CK Happy Travel

CK Happy Travel - logo

Základné informácie o CK Happy Travel

Kontakt
Telefón: 037 65 75 888
Infolinka: 037 65 75 888

IČO: 46915206
IBAN: SK2611000000002923884907

Adresa CK Happy Travel (centrála)
Štúrova 33
Nitra 94901
Slovensko

Cestovná kancelária Happytravel.sk pôsobí na slovenskom trhu so širokou ponukou pobytových zájazdov s ponukou najobľúbenejších destinácií, ako sú Turecko, Taliansko, Bulharsko, Cpyrus, Egypt a Spojené arabské emiráty.

Dôležité odkazy

Zľavy a služby CK Happy Travel

CK ponúka širokú škálu zliav. pre deti, first minute a last minute zlliav Deti môžu vo vybraných termínoch cestovať za cenu letenky. Nájdete tu zvýhodnenú cenu pre 1 dospelú osobu a dieťa. 

Zájazdy od CK Happy Travel

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Happy Travel

Recenzie na CK Happy Travel

Pozrite si posledné recenzie na CK Happy Travel

Mirador Resort & Spa recenzie

Mirador Resort & Spa

Turecko - Alanya - Konakli

73% Zuzana

15.10.2018

Príchod, odchod: mierny chaos vznikol po pristátí z dôvodu zle označeného stánku cestovnej kancelárie + v autobuse sme mali tureckého delegáta, z čoho boli viacerí ľudia nehovoriaci anglicky dosť rozčarovaní, slovenská delegátka bola s nami iba raz - na druhý deň po príchode, o odchode sme boli informovaní deň pred odchodom e-mailom na recepcii z hotela až cca o 22:00 večer - a až po opakovanej urgencii na recepcii - vraj zabudli vytlačiť info o tom, že ráno o 8:40 sme mali pristavený autobus, inak bola doprava zabezpečená dobre (presné časy, kvalitný autobus). More: čisté, teplé. Pre plavcov vynikajúce, bohužiaľ, pre neplavcov nepoužiteľné, mohli si max. namočiť nohy v morskom bazéniku (od mora ohraničeným betónovým múrikom). Pláž: popis pláže nepresný - info o pieskovej pláži pred hotelom bola zavádzajúca, pláž bola síce čistá, ale úzka, vstup do vody iba z móla, kde bola voda hlboká viac ako tri metre - len pre dobrých plavcov. Na móle bol plavčík od 8:00 - 17:00, ale keby som bola zlý plavec, tak neriskujem. Vstup priamo z pláže nebezpečný - zvyčajne boli veľké vlny a prístup do mora vyliaty betónom, riziko zhodenia vlnou a doudieranie sa. Morský bazén - pre deti - ale tiež nebezpečný pre možnosť zhodenia vlnami. Fotografie zverejnené na stránkach slovenských CK sú zrejme upravené vo photoshope, pretože pláž vyzerá absolútne inak. Hotel: izby sú vyhovujúce, pre 90% hostí je možný výhľad na more - super benefit, každá izba má balkón, upratovanie a výmena bielizne bola zodpovedajúca - upratovanie denne, výmena bielizne 1 x za dva, tri dni, denne doplňovaný minibar 3 x 0,5 litra vody (my sme mali smolu - na izbe sme mali pokazenú chladničku), kúpeľni fén, k dispozícii boli plážové uteráky, dva veľké bazény, tri tobogany, voda v bazénoch čistá, teplá, dostatok ležadiel. K službám v hoteli: bohužiaľ, z dôvodu, že sme boli mimo sezóny, na hoteli boli obmedzenia, čo sa týka nápojov aj výberu stravy, pri bare bol obmedzený počet na zobratie nápojov (max 2 nápoje) na jedno odnesenie - museli sme chodiť naraz s priateľmi, nemohol to zobrať jeden, absolútne neprijateľné pre mňa bolo, že !VŠETKO ! - všetky nápoje, teplé aj studené - aj v hlavnej jedálni a aj pri baroch boli nalievané do jednorazových plastových pohárov! Výber z lokálneho alkoholu - bol vodka, raki, gin, víno a pivo - bohužiaľ, tak nekvalitné, takmer nepitné, že sme si radšej zvolili nealkoholickú dovolenku + zrejme mali aj obmedzený počet fliaš, videli sme, že hosťom nenaliali v rámci all, len za peniaze už pred 23:00. Trošku skromnejší výber stravy, na 90% opakujúce sa bufetové obedy a večere - ale hladní sme neboli. Záver, chceli sme si to užiť napriek nedostatkom, preto sme sa nad to povzniesli... Slnko svietilo, bolo teplúčko. Do tohto hotela sa však už nikdy nevrátime - ani ho nebudem odporúčať.

