CK FTI

CK FTI - logo

Základné informácie o CK FTI

Kontakt
Telefón: +43 (0) 732 / 9006 4610
Infolinka: +43 (0) 732 / 9006 4610

IČO: 14313870058
IBAN: AT413400000001416700

Adresa CK FTI (centrála)
Landsberger Straße 88
München 80339
Rakúsko

Cestovná kancelária FTI Touristik patrí k 5 najväčším CK na nemeckom, rakúskom, švajčiarskom a francúzskom trhu. Momentálne ponúka cestovné zážitky vo viac ako 100 krajinách na piatich kontinentoch. Môžete si tak vychutnať klasickú dovolenku na pláži pri Stredozemnom mori, v Karibiku či pri Indickom oceáne, alebo aj individuálne zájazdy do Severnej a Južnej Ameriky, Ázie, Afriky, ktoré sa zostavujú podľa blokového systému. V rámci pobytov ponúka CK FTI na výber z viac ako 150 európskych miest.

Touroperátor distribuuje svoje rozsiahle produktové portfólio do viac ako 14 000 cestovných kancelárií a tak isto aj prostredníctvom významných online portálov v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku či štátoch východnej Európy. Priemerný ročný rast sa pohybuje na úrovni 15 %.

Dôležité odkazy

Zľavy a služby CK FTI

Na leto 2016 ponúka CK first minute zľavy až do výšky 50%, pričom sa podmienky platby ničím nelíšia od štandardných ponúk.

TOP first minute ponuky platia prevažne pri rezerváciách do 31. januára 2016 a vo vybraných hoteloch umožňujú zľavu na ubytovanie do výšky 50%.

SUPER first minute ponuky sa vzťahujú prevžne na rezervácie do 31. marca 2016 a možno prostredníctvom nich uplatniť zľavu do 40%. 

30% first minute zľavy možno uplatniť pri drvivej väčšine hotelov až do 31. júla 2016.

Zľavy pre deti sa odvíjajú od ich veku, pre tých najmenších je to vo väčšine prípadov 100%. Náš tip pre rodiny s deťmi: v destináciách ako napr. Ras al Khaimah možno v mnohých hoteloch uplatniť zľavy na dieťa až do veku 17 rokov.

Ďalšie atraktívne ponuky v rámci first minute sú napríklad bonusové noci 7=5 alebo 14=10 (veľmi obľúbené najmä na Kanárskych ostrovoch), Low-Cost izby (napr. Egypt. Maroko, Turecko) alebo zľavy na cenu letu až do 50 € (Orient) Dobrou správou je, že rôzne výhody je možné navzájom kombinovať.

Klientovi chceme poskytnúť istotu a to aj v krajinách, kde sú stále pochybnosti o bezpečnosti. Preto ponúkame napr. v prípade Egypta, Maroka, Turecka či Tuniska tzv. „Garanciu bezstarostnej rezervácie“, kde má klient možnosť až do 30 dní pred odletom bezplatne prebookovať na inú destináciu. Týka sa to rezervácií pre leto 2016 uskutočnených do konca januára 2016.

Zájazdy od CK FTI

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK FTI

Recenzie na CK FTI

Pozrite si posledné recenzie na CK FTI

Be Live Collection Marien recenzie

Be Live Collection Marien

Dominikánska republika - Puerto Plata - Playa Dorada

100% Ján K.

12.12.2018

Dovolenku v Dominikánskej republike hodnotím veľmi pozitívne. Doprava z letiska v Puerto Plata do hotela a takisto pri ceste naspäť bola 100%. Hotel, služby, strava, čistota, ochota personálu bola na vysokej úrovni.

prečítať si celú recenziu
Marti Myra recenzie

Marti Myra

Turecko - Kemer - Tekirova

100% Peter F.

23.10.2018

Poloha a prostredie hotela boli výborné, všade veľa zelene, hojdacie siete, minizoo. Izby udržiavané každý deň (čo som aj niekedy nevyužil, bolo zbytočné každý deň upratovať a meniť uteráky) v perfektnom stave. Pláž aj jej okolie boli takisto vo výbornom stave, udržiavaná každý deň. Strava vynikajúca a personál ochotný.

prečítať si celú recenziu
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa recenzie

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa

Spojené Arabské Emiráty - Ras Al Khaimah - Ras Al Khaimah

80% Zuzana K.

06.10.2017

Jedná sa o veľmi pekný a tichý hotel s krásnou súkromnou plážou. Personál je veľmi milý a vždy ochotný pomôcť, servis bol naozaj na úrovni 5 hviezdičkového hotela. V hoteli je výborné fitness centrum, dobre vybavené. Jediné, čo by som vytkla, je často sa opakujúce jedlo. Uvítali by sme v all inclusive širšiu ponuku nápojov a jedál, aj keď by sa to malo odraziť na cene. Proseco či šampanské, dobrá kvalitná káva a zmrzlina bola mimo all inclusive. Bez tohto si naša rodina dovolenku nevie predstaviť, takže sme doplácali pár sto eur. Večer by sme uvítali aspoň krátky program.

prečítať si celú recenziu
Annabella Diamond Hotel & Spa recenzie

Annabella Diamond Hotel & Spa & Annabella Park

Turecko - Alanya - Incekum

85% Melánia L.

06.10.2017

Ubytovanie trošku dalej od mora ale zasa bol tam klud. Personál v pohode, strava bola bohatá ale ja som mala problém s trávením prvé dni. More a pláž priam perfektné.

prečítať si celú recenziu