CK FTI

CK FTI - logo

Základné informácie o CK FTI

Kontakt
Telefón: +43 (0) 732 / 9006 4610
Infolinka: +43 (0) 732 / 9006 4610

IČO: 14313870058
IBAN: AT413400000001416700

Adresa CK FTI (centrála)
Landsberger Straße 88
München 80339
Rakúsko

Cestovná kancelária FTI Touristik patrí k 5 najväčším CK na nemeckom, rakúskom, švajčiarskom a francúzskom trhu. Momentálne ponúka cestovné zážitky vo viac ako 100 krajinách na piatich kontinentoch. Môžete si tak vychutnať klasickú dovolenku na pláži pri Stredozemnom mori, v Karibiku či pri Indickom oceáne, alebo aj individuálne zájazdy do Severnej a Južnej Ameriky, Ázie, Afriky, ktoré sa zostavujú podľa blokového systému. V rámci pobytov ponúka CK FTI na výber z viac ako 150 európskych miest.

Touroperátor distribuuje svoje rozsiahle produktové portfólio do viac ako 14 000 cestovných kancelárií a tak isto aj prostredníctvom významných online portálov v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku či štátoch východnej Európy. Priemerný ročný rast sa pohybuje na úrovni 15 %.

Dôležité odkazy

Zľavy a služby CK FTI

Na leto 2020 ponúka CK first minute zľavy až do výšky 50%, pričom sa podmienky platby ničím nelíšia od štandardných ponúk.

TOP first minute ponuky platia prevažne pri rezerváciách do 31. januára 2020 a vo vybraných hoteloch umožňujú zľavu na ubytovanie do výšky 50%.

SUPER first minute ponuky sa vzťahujú prevažne na rezervácie do 31. marca 2020 a možno prostredníctvom nich uplatniť zľavu do 40%. 

30% first minute zľavy možno uplatniť pri drvivej väčšine hotelov až do 31. júla 2020.

Zľavy pre deti sa odvíjajú od ich veku, pre tých najmenších je to vo väčšine prípadov 100%. Náš tip pre rodiny s deťmi: v destináciách ako napr. Ras al Khaimah možno v mnohých hoteloch uplatniť zľavy na dieťa až do veku 17 rokov.

Ďalšie atraktívne ponuky v rámci first minute sú napríklad bonusové noci 7=5 alebo 14=10 (veľmi obľúbené najmä na Kanárskych ostrovoch), Low-Cost izby (napr. Egypt. Maroko, Turecko) alebo zľavy na cenu letu až do 50 € (Orient) Dobrou správou je, že rôzne výhody je možné navzájom kombinovať.

Zájazdy od CK FTI

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK FTI

Recenzie na CK FTI

Pozrite si posledné recenzie na CK FTI

Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas recenzie

Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas

Panama - Playa Blanca - Playa Blanca

100% Ružena L.

22.01.2020

Izba veľmi pekná, dostatok miesta, strava vynikajúca, personál ústretový, slušný, stredisko veľmi pekné.

prečítať si celú recenziu
Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas recenzie

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas

Spojené Arabské Emiráty - Abu Dhabi - Abú Dhábí

100% Eva z Bratislavy

03.10.2019

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas na ostrove Saadiyat bol zatiaľ najlepší, v ktorom som bola. Izba priestranná, čistá a veľmi pohodlná posteľ. Upratovanie bolo každý deň aj viackrát. Strava perfektná, rozmanitá, k večeri pre mňa bezlepkové zákusky. Ranná káva bola servírovaná a jednoducho úžasná, nie ako tie žbrndy v Grécku a Chorvátsku z automatov. Personál hotela príjemný, slušný a veľmi ochotný! Najviac sa mi tam páčilo, že pri bazénoch hneď roznášali pitnú vodu aj s ľadom zadarmo! No super. Veľké bazény oddelené pre deti a dospelých. More krásne čisté, teplé. Modré medúzy boli neškodné, korytnačky tiež. SUPER!! Do mesta sme chodili taxíkmi, ktoré neboli až tak drahé a boli veľmi spoľahlivé. Tento hotel môžem každému len doporučiť a dúfam, že do tohoto hotela sa ešte vrátime!

prečítať si celú recenziu
Le Meridien Al Aqah Beach Resort recenzie

Le Meridien Al Aqah Beach Resort

Spojené Arabské Emiráty - Fujairah - Dibba

95% Boris B.

03.10.2019

Izba - superior room 7. poschodie - pekná, vždy top čistá - avšak dojem skazila klíma, ktorá bola hlučná a technicky zastaralá. Strava - veľmi chutná (aj bravčové), tematické denné jedlá, obsluha veľmi ochotná. Reštaurácie a bary v pohode - trochu dlhšie čakanie na objednané jedlá a nápoje. Alkohol podávaný od 10:00 - 24:00 hod. Bazén čistý a ležadlá pohodlné s uterákmi. Pláž udržovaná so slnečníkmi - more parádne. Doporučujem na kľudnú dovolenku - na okolí nie sú obchody (je možnosť zadarmo ísť do Dubaja alebo Fujairi).

prečítať si celú recenziu
Sunrise Beach recenzie

Sunrise Beach

Cyprus - Južný Cyprus - Protaras

95% Peter

16.09.2019

Vynikajúci hotel, strava, personál, služby i poloha. More krajšie a teplejšie ako kdekoľvek v Karibiku, septembrový termín obsadený hlavne seniormi a niekoľkými mladými ruskými rodinami, večer po jedenástej kľud, v priebehu dňa kľud, večerný program slabý, centrum mesta 100 metrov.

prečítať si celú recenziu