CK Turancar

CK Turancar - logo

Základné informácie o CK Turancar

Kontakt
Telefón: 037/ 655 00 11, 037/ 655 00 12
Infolinka: 037/ 655 00 11, 037/ 655 00 12

IČO: 22679057
IBAN: SK8711110000006885922041

Adresa CK Turancar (centrála)
Štefanikova 13
Nitra 94901
Slovensko

Cestovná kancelária Turancar má na Slovensku už dlhoročnú tradíciu. Sú známi najmä organizovaním autobusovej vnútroštátnej a medzištátnej dopravy. V roku 1995 vznikla myšlienka zriadenia cestovnej kancelárii v Nitre. Pripravili pre klientov poznávacie zájazdy a neskôr aj pobytové zájazdy.

Zo začiatku CK usporadúvala poznávacie zájazd s autobosovou dopravou. Postupne začali organizovať aj zájazdy do vzdialenejších destinácií leteckou dopravou.

Cestovná kancelária Turancar Vás letecky dopraví na grécke ostrovy Rhodos, Kréta, Kos, Korfu a Thassos, Turecka, Albánska, Bulharska a Talianska. Autokarmi Vás dopravia do Grécka, Bulharska, Albánska, Talianska a Chorvátska.

Dôležité odkazy

Pobočky CK CK Turancar

 1. Nitra
 2. Bratislava
 3. Trenčín
 4. Nové Zámky
 5. Topoľčany
 6. Komárno
 7. Žilina
 8. Trnava
 9. Košice
 10. Zvolen
 11. Prešov

Zľavy a služby CK Turancar

Svojim klientom CK ponúka zľavy za skorý nákup, zľavy pre stálych klientov, navýšenie zľavy pri 100% úhrade zájazdu, zľavy pre novomanželov a pre seniorov.

Zájazdy od CK Turancar

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Turancar

Recenzie na CK Turancar

Pozrite si posledné recenzie na CK Turancar

Penzión Dalmacija recenzie

Penzión Dalmacija

Chorvátsko - Stredná Dalmácia - Duče

60% Gakri

15.09.2018

Ubytovanie zrekonstruovane - cista kupelna. Problem s wifi pristupom - dopracovat sa k heslu bola riadna makacka. Lokalita super - piesocnate plaze s pozvolnym pristupom do mora - pesia prechadzka po plazi z Duce az do Omisu. Strava polpenzia - horsia ako v skolskej jedalni - Slovak/Cech je clovek druhej kategorie a taku stravu dostane a taky je aj pristup personalu k nemu.

prečítať si celú recenziu
Grand Platon recenzie

Grand Platon

Grécko - Olympská riviéra - Paralia

50% Mery

12.09.2018

Pekná záhrada a bazén. Izby malé, čisté, posteľ tvrdá s pružinami, preležaná, kúpelňa s veľmi malým sprch. kútom, nedostatočne umývané. Strava väčšinou nedochutená, ale dalo sa vybrať. Personál milý, usmievavý. Cesta na pláž cca 400 m, pláž špinavá, nečistená, len uhladený piesok, ten je veľmi hrubý. More spočiatku čisté, po 4 dňoch vietor a medúzy a kopec špiny vo vode zo zálivu oproti. Slnečník a ležadlá pri mori za nápoje. Zhodli sme sa, že to bola naša najhoršia dovolenka, je to skutočne pre nenáročných klientov.

prečítať si celú recenziu
Gold Island recenzie

Gold Island

Turecko - Alanya - Turkler

100% Janka

28.08.2018

Krásna moderná architektúra hotela. Moderne zariadené a plne vybavené izby. Čistota na vysokej úrovni. Upratovanie a výmena prádla a osušiek. Naozaj tri súkromné pláže patriace hotelu. My sme si obľúbili tú hlavnú, s postupným vstupoch do mora. S jemným pieskom. Úžasne teplé a čisté more. V areáli aj tobogany pre deti - nie však veľa. Nenarúša to kľud a pohodu. Strava pestrá, chutná. Dostatok. Ak niekto tvrdí, že málo alebo nie je pestrá, tak to určite nie je pravda. Personál milý a ochotný. Nie však primoc vtieravý. Milí animátori, zväčša rusky, anglicky a nemecky hovoriaci. Personál sa dohovorí anglicky a rusky. Večer vždy pekný program v duchu tureckej kultúry. Odporúčam dať si poznámku o ubytovaní v bloku A - to je guľovitá budova - ak stačí izba s prístelkou alebo bez. B blok je hneď vedľa so zväčša rodinnými izbami. Ale jednoznačne lepší dojem a zážitok z ubytovania v bloku A. Úžasný výhľad, takmer z každej strany. Večer nádherne vysvietené všetko. Krásne upravené a udržiavané okolie hotela so zeleňou. Čisté bazény, ležadlá vždy k dispozícii. Každý si nájde miesto. Nestalo sa, že by sme si nemali kde ľahnúť... buď na pláži, alebo pri bazénoch. Osušky na pláž každý deň čisté. My nemáme absolútne čo vytknúť. Naozaj krásna dovolenka. Odporúčam tento hotel. Nebude sa Vám chcieť odísť. 8 dní je málo. :-) Ďakujeme CK. Všetko bolo na 1* aj delegát z partner. cestovky. Posledná poznámka, niekto kto napísal, že nikto zo SK a ČR turistov, kt. idú cez túto ck nebudú ubytovaní v guľovitej budove - nebola to pravda. Neviem, možno to bola náhoda, možno šťastie a možno to, že sme si dopredu uviedli pri kupovaní dovolenky, kde presne chceme byť ubytovaní. Ale boli sme presne tam, kde sme chceli. Ešte raz ďakujeme.

prečítať si celú recenziu
Hotel Diamma recenzie

Hotel Diamma

Albánsko - Severné Albánsko - Durres

95% Andrej

08.08.2018

Izba čistá, nová, moderne zariadená. Ubytovanie v takých malých domčekoch po šiestich izbách. Strava dobrá, vždy sa dalo z čoho vyberať. Samozrejme, tak ako všade, ku koncu sa vám bude zdať jednotvárna, bez obmien, ale to je tak všade. Hladom však trpieť určite nebudete. :) Personál milý, ich angličtina na dobrej úrovni. Areál najkrajší široko-ďaleko, rozľahlý, s borovicovým hájikom. Naozaj, nič zlé som nenašiel a vrelo odporúčam.

prečítať si celú recenziu