CK Fifo

CK Fifo - logo

Základné informácie o CK Fifo

Kontakt
Telefón: 0337740071, +421 337740072
Infolinka: 0337740071, +421 337740072

IČO: 31443770
IBAN: SK9811000000002628231006

Adresa CK Fifo (centrála)
Teplická 43
Piešťany 92116
Slovensko

26 ročné skúsenosti sú zárukou Vašej spokojnej dovolenky!

Hlavným mottom CK FIFO je "Úcta k človeku", a to predovšetkým úcta k našim klientom, obchodným partnerom, ale aj dodávateľom služieb.

  • snažíme sa vytvárať len kvalitné produkty
  • prinášame vám objektívne informácie o zájazde a nesľubujeme vám niečo, čo nie je možné splniť
  • poskytujeme vám kompletný servis a sme pripravení ochotne zodpovedať všetky vaše otázky, či už osobne na pobočkách alebo po telefóne, či cez internet
  • vážime si našich verných klientov a poskytujeme im jedinečné výhody
  • vyberáme pre vás odborne a ľudsky zdatných sprievodcov a delegátov, ktorí prechádzajú náročným školením

 

Dôležité odkazy

Zájazdy od CK Fifo

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK Fifo

Recenzie na CK Fifo

Pozrite si posledné recenzie na CK Fifo

Lonicera World Club & Beach recenzie

Lonicera World Club & Beach

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

76% Ivan z Košíc

16.03.2020

Boli sme tam druhýkrát a niet čo vytknúť, všetko bolo, ako má byť - aj podľa katalógu to sedelo, už som písal recenziu minulý rok, takže neviem čo dodať, iba to, že s finančných dôvodov - vnučka už by platila ako dospelý, sme to nemohli opakovať po tretíkrát, takže ideme do Turecka, ale inde.

prečítať si celú recenziu
Lonicera Resort & Spa recenzie

Lonicera Resort & Spa

Turecko - Alanya - Avsallar-Incekum

+
100% Mgr. Júlia Vontorčíková

19.10.2019

Veľmi dobrý 5*+ hotel s kvalitnými službami a ubytovaním. Na recepcii pri check-in sa vypĺňa registračný lístok v angličtine. Hneď po obdržaní hotelového náramku sa dali využívať služby ultra all inclusive aj po check-out až do transferu na letisko. Vstup do hotela i na pláž podlieha prísnym bezpečnostným pravidlám 2-člennej služby Security. V prípade zdravotných problémov bola k dispozícii lekárska služba so slovensky a česky hovoriacim lekárom.

prečítať si celú recenziu
Bella Beach recenzie

Bella Beach

Grécko - Kréta - Anissaras

0% Igor B.

04.09.2019

Veľmi dobrý dojem z dovolenky v tomto hoteli a včerajšie rozhodnutie, že sem s rodinou prídeme aj na budúci rok, pokazil dnešný hororový zážitok o 4:00. Po krásnom bouzouki večere sme sa zbalili, aby sme ráno v kľude odišli domov. V noci som mal nepokojný spánok a zazdalo sa mi, že niekto je na terase. Nezazdalo. Bola tam tmavá postava v šiltovke. Začal som kričať, aby so zobudil manželku a dcéru a vystrašil neznámeho. Súčasne som vybehol k terase. Zarazilo ma, že záves je odhrnutý a dvere otvorené. Osobne som ich večer zavrel a zaistil a zatiahol záves. Postava medzitým pomaly cúvla a odišla smerom pred hotel. Za stĺpom ju istila druhá postava. Bola ešte tma. Utekal som na recepciu, ale kým recepčný privolal strážnika, prešlo možno aj 10 minút. Potom ma presviedčali o tom, že to boli opití turisti, ktorí sa chceli dostať na svoju izbu. Nie, boli to chladnokrvní zlodeji. Nezutekali zbesilo. Veľmi ma zarazil postup hotela, neprivolali ani políciu. Ešte teraz mi po chrbte naskakujú zimomriavky. Našťastie, už som s rodinou doma v bezpečí.

prečítať si celú recenziu
Princess Golden Beach recenzie

Princess Golden Beach

Grécko - Thassos - Chrissi Ammoudia

90% Martina

21.08.2019

Krásny ostrov, príjemný hotel s dobrými službami, upratovanie izieb denne, azúrové more, krásna pláž s pozvoľným vstupom, nafukovačky, lopty pri bazéne, tiež trampolína, malé ihrisko, posilňovňa a dobrá strava aj služby pri bazéne, personál fajn, obsluha v reštaurácii výborná, delegát Miloš H. najsamlepší, odporúčame rodinám, ktoré nevyhľadávajú priveľký ruch.

prečítať si celú recenziu