Najnovšie recenzie hotelov

Hotel Selce recenzie

Hotel Selce

Chorvátsko - Kvarnerský záliv - Selce

90% Regína O.

09.09.2019

Izba čistá, personál ústretový, strava - dalo sa vybrať (chorvátska klasika). Hotel orientovaný kúsok od pláží, ktoré sú aj pieskové aj kamenné. Keďže boli prázdniny, detí bolo viac než vody...☺Ale inak super!

prečítať si celú recenziu
Ad Turres recenzie

Ad Turres

Chorvátsko - Kvarnerský záliv - Crikvenica

+
96% Júlia

03.09.2019

Boli sme 2 dospelí + 2 deti (10, 5) na 7 nocí. Ubytovali nás ešte pred check in. Novozrekonštruované, vkusne, moderne zariadené izby, priestory reštaurácie, bazénu. Upratali nám + vymenili uteráky 2 x za pobyt, úplne to stačilo, spoločné priestory upratovali každý deň. Personál a čašníci ochotní. Asi 10 min. kľudnou chôdzou k pláži, trochu do kopca, náročnejšie pre ľudí, ktorí majú ťažkosti s chôdzou alebo pre kočiar.

prečítať si celú recenziu
Hotel Medena recenzie

Hotel Medena

Chorvátsko - Stredná Dalmácia - Seget

83% Anna Cesnaková

03.09.2019

S ubytovaním sme boli spokojní. Nový nábytok, matrace v posteli vynikajúce, kuchyňa bola tiež super. Akurát od 7:30 sme čakali do 12:30 na ubytovanie. Strava bola dobrá aj personál milý a ústretový. A mali sme aj klimatizáciu. Neviem porovnať s hotelom, lebo sme tam neboli ubytovaní.

prečítať si celú recenziu
Boutique Hotel Intermezzo recenzie

Boutique Hotel Intermezzo

Chorvátsko - Pag - Pag (mesto)

96% L. Miklovič

03.09.2019

Nový hotel, čistota postele ako aj veľkosť izby super, 100 m od mora, celá lokalita kľudná, nepreludnená pláž. Hotel ponúka len raňajky, tie sú super, každý si vyberie. Centrum 5 min pešo, tam je dostatočný počet reštaurácii. Bezplatné parkovisko za hotelom aj pred ním.

prečítať si celú recenziu
Hotel Medena recenzie

Hotel Medena

Chorvátsko - Stredná Dalmácia - Seget

43% František

30.08.2019

Cestovná kancelária deklaruje izby ako elegantné a tým dáva tomuto slovu úplne iný význam, ako má. Izby zastarané 30-ročné, bez modernizácie, v kúpeľni pleseň, roztrhané posteľné prádlo. Vankúše a matrac staré, pamätám si také z dávnych internátnych čias a z babkinej povaly. K moru vedie viac ako 150 schodov, domáci personál absolútne nevrlý a odmeraný.

prečítať si celú recenziu
Slaven recenzie

Slaven

Chorvátsko - Kvarnerský záliv - Selce

33% Jana

26.08.2019

Ubytovanie v pavilónoch hotela Slaven bolo veľmi zlé, strava ešte horšia, v jedálni klíma nastavená na zmrznutie, v izbách špina a veľmi horúco. Ubytovaní sme boli o 14 hodine, žiadne animačné programy pre deti ani dospelých, televízor bol len v spoločenskej miestnosti, iné vybavenie nebolo. Ubytovanie je určené pre nenáročného človeka, ktorému nevadí špina, hmyz, a zje čokoľvek. Ubytovanie bolo cca 200 m od krásnej pláže.

prečítať si celú recenziu
Apartments Polynesia Plava Laguna recenzie

Apartments Polynesia Plava Laguna

Chorvátsko - Istria - Katoro

85% Katarina

26.08.2019

V tomto rezorte sme boli v auguste - co sme sa trochu bali pocasia, ale nesklamalo. Ubytovanie jednoduche - potrebovalo by rekonštrukciu, ale Chorvati su v tomto lajdaci. Strava vyborna. Dalo sa vybrat z cestovin, ryb, pizze, masa na rozne sposoby. Dezerty a ovocie. Plaze vyhovujuce pre deti - pozvolny piesocnaty vstup. Sportove vyzitie - tenis, stolny tenis, futbal, beach volejbal... mini club pre deti, aerobic v bazene, bezecka a cyklisticka trat. Detske disko a kazdy vecer program hudobny ci tanecny. Nam sa dovolenka velmi pacila. A deti boli nadsene.

prečítať si celú recenziu
Slaven recenzie

Slaven

Chorvátsko - Kvarnerský záliv - Selce

43% Martina

22.08.2019

Pavilóny hotela sú ďalej od hotela, nie 100 metrov, ako bolo avizované cestovkou. Ubytovanie je vhodné naozaj pre veľmi, veľmi skromných ľudí, upratanie znamená len prezliecť obliečky. Bez chladničky a klimatizácie - je to nepredstaviteľné. Ubytovaní sme boli až o 14tej, prišli sme však ráno o 8-mej.

prečítať si celú recenziu


Pridať recenziu