otázky a snažia sa splniť všetky požiadavky návštevníka. V cene zájazdu bol aj privátny transfer taxíkom z letiska (skvelé privítanie!). Cítili sme sa ako celebrity ....... Izby sú naozaj veľké s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet (čo je naozaj veľká výhoda). My sme mali izbu s výhľadom na Perzský záliv a Palm Jumeirah, takže sme mohli sledovať úžasný západ slnka .... K hotelu patrí aj bazén s barom (ten sme však nemohli využívať, nakoľko sme boli v SAE v čase Ramadánu). To však nevadilo, pretože prekrásna pláž Jumeirah Beach s jemným pieskom bola iba "cez cestu" od hotela. Hotel je dobre situovaný - ponúka prechádzku po známej "The Walk". Priamo pred hotelom je zastávka mestského autobusu "Hop on - Hop off", s ktorým sa za výhodnú cenu dostanete ku všetkým atrakciám Dubaja (v cene lístka sú aj zvýhodnené vstupenky). Jediným mínusom bol prístup "delegáta". V popise zájazdu sme mali mať k dispozícii služby slovensky hovoriaceho delegáta, o ktorom sme mali mať informácie na "informačnej tabuli". Keď sme sa na to pýtali v hoteli - pozerali na nás nechápavo, nič také tam nemali. Takže s delegátom sme sa museli telefonicky spojiť na naše náklady. Nakoniec prišiel akože "asistent", ktorý však nemal k dispozícii ani len základné informácie ani možnosť zakúpenia fakultatívnych výletov. Takže program sme si museli riešiť sami.... samozrejme za ochotnej pomoci anglicky hovoriaceho personálu hotela.

prečítať si celú recenziu