CK Schauinsland Reisen Dynamisch

CK Schauinsland Reisen Dynamisch - logo

Základné informácie o CK Schauinsland Reisen Dynamisch

Kontakt
Telefón: +49 203 99 405-0
Infolinka: +49 203 99 405-0

IČO: 119505001
IBAN: DE98350400380581963600

Adresa CK Schauinsland Reisen Dynamisch (centrála)
Stresemannstr. 80
Duisburg 47051
Nemecko

CK Schauinsland Reisen už takmer 100 rokov organizuje tie najkrajšie týždne našich životov - naše dovolenky. Tu je klient na prvom mieste. Každý člen CK sa s nasadením a vášňou podiela na tom, aby splnil vaše želania. Na kvalite si dajú záležať. Zorganizujú vám dovolenku na mieru, môžete si vybrať dĺžku svojho pobytu, vybrať si typ izby, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Každý si tu nájde to práve pre seba.

Pri poduktoch Dynamisch sa nedajú robiť zmeny, platia prísnejšie storno podmienky. Kombinujú najvýhodnejšie ceny leteniek a ubytovania.

Nájdete tu zájazdy do obľúbených destinácií, ako sú Kanárske ostrovy - Gran CanariaLanzaroteFuerteventuraPorgugalsko, španielske ostrovy MalorkaIbizaTureckoEgyptTuniskoMarokoCyprus a exotické destinácie ako Mexiko,  Dominikánska republikaUSA - FloridaThajskoSrí LankaSpojené Arabské Emiráty.

Dôležité odkazy

Zájazdy od CK Schauinsland Reisen Dynamisch

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Schauinsland Reisen Dynamisch

Recenzie na CK Schauinsland Reisen Dynamisch

Pozrite si posledné recenzie na CK Schauinsland Reisen Dynamisch

Bahia Principe Grand El Portillo recenzie

Bahia Principe Grand El Portillo

Dominikánska republika - Polostrov Samana - Las Terrenas

+
95% Ľuboš K.

23.01.2020

Izba, priestranná, postele výborné, kúpeľňa veľmi pekná. Krásny výhľad z balkóna na kokosové palmy. Hotel čistý, okolie každý deň udržované. Personál príjemný, milý a nápomocný. Simon, domorodý zástupca cestovnej kancelárie, veľmi príjemný a nápomocný. Dobrý výber jedál pre všetky typy konzumentov a 3 reštaurácie Ala carte. Miestna kuchyňa je vynikajúca. Pláž čistá, so scenériou hodnou Karibiku, ako z pohľadníc. Ležadlá každý deň úplne bez problému, uteráky na pláži vymenené každý deň. Denne aktivity s animátormi pre všetky vekové skupiny OK. More teplé a pri bezvetrí a jemnom vetre veľmi čisté. Ideálne na šnorchlovanie a kochanie sa podmorským životom, od koralov cez všemožné farby rybiek a krabov. Dokonca sme v koralových útesoch blízko brehu našli aj Murénu a Barakudu. Možnosti výletov do okolia: katamaran, zipline, jaskyne.... Krásne strávené Vianoce, dávame palec hore.

prečítať si celú recenziu
Adaaran Club Rannalhi recenzie

Adaaran Club Rannalhi

Maledivy - Maledivy - Južný Male Atol

+
100% Dana D.

14.08.2019

Nádherná príroda, pripadali sme si ako v Jurskom parku, jašterice, netopiere, maličké žraloky, volavky, spievajúce vtáčiky. Úžasný biely piesok, krásne prostredie. Prijatie, s akým som sa ešte nestretla. Rada by som som si to zopakovala. Spomienky na celý život.

prečítať si celú recenziu