Recenzie hotelov - Avsallar-Incekum (298)

Najnovšie recenzie hotelov

Özkaymak Incekum recenzie

Özkaymak Incekum

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

30% Danka

17.09.2019

Hotel staré zariadenie, personál na recepcii neochota, strava veľmi slabý výber, pláž na také veľké centrum malá, prepchatá. A najhoršie 98% klientov Rusi, ktorým sa v hoteli prispôsobovalo všetko. Sú to arogantní a drzí ľudia. V baroch a pri jedlách sa nevychovane správajú, je nepríjemné pri nich aj jesť a tráviť dovolenku. Incekum má 5 hviezdičiek a vysokú cenu, ale v skutočnosti by som to ohodnotila max. 3 hviezdami. Do tohoto hotela nikdy viac.

prečítať si celú recenziu
Rubi Hotel recenzie

Rubi Hotel

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

+
76% Adam

11.09.2019

Hotel starší, ale výborná poloha pri pieskovej pláži. Dosť ďaleko od letiska cca 2 hodiny, ale to sa dá vydržať. Cestou Vám šofér zastaví na takom malom trhu, nič nekupovať - draho. Od hotela 500 m trh, tam je to o dosť lacnejšie. Mali sme zaplatený blok A s výhľadom na more, ale nemali volnú izbu, tak nás ubytovali na jednu noc v bloku B, ale za to nám dali kompenzáciu masáž zdarma, boli sme štyria, tak sme súhlasili, na druhý deň nás ubytovali v bloku A, tak všetko ok.

prečítať si celú recenziu
Aska Just In Beach recenzie

Aska Just In Beach

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

63% Janka

10.09.2019

Cesta z letiska bola celkom fajn, až na jednu zastávku. Po príchode nás hneď ubytovali do podkrovia. Výhľad na more bočný /v cestovke sme si museli za výhľad na more priplatiť/. Po dvoch nociach smrdel kanál na izbe, tak nás presťahovali do iného bloku na 4. poschodie, smrad sme nemali, ale zato hluk z ulice a bočný výhľad na more. Ale prežili sme to. Čistota hotela dobrá. Každý deň upratané a vymenené uteráky. Čo sa týka stravy, dobré, ale už sme mali v Turecku aj lepšie a v 4-hviezdičkovom hoteli. Pláž úžasná, čistá voda, ležadiel dostatok.

prečítať si celú recenziu
Armas Green Fugla Beach Resort recenzie

Armas Green Fugla Beach Resort

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

+
58% Hana

08.09.2019

Ubytovanie v starých vilkách, zariadenie - staré izby, malé, kúpeľňa malá, klimatizácia hučala celú noc po celom areáli, my sme mali pod oknami rampu, kde skladali tovar, hrôza, stály buchot, strava - dalo sa, ale tie dlhé rady... aj chuť nás prešla, na všetko sa stálo, ležadlá sme za celý čas nemali, lebo ruskí turisti si všetko obsadili osuškami.

prečítať si celú recenziu
Armas Green Fugla Beach Resort recenzie

Armas Green Fugla Beach Resort

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

+
65% Rena

06.09.2019

Čo ste nezjedli včera, na druhý deň ste to mali v inej podobe, ochutené, nakrájané, pomleté a vysmažené, tak sme si priniesli aj hnačky.

prečítať si celú recenziu
Azura Deluxe Resort & Spa recenzie

Azura Deluxe Resort & Spa

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

45% Michaela N.

27.08.2019

Som maximálne nahnevaná a sklamaná, no nie z Turecka ako takého, ale so službami CK. Konkrétne s tým, ako nám poradili na pobočke v nákupnom centre A..... v Ba. Roky ma známi a rodina presviedčali o dovolenke v Turecku, takže som sa tento rok rozhodla ho navštíviť. Keďže som tu nikdy nebola, chcela som, aby mi mladík v CK poradil. Moje požiadavky boli jasné: pekné prostredie, oblasť Side, málo detí alebo žiadne, pekný rezort, dobré jedlo... Nakoniec nám vybral oblasť Alanya. Prvý deň dovolenky nás ubytovali v izbe bez okna a balkónu, jedlo bolo prvé dva dni ok, neskôr liezlo na nervy, lebo sa opakovalo dookola to isté, ubytované tu boli samé rodiny s deťmi, hrozná pláž a nebolo tu vôbec čo robiť. Nie je nič horšie, ako keď miniete peniaze na dovolenku, ktorá sa Vám nepáči. Mladý pán v CK vedel o Turecku asi toľko čo ja.

prečítať si celú recenziu
Hotel Suntopia Pegasos Resort recenzie

Hotel Suntopia Pegasos Resort

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

66% Mirka

18.08.2019

Bola to naša štvrtá dovolenka v Turecku a žiaľ, musím povedať, že sme najmenej uspokojivá. Mali sme s čím porovnať a jednoznačne sa v Turecku v tejto cenovej hladine dajú nájsť aj lepšie 5* hotely. Obrovským benefitom tohto hotela je pláž, ktorá je krásna piesočnatá s veľmi pozvoľným vstupom do mora. Ideálna pre deti. Bazénová časť bola ale poslabšia. Bazény malé - keď sa tam nahrnulo viac ľudí, prípadne sa hralo vodné pólo, o nejakom plávaní či šantení v nich sa nedalo ani uvažovať. Tobogany mali dojazd do hlbokej vody, pre deti neplavcov nevhodné alebo len s rukávkami. Schody na tobogany veľmi šmykľavé, deti tam padali rad za radom. Strava veľmi jednotvárna a slabý výber. O koláčikoch (hlavne k obedu) ani nehovorím, veľmi slabý výber. Žiadny plážový bufet (kde by sa dal dať nejaký snack) tam nebol. Jednoducho obed len v hlavnej jedálni. Čiže na obed do izby, sprcha a až tak obed. Nič také - že dám si niečo pri vode, sa nekonalo. Nebolo kde - ak teda neberiem do úvahy tie turecké placky, ktoré by som nazvala skôr desiatou alebo olovrantom. Pleseň v kúpeľni a šváb na izbe boli poslednou bodkou, kedy som si povedala, že nikdy viac tento hotel. Jednoducho v 5* hoteli by si toto dovoliť nemali.

prečítať si celú recenziu
Sirius Deluxe recenzie

Sirius Deluxe

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

95% Sonicka

15.08.2019

Ja som bola maximálne spokojná, izba uprataná každý deň. Personál stále usmievavý, ústretový, pitie nám nosili všade aj v jedálni. Pláž sa vám možno bude zdať malá, ale je úplne dostačujúca a čistá. Obsluha chodí aj na mólo. WiFi v celom komplexe, v Turecku sme boli už veľakrát, ale sem by som sa kľudne vrátila znova, aj keď som to ešte neurobila.

prečítať si celú recenziu