CK Aeolus

CK Aeolus - logo

Základné informácie o CK Aeolus

Kontakt
Telefón: 02/ 48214115, 48214116, 48214117
Infolinka: 02/ 48214115, 48214116, 48214117

IČO: 31449069
IBAN: SK1811110000006619576027

Adresa CK Aeolus (centrála)
Krajínska cesta 2
Bratislava 82107
Slovensko

CK Aeolus pôsobí na našom trhu už tretie desaťročie. Ja CK s najširšou ponukou zájazdov do Grécka. V ponuke nájdete nielen letecké zájazdy, ale aj zájazdy autobusovou dopravou pre menej náročných klientov. Ich ponuka je rozšírená o Turecko a Bulharsko, Chorvátsko a Taliansko. V ponuke CK Aeolus nájdete tie časti Grécka, ktoré Vám v iných CK neponúknu.

Dôležité odkazy

Pobočky CK CK Aeolus

  1. Bratislava
  2. Nitra
  3. Žilina
  4. Košice
  5. Nové Zámky
  6. Banská Bystrica

Zľavy a služby CK Aeolus

Jednou zo zaujímavých zliav je určite možnosť, keď 1, alebo 2 deti cestujú za 1 € (platia iba servisné poplatky). Tieto zľavy platia v rámci Fist Moment zliav. Okrem zliav za skorý nákup, sú tu zľavy pre stálych klientov, zľavy pre seniorov, pre novomanželov + navyše zľava pri úhrade kompletenej ceny zájazdu.

Zájazdy od CK Aeolus

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Aeolus

Recenzie na CK Aeolus

Pozrite si posledné recenzie na CK Aeolus

Tylissos Beach recenzie

Tylissos Beach

Grécko - Kréta - Ierapetra

100% Pavol D.

15.10.2018

Izba - pekná, denne uprataná, všetko fungovalo, televízor prehrával filmy z USB, nastaviteľná klíma, krásna kúpeľňa, výhľad na more (cez stromy). Strava - široký výber jedál, kuchyňa grécka, ale prispôsobená našim zemepisných šírkam, po každom jedle dezerty a zmrzlina, široký výber nápojov. Personál a obsluha - všetci boli veľmi príjemní, usmievaví a ochotní, animátori boli priateľskí, s čašníčkami sme sa spriatelili už na začiatku. Okolie - na okraji mesta, asi 20 min. chôdze od centra, takže sme mali kľud, pláž cez cestu, čo bola asi jediná nevýhoda, ale všetko bolo upratané a čisté. Na pláži sme mali k dispozícii ležadlá a slnečník v cene a stále sme si našli nejaký voľný. Na pláži bol piesok a bola upravená, bolo tam miesto na plážový volejbal. Za hotelom bol bazén s tichým dvorom s trávnikom. Denné bary na pláži aj pri bazéne nám ponúkli občerstvenie kedykoľvek sme chceli. Denne boli organizované spoločenské večery vo forme súťaží, tanečnej zábavy, gréckej ľudovej kultúry a pod s výhrami vo forme alkoholického miešaného drinku.

prečítať si celú recenziu
Tylissos Beach recenzie

Tylissos Beach

Grécko - Kréta - Ierapetra

100% Beata

21.08.2018

Všetko bolo úplne super, izby, strava, animátori, pláž, zamestnanci - určite o rok znova sa vrátime.

prečítať si celú recenziu
Hotel Vouros Palace recenzie

Hotel Vouros Palace

Grécko - Kalymnos - Massuri

80% Viera

15.08.2018

3 hviezdičkový hotel, ubytovanie jednoduchšieho typu priamo v mestečku nad reštauráciou, pri ceste... izba celkom v pohode, malá kúpeľňa, ešte menší balkónik cca 1 x 1,5 m, síce s výhľadom na more, ale aj na komíny z reštaurácie na prízemí... plusom bolo každodenné upratovanie, výmena uterákov každý druhý deň, 1 x za 11 dní aj výmena post. prádla, postačujúce raňajky - švédske stoly a vynikajúce večere, ktoré sme si vyberali priamo z menu reštaurácie PREGO na prízemí /super kuchyňa/ a milý a ochotný personál... zápory - chýbala nám sieťka na okne v kúpeľni proti komárom a záves alebo vonk. žalúzie na balkónovom okne proti slniečku, viac súkromia na balkóne - hneď vedľa bol ďalší balkónik, trochu rušnejšie prostredie - večer, kým sa podávala v reštaurácii večera a rôzne pachy a dym z kuchyne a ráno ruch z cesty - mestečko začalo žiť tak o 7 - 7:30, t. j. skútre, autá... odporúčam ubytovanie v Masouri radšej pod cestou ako nad ňou... pláž priamo v Masouri, piesčitá so slnečníkmi a ležadlami a barmi, takže viac ľudí, podľa nás krajšia a tichšia pláž v neďalekom Myrties - cca 10 min cesty... schody aj na pláž, aj do hotela, možno pre niekoho problém...

prečítať si celú recenziu
Štúdiá Sofia recenzie

Štúdiá Sofia

Grécko - Chalkidiki - Polychrono

73% Katarina R.

17.07.2018

Izba pre nenarocnych, staci, my sme spokojni, na prespatie staci, more ciste, krasne, prestravovat sa da, spokojna som aj s celou rodinou, akurat sme tu jul 2018, odporucam pre rodinku s detmi, kludna ulica, kusok k moru, obchod aj mesto kusok od hotela.

prečítať si celú recenziu