CK Lipa

CK Lipa - logo

Základné informácie o CK Lipa

Kontakt
Telefón:
Infolinka:

IČO:
IBAN:

Adresa CK Lipa (centrála)
Slovensko

Destinácie od CK Lipa

Recenzie na CK Lipa

Pozrite si posledné recenzie na CK Lipa

 recenzie

Amadria Park - Hotel Niko

Chorvátsko - Severná Dalmácia - Šibenik

61% Zuzana H, bratislava

28.07.2013

Dovolenka bola super, krásne prostredie, sklamalo nás len to, že animačné programy pre deti aj detský klub boli na opačnom konci komlexu (až pri hotely Andria).

prečítať si celú recenziu
Hotel Pavilion Vrilo A Vlačica recenzie

Bluesun Resort Velaris

Chorvátsko - Brač - Supetar

100% jana polakova

16.04.2013

vsetko na vysokej urovni a odporucam kazdemu kto este nebol na braci v supetari, pre mna velmi na vysokej urovni a uz niekolko rokov cestuje stale na tento ostrov kamena a slnka. vsetko zodpoveda velkej kvalite a zobrazenie na foto v katalogu je realita!

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Hotel Rivijera

Chorvátsko - Stredná Dalmácia - Makarska

85% Alexandra

30.08.2011

Boli sme príjemne prekvapení z príjemnej atmosféry, z pohostinných ľudí, stravy nehovoriac. Každý večer sa máte kam ísť pozrieť Makarska je živé mesto. Cestovky ponúkajú zaujímavé výlety, skúsili sme loďou na Hvar a Brač. pre inf. internet je v hoteli zadarmo pokiaľ máte vlastný notebook alebo mobil, sprchy na pláži sú za poplatok, na pláži pred hotelom môžete skúriť Bungee jumping, parasaillinng, skútre, ... cennosti do trezora pre istotu, môžte pozerať aj TV chytajú české kanály, na izbe nie je TV ani Wi-fi, odporúčam mladým ľuďom

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Aminess Maestral

Chorvátsko - Istria - Novigrad

61% Maria, Presov

17.07.2010

Neodporucala by som to rodinam s detmi, ktore este potrebuju kociarik, tak do 3-4rokov dietata by som tam urcite nesla. Myslim konkretne hotel Maestral. Bud sme museli prejst dookola do super kopca s kociarom do hotela, alebo jeden rodic do ruk dieta, druhy kociar a podme do schodov. A v tej horucave...niekolkokrat denne. Takze tak baz deti a nohy v poriadku. tak ano.kratka, za tu cenu, to sme mohli ist letecky ... . trocha sme boli sklamaní z izieb a z pristupu k hotelu.

prečítať si celú recenziu