CK Jazz Welt

CK Jazz Welt - logo

Základné informácie o CK Jazz Welt

Kontakt
Telefón:
Infolinka:

IČO:
IBAN:

Adresa CK Jazz Welt (centrála)
Slovensko

Destinácie od CK Jazz Welt

Recenzie na CK Jazz Welt

Pozrite si posledné recenzie na CK Jazz Welt

Yavor Palace recenzie

Yavor Palace

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie

65% Katka

03.08.2017

Už by som viac do tohoto hotela nešla. Chlapec v hotelovej zmenárni klamal pri výmene peňazí, strašne dlhé rady na obedy aj večere, podávaný snack o 16.00 také rady, že sme to skoro vždy vzdali, platená wifi.

prečítať si celú recenziu
Moonlight recenzie

Moonlight

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie

80% Marika

17.10.2016

Hotel pozostával z dvoch budov, bol pomerne nový a čistý. Na chodbách sa nachádzali nádoby s pitnou vodou, ktorú vždy dopĺňali. Pre deti aj dospelých každý deň boli pri bazénoch pripravené súťaže. baroch pri bazénoch bol dostatok nápojov. Okolie hotela spríjemňovali záhony kvetov. Malá pláž priamo pri hoteli bola bez slnečníkov a neupravená, no o niekoľko metrov ďalej sa nachádzala centrálna pláž, ktorá bola čistá. Milo ma prekvapil BULHARSKÝ VEČER. Večeru nám spríjemňoval ľudový tanečný súbor a večera pozostávala z bulharských špecialít.

prečítať si celú recenziu
Zaton Holiday Resort recenzie

Zaton Holiday Resort

Chorvátsko - Severná Dalmácia - Zaton

73% Maca

24.07.2016

Tento rezort by sme doporučili najmä rodinám s deťmi. Pláž je s veľmi pozvoľným vstupom do mora, na okraji okruhliaky, no po cca 1m pieskové dno. Z jednej strany recepcie sú apartmány 3* a 4*, z druhej strany je karavanový camp, ďalej mobile houses. Apartmány sú umiestnené v zeleni v jednotlivých uličkách. Je to také umelo vybudované mestečko, kde nájdete všetko potrebné. Je tu aj supermarket. Centrálna ulica od pláže k recepcii je lemovaná obchodíkmi a reštauráciami. Popri pláži niekoľko barov, aj reštaurácie s prijateľnými cenami. Celkovo sa nám veľmi páčilo a táto dovolenka bola veľmi vydarená.

prečítať si celú recenziu
Grand Hotel Primorsko recenzie

Hotel Primorsko del Sol

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Primorsko

63% Rodina zo Slovenska

23.07.2016

Išli sme letecky, transfer k hotelu trval takú dobrú hodinku. Boli sme hneď ubytovaní, prvý dojem z izby dobrý, balkón, sušiak na prádlo, stôl, dve stoličky a výhľad na more. Po prvej noci sme zistili, že pružiny z matraca tlačia do chrbta, čo by sa nemalo v 5 hviez. hoteli stať, ale dalo sa. Kúpelňa vcelku dobrá, až na to, že vo vani chýbala sprchovacia hadica. Klimatizácia dobrá. Výťahy tam boli štyri (jeden sa pokazil a trvalo asi 5 dní, dokým ho opravili a senzory na zatváranie dverí občas cvakli ľudí, ak ste si nešvihli dnu alebo von). Čo sa týka stravy, mali sme all inclusive, vybrať sa dalo, len mi tam chýbalo viac jedál vhodných pre deti. napr. čistá ryža bez kôpru a hrášku (ten dávali fakt do všetkého). Jedlo dopĺňali o to sa nebolo treba báť. Z ovocia bol melón, slivky, nektarinky. Počas dňa piekli dole v bare pizzu a koláčiky, ak by ste vyhladli. Niektorí hostia priam plytvali jedlom, aby ochutnali zo všetkého, a potom to skončilo v koši. Čo nám trochu vadilo, bol neporiadok v jedálni a hlavne vonku na terase, kde sa dalo taktiež jesť, viem, bolo to množstvom hostí a chcelo by to viac snahy personálu, napr. hneď po každom utrieť stoly, omrviny a opraviť obrus. Ale Bulhari nie sú veľmi poriadkumilovní. Izby upratovali, uteráky menili podľa potreby to áno, ale kúpeľňu vytierali zo smradľavým mopom, takže efekt čistoty to pokazilo. Čo sa týka bazénu, tak bol dobrý, priestranný, ale dosť hlboký (iba po stranách z kraja mal 1,50m ináč 1,70m, čo pre slabších plavcov alebo mládež bolo nevyhovujúce). Ležadlo sa obsadiť dalo, aj keď niekto si tam nechával osušku, aj keď nebol pri bazéne počas dňa. Veľkým plusom hlavne pre naše deti boli animátori (traja Bulhari a jedna Slovenka :-)). Oživili to tam programom pre deti, ale aj pre dospelých-vodná gymnastika napr. doobeda 2 hod., poobede taktiež 2hod., večer asi 40min. disco pre deti, maľovanie na tvár. Do centra to trvalo asi 15min. chôdzou (obchodíky so suvenírmi, kolotoče, atrakcie... ). No najkrajšia bola pláž a more, ktoré bolo čisté. Sú tam dve pláže severná s vlnami a južná, ktorá bola ďalej, bola kľudná bez vĺn. Čo ma prekvapilo, že na pláži nebolo veľa možností jedla a občerstvenia a hlavne WC. Aby som nezabudla, tak, žiaľ, sme potrebovali aj ošetrenie lekárom, keďže nám ochorela dcéra a musím podotknúť, že pani doktorka bola veľmi milá, plynulo česky hovoriaca a ochotná, za čo jej veľmi ďakujeme. Na hoteli sa v tomto čase vyskytla aj črevná chrípka v dosť bujnom počte, takže pozor si dávajte na vodu (nie z vodovodu) a na zmrzlinu podávanú v hoteli.

prečítať si celú recenziu