CK Aeolus

CK Aeolus - logo

Základné informácie o CK Aeolus

Kontakt
Telefón: 02/ 48214115, 48214116, 48214117
Infolinka: 02/ 48214115, 48214116, 48214117

IČO: 31449069
IBAN: SK1811110000006619576027

Adresa CK Aeolus (centrála)
Krajínska cesta 2
Bratislava 82107
Slovensko

CK Aeolus pôsobí na našom trhu už tretie desaťročie. Ja CK s najširšou ponukou zájazdov do Grécka. V ponuke nájdete nielen letecké zájazdy, ale aj zájazdy autobusovou dopravou pre menej náročných klientov. Ich ponuka je rozšírená o Turecko a Bulharsko, Chorvátsko a Taliansko. V ponuke CK Aeolus nájdete tie časti Grécka, ktoré Vám v iných CK neponúknu.

Dôležité odkazy

Pobočky CK CK Aeolus

  1. Bratislava
  2. Nitra
  3. Žilina
  4. Košice
  5. Nové Zámky
  6. Banská Bystrica

Zľavy a služby CK Aeolus

Jednou zo zaujímavých zliav je určite možnosť, keď 1, alebo 2 deti cestujú za 1 € (platia iba servisné poplatky). Tieto zľavy platia v rámci Fist Moment zliav. Okrem zliav za skorý nákup, sú tu zľavy pre stálych klientov, zľavy pre seniorov, pre novomanželov + navyše zľava pri úhrade kompletenej ceny zájazdu.

Zájazdy od CK Aeolus

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Aeolus

Recenzie na CK Aeolus

Pozrite si posledné recenzie na CK Aeolus

Side La Grande Resort & Spa recenzie

Side La Grande Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

70% František

20.08.2019

Strávili sme týždeň v tomto hoteli - 5 dospelých a 2 malé vnučky naše. Check in bol vzhľadom na to, že sme prišli okolo 11:00 dlhší, ale dali nám tak za slabú hodinku izby, dokonca na jednom poschodí, po mojej "intervencii" s tvrdením, že sú to top izby... ha, ha. Jedna, naša bola otočená smerom k bazénom s vcelku pekným výhľadom. Mínus bolo to, že na hoteli hneď vedľa bolo cca 80 ks klimatizácií, 1 na každom balkóne, takže spôsobovali hluk. Izba vcelku OK, malé detaily si netreba všímať - ako to, že sme boli ubytovaní 3 a uteráky boli pre 2, nebola pripravená 3. posteľ a pod. Chyžná nevedela ani slovo po anglicky. Druhá izba bola tiež na 3. poschodí, taká istá veľká ako naša, 1 manž. posteľ a 2 prístelky, teda to sa mi zdalo, že je dosť malá pre 4 ľudí. Otočená bola na ulicu, takže zabudnite na otvorené okno počas noci. Akože na 5ku hotel, bol som teraz 3. x v Turecku a toto bolo asi najhoršie, ale nie zlé. Treba si dať pozor, v spol. priestoroch neustále kvapka voda z klímy, nebezpečenstvo šmyku. Strava bol OK, mínus bolo: neboli banány, kravské maslo a veľmi veľa ľudí v reštaurácii. Káva v AI je všade iba z automatu z prášku, ale nebola otrasná. Bazény vonku pekné, udržiavané, ale na počet ľudí malý priestor. Ležadlá sa obsadzovali o 02:00 hod v noci! Smiešne, nie? Pláž - to je asi jedno z tých slabín hotela, jednak je 10 min peši, ale to sme vedeli, chodí tam mikrobus, ale malinký a peši s deťmi v tom teple... no nič moc. Cesta na pláž vedie prostredím, ktoré nikomu nepatrí, a tak aj to vyzerá, fuj. Zaplatíte niekoľko tisíc eur a na pláž chodiť z 5 ***** hotela takto?? To bolo úbohé. Cesta vedie vedľa riečky, do ktorej ústia rôzne rúry, aj keď som nevidel cez deň, že z nich niečo vyteká, no neviem, snáď nie. Plávali v tej riečke korytnačky a rybky, dali sa kŕmiť, riečka vteká pri pláži do mora, tak ochladzuje vodu, to nám tak nevadilo, len dúfam, že iba ochladzuje morskú vodu. Takže cesta na pláž nič moc. Samotná pláž relatívne čistá. Ležadlá málo na počet ľudí... obsadzovali sa ráno o 7:00. Plážový servis slabý aj celé to prostredie také nedotiahnuté, špačky všade v piesku, aj keď smeti vysýpali. Na pláži dostanete kávu,, džúsy zo sirupu, pivo a víno. Jedlo je od 12:30, dá sa. Vedľa pláž. baru neupravené prostredie, po kolená zarastený záhon, no inak by to malo vyzerať. Na pánskom WC 1 toalet. misa pre celý rezort na pláži. V auguste veľmi veľa ľudí na kapacitu bazénového a plážového servisu. Záver - vcelku to nebolo zlé, plus je pekný hotel a bazény, blízke nákupné možnosti, mínus hlavne vzdialená pláž a málo ležadiel. Trezor v 5ke za 16 Eur? Najlepšia dovolenka to bola preto, že som bol v tomto rezorte s tými všetkými, čo mám najradšej, s celou mojou rodinou aj s 2 zlatými vnučkami!

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Side La Grande Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

55% Ivan

05.08.2019

Izba zodpovedala 3 hviezdičkám. Stravy bolo síce veľa, ale ak ste sa chceli dobre najesť, bol problém niečo dobré z toho vybrať. Dookola to isté, zákusky síce naoko krásne, ale to je asi tak všetko. Pláž dobrá, more vynikajúce. Zamestnanci recepcie neochotní, žiadna profesionalita. Jediný ochotný zamestnanec hotela bol šofér auta, čo nás vozil na pláž. Alkohol bol schovaný pod pultom, ani sme nevedeli, čo je v ponuke. Určite za tie peniaze nájdete v Turecku lepší hotel.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Side La Grande Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

70% Miroslav

03.08.2019

Izba celkom v pohode, upratovanie a bazeny ok, strava velmi slaby all inclusive, ranajky tie iste 10 dni. More a plaz super. Najvacsie sklamanie spoplatnene wifi a strava. Najvacsie prednosti nakupne moznosti, more, plaz. V Turecku najdete urcite lepsie hotely ako je tento.

prečítať si celú recenziu
Porto Belissario recenzie

Porto Belissario

Grécko - Kréta - Ierapetra

40% Adriana

25.07.2019

Hotel na prvý pohľad vyzerá dobre. Prišli sme unavení po ceste, dali nám kľúč od izby a skoro sme odpadli. Malá a mäkká posteľ, nikde žiadny stolík, okná staré drevené, popraskané, nedoliehajúce, záchodová doska prasknutá. V obrovitánskej skrini nebola ani jedna polica. Zásuvka bola v celej izbe jedna jediná. Vchodové dvere boli staré, rozvŕzgané, drevené s obrovskou škárou dole a bol tam hodený starý uterák, akože tesnenie. A to všetko za takmer 2000 eur! Museli sme si cez delegáta krvopotne vybaviť novú izbu.

prečítať si celú recenziu