prečítať si celú recenziu
Armas Bella Sun  recenzie

Armas Bella Sun

Turecko - Side - Side

40% Gabriela B.

18.09.2018

Do Turecka sme cestovali po 5x, ale to, čo sme zažili teraz, sme neočakávali ani v sne. Izba, ktorú nám ponúkli, nezodpovedala štandardu 4 hviezdičkového hotela, klíma nefungovala, spať sa tam nedalo, v kúpeľni špina a pokazená sprcha, netiekla teplá voda, po dvoch dňoch nám izbu vymenili. Hygiena v jedálni veľmi nízka, spôsobilo nám to črevné problémy, personál v bare pri bazéne arogantný. Počasie nám vyšlo, more bolo super, ale už asi nikdy do Turecka.

prečítať si celú recenziu
Nicholas Color Hotel recenzie

Nicholas Color Hotel

Cyprus - Ayia Napa - Ayia Napa

55% Jarmila

31.08.2018

Vybrali sme si tento hotel, ktorý CK označila ako 4 hviezdičkový. K štyrom hviezdičkám má veľmi ďaleko. Strava ušla, ale bolo veľmi málo ovocia, vlastne len melóny.... Bazén nič moc. Klientelu hotela tvorili na 95 percent Rusi, všetko bolo podriadené im, večerný program úplne o ničom, pre deti takmer žiadne aktivity. Hotel nezodpovedá cene, ktorú sme zaplatili. Určite neodporúčam!!!!!!!

prečítať si celú recenziu
Horus Paradise Luxury Resort & Club & Village recenzie

Horus Paradise Luxury Resort & Club & Village

Turecko - Side - Kumkoy

30% Diana

13.08.2018

Izba - na 5. pokus sme dostali ubytovanie podla nasej objednavky... pre 4 dospele osoby nam v kuse ponukali 3-lozkove izby, personal na recepcii maximalne arogantny, drzy a neochotny... Ubytovanie v novej casti hotela, rodinna izba pekna, nove vybavenie, upratovanie na izbach velmi zriedkave... Strava - jednotvarna, katastrofalna a zakusky rozmocene, plavali vo vode a v jedalni, kde prevladala ruska klientela, to bol vyslovene boj o jedlo... brali ako po nebohom... Ked sa blizila zaverecna, casnici spratavali zo stolov, aj ked ste este jedli, spred nosa brali aj taniere, aj napoje ci v jedalni, alebo v lobby bare (v lobby bare to robili stale). Lobby bar smrdel po starych handrach... Ultra all inclusive len v ponuke... v realite nebolo co jest pocas dna mimo jedalne... v areali a na plazi velmi slaba ponuka a po 3/4 hod. nebolo nic... uvedena klientela ako kobylky... Internet sa musel zakupit... inak ste nemali sancu na pripojenie. Vsade kasicky na tringelty... aj ked sluzby mizerne. Program v hoteli 0 bodov, prevazne detsky, vecer nuda... udajny 24 hod. bar tiez 0 bodov... vyschnute zakusky z jedalne... taka slaba krcma... Plaz - cista, malo lezadiel, Rusi obsadili vsetky, aj ked cely den na plazi ani neboli, more ciste, pozvolny vstup, obcas velke vlny. Promenada pozdlz hotela do Side pekna, rusny zivot, obchodiky. Do tohto hotela neodporucam ist... v Turecku sme boli zvyknuti na ine sluzby!!!!

prečítať si celú recenziu