CK Turancar

CK Turancar - logo

Základné informácie o CK Turancar

Kontakt
Telefón: 037/ 655 00 11, 037/ 655 00 12
Infolinka: 037/ 655 00 11, 037/ 655 00 12

IČO: 22679057
IBAN: SK8711110000006885922041

Adresa CK Turancar (centrála)
Štefanikova 13
Nitra 94901
Slovensko

Cestovná kancelária Turancar má na Slovensku už dlhoročnú tradíciu. Sú známi najmä organizovaním autobusovej vnútroštátnej a medzištátnej dopravy. V roku 1995 vznikla myšlienka zriadenia cestovnej kancelárii v Nitre. Pripravili pre klientov poznávacie zájazdy a neskôr aj pobytové zájazdy.

Zo začiatku CK usporadúvala poznávacie zájazd s autobosovou dopravou. Postupne začali organizovať aj zájazdy do vzdialenejších destinácií leteckou dopravou.

Cestovná kancelária Turancar Vás letecky dopraví na grécke ostrovy Rhodos, Kréta, Kos, Korfu a Thassos, Turecka, Albánska, Bulharska a Talianska. Autokarmi Vás dopravia do Grécka, Bulharska, Albánska, Talianska a Chorvátska.

Dôležité odkazy

Pobočky CK CK Turancar

 1. Nitra
 2. Bratislava
 3. Trenčín
 4. Nové Zámky
 5. Topoľčany
 6. Komárno
 7. Žilina
 8. Trnava
 9. Košice
 10. Zvolen
 11. Prešov

Zľavy a služby CK Turancar

Svojim klientom CK ponúka zľavy za skorý nákup, zľavy pre stálych klientov, navýšenie zľavy pri 100% úhrade zájazdu, zľavy pre novomanželov a pre seniorov.

Zájazdy od CK Turancar

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Turancar

Recenzie na CK Turancar

Pozrite si posledné recenzie na CK Turancar

Richmond Ephesus Resort recenzie

Richmond Ephesus Resort

Turecko - Egejská riviéra - Pamucak Selcuk

+
75% Mária

13.11.2019

Hotel je veľmi pekný, pláž úžasná, strava nad očakávanie Keby... Problémom bolo ubytovanie. Cestovka T....... ponúka pri predaji ubytovanie v hoteli motýlikového tvaru a aj v katalógu sa ním prezentuje. Klientov ubytuje v izbách typu Club-room. Ale to Vám pri platení zájazdu nepovedia. Izby nedosahujú ani úroveň 3*. Niektoré nemajú balkón. Kam si zavesíte plavky? A kde je posedenie pri cigaretke, kávičke na balkóne? A keďže v našom prípade sme si zaplatili ubytovanie v hoteli s 5* a ubytovali nás v záhradnej chatke bez balkóna, viete si predstaviť naše sklamanie. Takže pri kúpe zájazdu si preverte, kde budete ubytovaní. Alebo hľadajte férovejšiu cestovku.

prečítať si celú recenziu
Horus Paradise Luxury Resort & Club & Village recenzie

Horus Paradise Luxury Resort

Turecko - Side - Kumkoy

+
60% Jana

05.10.2019

Izba v hroznom stave, nábytok opotrebovaný, špina a smrad. Jedlo celkom ušlo až na to, že v celom rezorte sa miesto malých lyžičiek používali drevené paličky. Pláž dobrá, matrace na pláži v otrasnom stave, roztrhané a špinavé, každé ráno bitka o ležadlá a použiteľné matrace. Jediné plus - krásna záhrada, príjemná prechádzka do Side a super more. Hotel sme si nevybrali dobrovoľne, ale na letisku nám oznámili, že tam ideme, lebo hotel, ktorý sme mali mesiac kúpený, nám údajne zrušil rezerváciu. Takže CK T....... u nás bola prvý a poslednýkrát.

prečítať si celú recenziu
Batihan Beach Resort & Spa recenzie

Batihan Beach Resort & Spa

Turecko - Kusadasi & Didyma - Kusadasi - Long Beach

73% Gabriela R

27.09.2019

Hotel je vhodný pre každého, najmä pre rodiny s deťmi, v rámci areálu hotela sa nachádza Mini club pre deti, animácie aj pre deti, aj pre dospelých v anglickom jazyku. Transfer z letiska trval cca 1,5 hodiny, ubytovanie o 14:00 hod, pri odchode odovzdanie izby o 12:00 hod. Čistota hotela a pláže na 100%, čo vnímam ako negatívum prácu čašníkov, ktorí nepripravovali v rámci stravovania stoly, keď sme si sadli za stôl, kde sa už niekto stravoval. Museli sme si zháňať príbory, o pitnej vode ani nehovorím. Nakoľko sa voda nečapovala a bola voľne prístupná v celom areáli hotela okrem jedálenskej reštaurácie, kde ju nalievali, resp. mali nalievať alebo dať na stôl fľašku s vodou čašníci. To sa nám za 11 dňový pobyt stalo veľmi málo a len pri určitých čašníkoch. Ostatný personál bol v pohodičke. Naj super bola naša pani upratovačka. Obchodíky v hoteli celkom dobre zásobené, ani nemali predražené veci. Bazénov je celkovo 5, plavecký od 120 cm do 170 cm, 2 detské, 1 s jacuzzi a ďalší v rámci troch toboganov. V areáli krásna záhrada, kde sa konajú aj turecké svadby, zažili sme dve, vôbec to nenarúša dovolenkový komfort. Pláž úžasná s pozvoľným vstupom do mora, na kraji mora pár kamienkov, vhodné sú z tohto dôvodu aj topánočky do vody, ale dá sa aj bez nich, nakoľko je tam ďalej už len piesok. Vzdialenosť od centra mesta Kusadasi cca 10 minút autom, resp. dolmušom. V blízkosti hotela typický turecký bazár, taktiež cca 5 minút chôdze veľké nákupné centrum, napr. Deichman, Mango a mnoho ďalších. Taktiež hypermarket podobný našim hypermarketom, kolotoče.

prečítať si celú recenziu
Batihan Beach Resort & Spa recenzie

Batihan Beach Resort & Spa

Turecko - Kusadasi & Didyma - Kusadasi - Long Beach

75% Gabriela R

27.09.2019

Izby v poriadku, čistučké, trošku menšia kúpeľňa, každý deň menené uteráky, návlečky, personál milý, čašníci až na cca 2 výnimky lenivejší. Pláž úžasná, pozvoľný prístup do mora, areál hotela nádherný, vhodný aj pre deti.

prečítať si celú recenziu