CK Schauinsland Reisen

CK Schauinsland Reisen - logo

Základné informácie o CK Schauinsland Reisen

Kontakt
Telefón: +49 203 99 405-0
Infolinka: +49 203 99 405-0

IČO: 119505001
IBAN: DE98350400380581963600

Adresa CK Schauinsland Reisen (centrála)
Stresemannstr. 80
Duisburg 47051
Nemecko

CK Schauinsland Reisen už takmer 100 rokov organizuje tie najkrajšie týždne našich životov - naše dovolenky. Tu je klient na prvom mieste. Každý člen CK sa s nasadením a vášňou podiela na tom, aby splnil vaše želania. Na kvalite si dajú záležať. Zorganizujú vám dovolenku na mieru, môžete si vybrať dĺžku svojho pobytu, vybrať si typ izby, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Každý si tu nájde to práve pre seba.

Nájdete tu zájazdy do obľúbených destinácií, ako sú Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Porgugalsko, španielske ostrovy Malorka, Ibiza, Turecko, Egypt, Tunisko, Maroko, Cyprus a exotické destinácie ako Mexiko,  Dominikánska republika, USA - FloridaThajsko, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty.

Dôležité odkazy

Zájazdy od CK Schauinsland Reisen

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Schauinsland Reisen

Recenzie na CK Schauinsland Reisen

Pozrite si posledné recenzie na CK Schauinsland Reisen

Viva Wyndham Maya recenzie

Viva Wyndham Maya

Mexiko - Cancún a Riviera Maya - Playa del Carmen

100% Vlasta V.

04.03.2020

Hotel Viva Wyndham Maya je úžasný. Výborné služby, izby pekné, všetko v dostatočnej blízkosti (jedáleň, pláž...). Výborná poloha pre absolvovanie výletov Chchen Itza, Tulum, Coba a iba 10 km od úžasného parku Xcaret. Večerný program v tomto parku je nezabudnuteľný. Doporučujem, všetko o histórii budete mať v češtine. More bolo nádherné, milo nás prekvapilo, že bolo bez rias. Kto rád papá, tak v tomto hoteli si to užije. Na pláži je dobrý výber jedla od 11-tej až do pol noci. My sme chodili do jedálne iba na večere. Hotel hodnotím vysoko a veľmi odporúčam.

prečítať si celú recenziu
Viva Wyndham Tangerine recenzie

Viva Wyndham Tangerine

Dominikánska republika - Puerto Plata - Cabarete

95% Gabriela T.

29.01.2020

Úžasná dovolenka. Pláž čistá, bez jedinej riasy. Ubytovanie nie úplne nové, ale vždy čisto upratané. Ochotný, usmievavý personál vždy pripravený vyhovieť a pomôcť. Strava priam úžasná. A najväčšia topka je animačný team. Šikovní, talentovaní, mladí ľudia, vždy s úsmevom a v dobrej nálade, ktorú vedeli preniesť aj na hostí. Určite odporúčam.

prečítať si celú recenziu
Aparthotel Eix Platja Daurada - Appartements recenzie

Aparthotel Eix Platja Daurada - Appartements

Španielsko - Malorka - Can Picafort

90% jarka

15.06.2019

Hotel na okraji Can Picaford, je tam klud - preto sme si ho vybrali, hned vedla prirodna rezervacia De Muro. Boli sme v apartmane, su novozrekonstruovane, fain vybavene, s vyhladom na more, jedine matrace trosku prelezane. Personal ochotny, ustretovy. Vyuzili sme ponuku hotela a na mieste dokupili polpenziu. Jedlo bolo dobre, obmienalo sa, trosku tazsie masove jedla na nas vkus, ale dostatok ovocia, zeleniny. Radi tam pojdeme aj o rok.

prečítať si celú recenziu
Blau Varadero recenzie

Blau Varadero Hotel

Kuba - Varadero - Varadero

85% Jan

17.12.2018

Izba bola priestranná, čistá a novo zrekonštruovaná. Strava priemerná so slabším výberom, no na danú destináciu pochopiteľné. Personál bol excelentný a určite sa postaral o spríjemnenie nášho pobytu. Celkovo stredisko je spomedzi hotelov na Varadere jedno z najlepších.

prečítať si celú recenziu