CK Happy Travel

CK Happy Travel - logo

Základné informácie o CK Happy Travel

Kontakt
Telefón: 037 65 75 888
Infolinka: 037 65 75 888

IČO: 46915206
IBAN: SK2611000000002923884907

Adresa CK Happy Travel (centrála)
Štúrova 33
Nitra 94901
Slovensko

Cestovná kancelária Happytravel.sk pôsobí na slovenskom trhu so širokou ponukou pobytových zájazdov s ponukou najobľúbenejších destinácií, ako sú Turecko, Taliansko, Bulharsko, Cpyrus, Egypt a Spojené arabské emiráty.

Dôležité odkazy

Zľavy a služby CK Happy Travel

CK ponúka širokú škálu zliav. pre deti, first minute a last minute zlliav Deti môžu vo vybraných termínoch cestovať za cenu letenky. Nájdete tu zvýhodnenú cenu pre 1 dospelú osobu a dieťa. 

Zájazdy od CK Happy Travel

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Happy Travel

Recenzie na CK Happy Travel

Pozrite si posledné recenzie na CK Happy Travel

Eftalia Marin  recenzie

Eftalia Marin

Turecko - Alanya - Turkler

+
100% Jana F.

23.09.2019

Z dovolenky v tomto rezorte som nadšená. Užila som si ju s dcérou a všetky naše očakávania boli prevýšené. Ubytovanie, personál, prostredie, vodné atrakcie, večerné programy na výbornú, more teplé a pokojné, pieskové pláže, k dispozícii slnečníky a ležadlá zdarma, strava neskutočne bohatá, pestrá a hlavne chutila, stále niečo nové, čo bolo možné ochutnať. Jediné, čomu sa doporučujem vyhnúť, je obchodný dom v Alanyi, kde nám boli delegátom sľubované až 70 % zľavy, nebola to však pravda, cukrovinky predražené a ostatné tovary tiež, takže so spomínanou zľavou vyšli toľko, ako hocikde v miestnom bazáre, ale na to sme prišli až po návšteve spomínaného obchodného domu. Rezort odporúčam najmä rodinám s deťmi a mladým ľuďom, o zábavu budú mať postarané, starším ročníkom bude vhodnejší zrejme pokojnejší rezort.

prečítať si celú recenziu
Armas Prestige  recenzie

Armas Prestige

Turecko - Alanya - Mahmutlar

+
65% Daniela K.

04.09.2019

Izba - kozmetiku nedopĺňajú, to, čo dostanete na začiatku, máte do konca pobytu, v chladničke máte iba pri príchode colu a džús, potom iba čistú vodu, ráno si kávu nespravíte, nie je tam kanvica na čaj či kávu. Strava - priemerný výber, kuchyňa je tak do 21:00, po tomto čase už nič - ani šalát, alkohol v bare - 3 druhy drinkov a cca 8 druhov alkoholu. Hotel nezodpovedá službami 5*.

prečítať si celú recenziu
Side Alegria Hotel & Spa - Erwachsenenhotel recenzie

Side Alegria Hotel & Spa - Erwachsenenhotel

Turecko - Side - Kumkoy

100% Tibor A.

28.08.2019

Výborné, bez detí, bol kľud! Strava v poriadku. Izby čisté. Pláž čistá, ležadiel dosť. Oproti minulému roku - výrazné zlepšenie služieb. Delegáti CK boli nápomocní, ochotní. Celkovo - spokojnosť. Odporúčam pre 40+.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Side La Grande Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

85% Lenka

13.08.2019

Dobrý deň, čítala som tu mnoho recenzií a až som sa bála pobytu v hoteli Side La grande resort & spa. Prvý dojem... myslela som, že sa otočím a idem domov. Izby na fotkách vyzerajú veľko, realita je iná, izba mi prišla malá, ale na to, aby som sa osprchovala a vyspala, stačilo, mala klímu, kúpeľňa, čiže úplne v pohode. Akurát prvú noc na prístelke nám chýbala prikrývka. Na druhé ráno sme upratovačku poprosili a dala nám prikrývku. Prišli sme na hotel o 1:00 ráno a recepční boli milí. Kúpeľňa v pohode. Akurát strava, ak máte nejakú diétu, je dobré to oznámiť hneď pri príchode na recepcii, kde Vám vypíšu kartičku s vašou diétou. Za mňa spokojnosť. Čašníci milí, ochotní, veľmi kamarátski, radi posrandovali. Môžem odporučiť tento hotel 8/10.

prečítať si celú recenziu