Najnovšie recenzie hotelov

Mirador Resort & Spa recenzie

Mirador Resort & Spa

Turecko - Alanya - Konakli

60% Dana

28.09.2019

Hotel Mirador - veľké sklamanie napriek tomu, že je vlastne celý september vypredaný. Nachádza sa na konci Konakli v nejakej jame, kde nie je prístup bežných dolmuš autobusov, ako som zvyknutá inde v Turecku, čo človek samozrejme dopredu nevie. Autobus ide len 3 krát za deň do centra Konakli. Pláž úplná katastrofa. Samé skaly, hrozný prístup do vody aj z vody - dokonca až nebezpečný. Ak má niekto zdravotný problém, úplne nemožný.

prečítať si celú recenziu
Caretta Beach recenzie

Caretta Beach

Turecko - Alanya - Konakli

+
100% Iveta

28.09.2019

V Turecku som bola uz niekolkokrat, ale v tejto lokalite po prvykrat a bola som velmi milo prekvapena. Cistucka izba, mily pristup personalu, ochota a profesionalita, zabavny animacny tim, kuchari sa pretekali vo fantasticky vyzerajucich a este o to chutnejsich sladkostiach i bar na plazi mal kazdy den co ponuknut. Jedina vyhrada je pri vstupe do mora, kde odporucam vziat si obuv. Dovolenku si urcite rada zopakujem.

prečítať si celú recenziu
Kleopatra Melissa Hotel recenzie

Kleopatra Melissa Hotel

Turecko - Alanya - Alanya

56% Mária

26.09.2019

Každý deň do 1:30 hod. vyhrával vedľa hotela bar, stále tie isté skladby, až sa triasol celý hotel a nedalo sa pri tom spať. Čistota na izbách bola dobrá, personál pracovitý. Strava - nakoľko bolo v hoteli veľa klientov, rady pri švéd. stoloch. Ale strava chutne uvarená - iba menej výberu. More - veľmi zlý vstup do mora, na celom pobreží betónové platne, na ktorých sa šmýkalo. Hrozilo nebezpečie úrazu. Pre vstup do mora už nikdy viac nenavštívim Kleopatrinu pláž. Neodporúčam takúto dovolenku.

prečítať si celú recenziu
Kemal Bay recenzie

Kemal Bay

Turecko - Alanya - Konakli

+
40% Tomas

26.09.2019

Hnus, špina, smrad... Turecko sa určite za tento hotel hanbí a nechce s ním mať nič spoločné... Keď vám v cestovke ponúknu Kemal, odmietnite a choďte radšej do Šútova...

prečítať si celú recenziu
Kemal Bay recenzie

Kemal Bay

Turecko - Alanya - Konakli

+
50% Július

25.09.2019

Kto doteraz chodil na dovolenky, kde boli iba kontinentálne raňajky alebo na Šíravu, tak bude spokojný. My sme boli v Turecku desiatykrát a toto bola najväčšia bieda! 5* a all inclusive je od cestovnej kancelárie veľmi neobjektívne hodnotenie! Neprimerané hodnotenie s neadekvátnu cenou. V živote som nebol v Turecku na dovolenke hladný, kým som nevyskúšal Kemal Bay. Roky už nechodíme na obedy do reštaurácie, ale ideme do snack barov, bufetov,... ale tam som musel chodiť. V jedinom malom bufete boli iba placky, pizza, hranolky a jahňací hamburger. Bar na izbe iba voda. 1 ks 0,25 minerálky na privítanie. Zmrzlina zabudnite, ovocie málo a nekvalitné. Jablká maximálne druhá trieda. Hrozno ok. Paradajky nekvalitné, cibuľa občas, párky vôbec, palacinky vôbec, lievance raz za 12 dňový pobyt. Bol tam problém už na štvrtý deň si niečo vybrať. Detské ihrisko hrdzavé a zanedbané. Večerný program iba občas. Možnosť večernej zábavy skoro žiadna. Ľudia sedeli na ležadlách okolo bazéna a surfovali na nete. Nie som rozmaznaný, ale toto bola fakt bieda! Detský bazén - teplota parádna. Bazén pre dospelých malo chlórovaný, čo bolo super. Izby veľkostne ok, no čistota slabá. Plážové uteráky - výmena iba za poplatok. Okolo bazéna špina. Veľa ležadiel poškodených. Plastové fľašky ste si museli odkladať, aby ste si mali do čoho chodiť čerpať vodu. Na cca troch miestach. Ak pri tomto mysleli na šetrenie prírody, tak to beriem, no pochybujem. Ak hľadáte kvalitu, tak neodporúčam. Adalya Ocean, Adalya Lara, Sentido Turan Prince to je iná kvalita a pritom to bolo o cca 300 až 500 e. viac pre 2+2.

prečítať si celú recenziu
Lonicera World Club & Beach recenzie

Lonicera World Club & Beach

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

95% Renáta

25.09.2019

Všetko bolo perfektné, nemám čo vytknúť.

prečítať si celú recenziu
Eftalia Marin  recenzie

Eftalia Marin

Turecko - Alanya - Turkler

+
100% Jana F.

23.09.2019

Z dovolenky v tomto rezorte som nadšená. Užila som si ju s dcérou a všetky naše očakávania boli prevýšené. Ubytovanie, personál, prostredie, vodné atrakcie, večerné programy na výbornú, more teplé a pokojné, pieskové pláže, k dispozícii slnečníky a ležadlá zdarma, strava neskutočne bohatá, pestrá a hlavne chutila, stále niečo nové, čo bolo možné ochutnať. Jediné, čomu sa doporučujem vyhnúť, je obchodný dom v Alanyi, kde nám boli delegátom sľubované až 70 % zľavy, nebola to však pravda, cukrovinky predražené a ostatné tovary tiež, takže so spomínanou zľavou vyšli toľko, ako hocikde v miestnom bazáre, ale na to sme prišli až po návšteve spomínaného obchodného domu. Rezort odporúčam najmä rodinám s deťmi a mladým ľuďom, o zábavu budú mať postarané, starším ročníkom bude vhodnejší zrejme pokojnejší rezort.

prečítať si celú recenziu
Rubi Hotel recenzie

Rubi Hotel

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

+
95% Štefan P.

19.09.2019

Bol som ubytovaný v budove "A", teda priamo na pláži s výhľadom na more. Hotel je síce starší, ale dobre udržiavaný, čistý. Ponuka stravy bola veľmi rozmanitá a chutná, personál ústretový a veľmi ochotný. Animácie a pestrý večerný program boli tiež dobré. Nuda nehrozila. Niekomu môže prekážať, že v noci bolo počuť vlny mora do hotelovej izby. Musíte sa ale s tým zmieriť, keď chcete byť ubytovaní priamo na pláži. Mám na mysli nádhernú pieskovú pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je ocenená "Modrou vlajkou". Hotel RUBI odporúčam, veď som ho navštívil už tretíkrát! Ani raz som nebol sklamaný.

prečítať si celú recenziu
Pridať recenziu