CK Jazz Welt

CK Jazz Welt - logo

Základné informácie o CK Jazz Welt

Kontakt
Telefón:
Infolinka:

IČO:
IBAN:

Adresa CK Jazz Welt (centrála)
Slovensko

Destinácie od CK Jazz Welt

Recenzie na CK Jazz Welt

Pozrite si posledné recenzie na CK Jazz Welt

Barcelo Royal Beach recenzie

Barcelo Royal Beach

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie

+
80% Irena Murínová

27.08.2018

Celá dovolenka bola úžasná, hotel bol super, delegát veľmi milý. Asi 3 min. chôdze od hotela je obchod s potravinami a vedľa obchodu sa dajú zmeniť peniaze. Blízkosť mora je za nás najväčšie plus. Jediným a dosť veľkým negatívom bola ropa. Asi 4 dni po sebe (iba poobede) plávali v mori čierne fľaky a to sa už fakt nedalo kúpať. Lepilo sa to všade na telo a zle sa to čistilo.

prečítať si celú recenziu
Baikal & Annex recenzie

Baikal & Annex

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie

90% Jolka

29.06.2018

Zhrniem to, na takejto super dovolenke som ešte v Bulharsku nebola a to som tu už po šiestykrát, mali sme all inclusív, aj keď sme boli v inom hoteli, tak toto sa nedá porovnať. Pláž bola pekná čistá, voda bez rias, odporúčam, nemali sme to ďaleko, cca 5 minút od hotela.

prečítať si celú recenziu
Yavor Palace recenzie

Yavor Palace

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie

65% Katka

03.08.2017

Už by som viac do tohoto hotela nešla. Chlapec v hotelovej zmenárni klamal pri výmene peňazí, strašne dlhé rady na obedy aj večere, podávaný snack o 16.00 také rady, že sme to skoro vždy vzdali, platená wifi.

prečítať si celú recenziu
Moonlight recenzie

Moonlight

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Sveti Vlas

80% Marika

17.10.2016

Hotel pozostával z dvoch budov, bol pomerne nový a čistý. Na chodbách sa nachádzali nádoby s pitnou vodou, ktorú vždy dopĺňali. Pre deti aj dospelých každý deň boli pri bazénoch pripravené súťaže. baroch pri bazénoch bol dostatok nápojov. Okolie hotela spríjemňovali záhony kvetov. Malá pláž priamo pri hoteli bola bez slnečníkov a neupravená, no o niekoľko metrov ďalej sa nachádzala centrálna pláž, ktorá bola čistá. Milo ma prekvapil BULHARSKÝ VEČER. Večeru nám spríjemňoval ľudový tanečný súbor a večera pozostávala z bulharských špecialít.

prečítať si celú recenziu