CK Globtour

CK Globtour - logo

Základné informácie o CK Globtour

Kontakt
Telefón: 02/68 20 58 80
Infolinka: 02/68 20 58 80

IČO: 35894172
IBAN: SK7202000000002302274057

Adresa CK Globtour (centrála)
Rovniankova 4
Bratislava 85102
Slovensko

Cestovná kancelária bola založená v roku 1992 a je určite najväčším špecialistom na Chorvátsko. Ďalšou bohato zastúpenou krajinou je Bulharsko, čo sa týka počtu ubytovacích kapacít a klientov. Ďalšími destináciami v ponuke sú:  Turecko, Grécko, Albánsko, ktoré získava stále väčšiu priazeň aj u slovenských turistov, Taliansko a Čierna Hora. V ponuke nájdete letecké zájazdy, zájazdy autobusovovu, alebo vlastnou dopravou.

Dôležité odkazy

Pobočky CK CK Globtour

 1. Bratislava
 2. Banská Bystrica
 3. Dunajská Streda
 4. Košice
 5. Martin
 6. Nitra
 7. Poprad
 8. Prešov
 9. Trenčín
 10. Trnava
 11. Zvolen
 12. Žilina

Zľavy a služby CK Globtour

CK Globtour ponúka okrem zliav za skorý nákup aj zľavy pre stálych klientov + navyše zľavy pri kompletnej úhrade zájazdu pri jeho objednaní.

Zájazdy od CK Globtour

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Globtour

Recenzie na CK Globtour

Pozrite si posledné recenzie na CK Globtour

Primorsko Del Sol recenzie

Primorsko Del Sol

Bulharsko - Čierne more - juh - Primorsko

55% Jozef

11.09.2018

Žiadnych 5 hviezdičiek, možno 3, wellness nefunguje, kaviareň nefunguje, drinky zo sirupu, aj na tie sa čakajú rady, pláž bez údržby a aj keď máte ležadlo v cene, nikto Vám nezabezpečí, aby Vám ich uvoľnili neplatiaci zákazníci... Veľké sklamanie tento hotel.

prečítať si celú recenziu
Depandance Jadran recenzie

Depandance Jadran

Chorvátsko - Istria - Umag-Katoro

85% Rudolf

30.08.2018

Vyborna strava, krasne prostredie, dobre pocasie, ubytovanie je skromne, nie pre narocnych, dost podrazeli ceny v Chorvatsku.

prečítať si celú recenziu
SAINT GEORGE PALACE RESORT & SPA recenzie

SAINT GEORGE PALACE RESORT & SPA

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Sveti Vlas

75% Monika F.

23.08.2018

Hotel bol výborný, predovšetkým bazén, ktorého sme si užili dostatočne. Strava fantastická, veľa zeleniny, ovocia, viacej druhov mäsa, dokonca na obed a na večeru grilovali mäso a zeleninu, bolo to veľmi chutné a vždy bolo z čoho vybrať. Hotelový apartmán bol čistý a priestranný, akurát trošku bola cítiť kanalizácia, nakoľko sa nachádzal v prízemí, bojler na teplú vodu kvapkal, ale inak izby s novo zariadeným nábytkom. Personál hotela bol ochotný a snaživý. Pláže sú vzdialené asi 6 min. chôdze od hotela. Sú dosť úzke a boli preplnené. Nazvala by som to: "Ako ich príroda stvorila", ale celkom zaujímavé na Bulharsko. More bolo teplučké a krásne. V tejto lokalite je celkovo kľudné prostredie. Nám sa veľmi páčilo a máme z dovolenky nesmierne zážitky.

prečítať si celú recenziu
Iris Beach recenzie

Iris Beach

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Sveti Vlas

75% Lívia

21.08.2018

Ubytovanie sme mali v dvojlôžkovej izbe. Hneď po príchode z letiska sme dostali kartu od izby a teda žiadne problémy s čakaním neboli. Po príchode na izbu nás čakalo menšie prekvapenie v podobe nedojedeného melóna v chladničke, ktorý už nebol najčerstvejší, po odfotení tejto maškrty sme s tým šli okamžite na recepciu, kde nás čakalo ďalšie prekvapenie - melón nám neboli schopní vyhodiť z chladničky a chladničku vypratať v ten deň, ale až na druhý, pretože sa pani na recepcii nevedela dovolať upratovačkám. Hold, smola. V kúpeľni nám trošku tancoval nie najlepšie primontovaný držiak na zubné kefky a toaletný papier, ale na to sme si zvykli, aspoň nám nič nespadlo na zem. Vo vedľajšej izbe mali tak trochu pohyblivé kachličky na zemi, čiže ak práve zariaďujete byt, môžete sa ponúknuť a dodekorovať si ho. Ináč bola izba v poriadku, s balkónom. Relatívne vkusne a pekne zariadená, klíma fungovala pri ranných flashoch od slnka priamo do očí cez balkón perfektne. Hotel má aj menší bazén s ležadlami, ten bol takisto čistý a udržiavaný. Ubytovanie teda podľa hodnotenia hotela také trojhviezdičkové, izby však boli pravidelne upratané a uteráky aj posteľná bielizeň menené. Strava - pre veľkých degustátorov sklamanie, pre nenáročných okej. Raňajky každý deň tie isté - toasty, chlieb, minicroissanty plnené čokoládou, zelenina. Chýbalo ovocie. Dva druhy syra, jeden druh šunky a salámy, vajíčka, párky a slaninka. Biely jogurt sa dal zmiešať s kornfleksami a čokoguličkami. Napiť sme sa mohli kávy z malého kávomatu, v ponuke čaje na zaliatie, no čo nám chýbalo - na osvieženie bola len čistá voda na načapovanie z galóna, žiaden džús alebo niečo podobné. Večerné menu sa striedalo, prišlo nám to, ako keby bolo vytvorené na týždeň a potom sa to stále opakovalo. V ponuke polievka, rôzne druhy mäsa, šaláty, prílohy, občas ryby, ovocie a dezert. Pri 8 dňovom pobyte fajn, ale pri 12 už človeka klepne, keď je stále to isté dookola. Pravdupovediac sme sa občas niektorých druhov jedla zľakli, mäso občas buď tvrdé, nedalo sa nakrájať, alebo mastné a 'živé'. Personál bol milý, s angličtinou sa síce rozlúčte, ale rukami nohami sa dorozumiete :). Hotel je pár metrov od mora, čo je ideál. Bary na pláži v blízkosti, teda aj pivko a rôzne druhy drinkov a jedál. Všeobecne je Sveti Vlas tichá oblasť, do centra Sunny beach je to autobusom 40 minút, takže pokiaľ hľadáte zábavu, je potrebné si pre ňu dôjsť. Spojenie je však dobre domyslené, autobusy chodia pravidelne. Sumár sumárov, hotelík skôr pre rodinky s deťmi, stredná trieda. Ak nepotrebujete luxus, je to dobrá voľba, sú však veci, ktoré by sa zišli zlepšiť :).

prečítať si celú recenziu