CK Orex Travel

CK Orex Travel - logo

Základné informácie o CK Orex Travel

Kontakt
Telefón: 0850900999
Infolinka: 0850900999

IČO: 45942536
IBAN: SK5511000000002927847708

Adresa CK Orex Travel (centrála)
Námestie SNP 15
Bratislava 81106
Slovensko

Cestovná kancelária Orex Travel patrí do známej siete spoločnosti Anex Tour, ktorá má v oblasti cestovného ruchu pätnásťročné skúsenosti. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2010 a okrem slovenskej a českej pobočky vstupuje Orex Travel od sezóny 2015 aj na poľský trh.

Hlavné sídlo materskej spoločnosti Anex Tour je v tureckej Antalyi a hlavnou špecializáciou sú Turecko a Egypt. Anex Tour má 2500 zamestnancov a vďaka svojej vlastnej leteckej spoločnosti poskytuje služby viac ako miliónu turistov najmä z Turecka, Egypta, Ruska a Ukrajiny.

Orex Travel má svoje pobočky v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach a okrem letov z Bratislavy a Košíc ponúka aj lety zo Sliača.

Dôležité odkazy

Pobočky CK CK Orex Travel

  1. Bratislava
  2. Banská Bystrica
  3. Košice

Zľavy a služby CK Orex Travel

First moment zľavy

Zájazdy od CK Orex Travel

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Orex Travel

Recenzie na CK Orex Travel

Pozrite si posledné recenzie na CK Orex Travel

Rubi Hotel recenzie

Rubi Hotel

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

95% Štefan P.

19.09.2019

Bol som ubytovaný v budove "A", teda priamo na pláži s výhľadom na more. Hotel je síce starší, ale dobre udržiavaný, čistý. Ponuka stravy bola veľmi rozmanitá a chutná, personál ústretový a veľmi ochotný. Animácie a pestrý večerný program boli tiež dobré. Nuda nehrozila. Niekomu môže prekážať, že v noci bolo počuť vlny mora do hotelovej izby. Musíte sa ale s tým zmieriť, keď chcete byť ubytovaní priamo na pláži. Mám na mysli nádhernú pieskovú pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je ocenená "Modrou vlajkou". Hotel RUBI odporúčam, veď som ho navštívil už tretíkrát! Ani raz som nebol sklamaný.

prečítať si celú recenziu
Rubi Hotel recenzie

Rubi Hotel

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

76% Adam

11.09.2019

Hotel starší, ale výborná poloha pri pieskovej pláži. Dosť ďaleko od letiska cca 2 hodiny, ale to sa dá vydržať. Cestou Vám šofér zastaví na takom malom trhu, nič nekupovať - draho. Od hotela 500 m trh, tam je to o dosť lacnejšie. Mali sme zaplatený blok A s výhľadom na more, ale nemali volnú izbu, tak nás ubytovali na jednu noc v bloku B, ale za to nám dali kompenzáciu masáž zdarma, boli sme štyria, tak sme súhlasili, na druhý deň nás ubytovali v bloku A, tak všetko ok.

prečítať si celú recenziu
Larissa Stone Palace Side recenzie

Larissa Stone Palace Side

Turecko - Side - Colakli

85% Štefan B.

09.09.2019

Najprv sme dostali izbu, ktorá intenzívne zapáchala od plesne, personál nás ale ochotne na druhý deň ubytoval v inej porovnateľnej izbe, ktorá bola v poriadku. Personál bol milý, ale po anglicky skoro nik nevedel, len po rusky. Strava dobrá, dostatok, na môj vkus toho bolo až veľa.

prečítať si celú recenziu
Azurro recenzie

Azurro

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie

40% Irena O.

05.09.2019

Izba smrad za plesňou, kúpelňa zaplesnená, keď sme si pýtali druhú izbu, povedali nám, že nám dajú na 1. poschodí a tá je ešte horšia! Nedopĺňali nám jedlo, čakali sme 30 minút, pokiaľ sa dostaneme k pultom a polovica plechov bola prázdna, 40 minút pred koncom obeda mi arogantný hlavný v jedálni povedal, že polievka nie je, lebo je "FINISH"!!! Kávu vám dajú len na raňajkách a obedoch, inak za poplatok! Nedostali sme ani prvú večeru a ani posledné raňajky, keď sme si ich pýtali na recepcii po anglicky alebo rusky, povedali nám, že nerozumejú!

prečítať si celú recenziu