CK FTI

CK FTI - logo

Základné informácie o CK FTI

Kontakt
Telefón: +43 (0) 732 / 9006 4610
Infolinka: +43 (0) 732 / 9006 4610

IČO: 14313870058
IBAN: AT413400000001416700

Adresa CK FTI (centrála)
Landsberger Straße 88
München 80339
Rakúsko

Cestovná kancelária FTI Touristik patrí k 5 najväčším CK na nemeckom, rakúskom, švajčiarskom a francúzskom trhu. Momentálne ponúka cestovné zážitky vo viac ako 100 krajinách na piatich kontinentoch. Môžete si tak vychutnať klasickú dovolenku na pláži pri Stredozemnom mori, v Karibiku či pri Indickom oceáne, alebo aj individuálne zájazdy do Severnej a Južnej Ameriky, Ázie, Afriky, ktoré sa zostavujú podľa blokového systému. V rámci pobytov ponúka CK FTI na výber z viac ako 150 európskych miest.

Touroperátor distribuuje svoje rozsiahle produktové portfólio do viac ako 14 000 cestovných kancelárií a tak isto aj prostredníctvom významných online portálov v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku či štátoch východnej Európy. Priemerný ročný rast sa pohybuje na úrovni 15 %.

Dôležité odkazy

Zľavy a služby CK FTI

Na leto 2016 ponúka CK first minute zľavy až do výšky 50%, pričom sa podmienky platby ničím nelíšia od štandardných ponúk.

TOP first minute ponuky platia prevažne pri rezerváciách do 31. januára 2016 a vo vybraných hoteloch umožňujú zľavu na ubytovanie do výšky 50%.

SUPER first minute ponuky sa vzťahujú prevžne na rezervácie do 31. marca 2016 a možno prostredníctvom nich uplatniť zľavu do 40%. 

30% first minute zľavy možno uplatniť pri drvivej väčšine hotelov až do 31. júla 2016.

Zľavy pre deti sa odvíjajú od ich veku, pre tých najmenších je to vo väčšine prípadov 100%. Náš tip pre rodiny s deťmi: v destináciách ako napr. Ras al Khaimah možno v mnohých hoteloch uplatniť zľavy na dieťa až do veku 17 rokov.

Ďalšie atraktívne ponuky v rámci first minute sú napríklad bonusové noci 7=5 alebo 14=10 (veľmi obľúbené najmä na Kanárskych ostrovoch), Low-Cost izby (napr. Egypt. Maroko, Turecko) alebo zľavy na cenu letu až do 50 € (Orient) Dobrou správou je, že rôzne výhody je možné navzájom kombinovať.

Klientovi chceme poskytnúť istotu a to aj v krajinách, kde sú stále pochybnosti o bezpečnosti. Preto ponúkame napr. v prípade Egypta, Maroka, Turecka či Tuniska tzv. „Garanciu bezstarostnej rezervácie“, kde má klient možnosť až do 30 dní pred odletom bezplatne prebookovať na inú destináciu. Týka sa to rezervácií pre leto 2016 uskutočnených do konca januára 2016.

Zájazdy od CK FTI

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK FTI

Recenzie na CK FTI

Pozrite si posledné recenzie na CK FTI

Anantaya Resort & Spa recenzie

Anantaya Resort & Spa

Srí Lanka - Srí Lanka - Chilaw

100% Zu212233

13.02.2019

Jedlo, more, personal, izby boli TOP! V rezorte gay pary /nemam nic proti/ a stari ludia nad 70+, zabava ziadna, vsade ticho, cely den ani zivej duse ani hudba. Vecer detto, ticho, nic, nikde, nikoho, v celom rezorte nas bolo 26 ludi, z toho bolo 10 gay chlapcov a stari ludia, ktori sa taktiez dozadovali nejakeho vecerneho programu alebo aspon hudba cez den pri bazene... nic - bez vysledku i napriek stazovaniu u manazerov hotela... Jedna katastrofa. Nikdy viac tento resort...

prečítať si celú recenziu
Reef recenzie

Reef

Keňa - Keňa pobrežie - Mombasa

90% Monika Z.

26.01.2019

S dovolenkou sme boli spokojní. Ubytovaní sme boli v hoteli Bamburi Beach, čo bolo asi 30 min. jazdy od letiska. Doprava až do hotela bola bezproblémová, ubytovanie bolo nad naše očakávanie (vzhľadom na to, že to boli len 3+), výborná poloha hotela, personál milý, ústretový, strava výborná, prostredie komorné, rodinná atmosféra, krásne animačné programy, každodenné upratovanie izieb. Jediné mínus bola pláž: veľký odliv, veľa rias na pláži aj v mori, na kúpanie vhodné len pre odvážnych a v topánkach. Oceňujem možnosť nákupu suvenírov priamo na pláži v mnohých obchodíkoch. Na pláži musíte rátať s domácimi, ktorí ponúkajú, predávajú, ukazujú..., ale vždy sa dá zjednať, dohodnúť, aby boli všetci spokojní. Sú priateľskí, potešia sa cukríkom, perám, ponožkám, tričku, všetkému, čo im dáte. Kto chce mať na pláži pokoj, nech sa radšej kúpe v bazéne. Boli sme veľmi spokojní a uvažujeme, že sa tam o rok vrátime. Prekvapilo nás, že sme si sami museli vybaviť e-visa, čo doteraz vždy zabezpečovala cestovka. Všetky info sme si museli zisťovať cez MZV, keďže sme s tým nemali skúsenosti.

prečítať si celú recenziu
Be Live Collection Marien recenzie

Be Live Collection Marien

Dominikánska republika - Puerto Plata - Playa Dorada

100% Ján K.

12.12.2018

Dovolenku v Dominikánskej republike hodnotím veľmi pozitívne. Doprava z letiska v Puerto Plata do hotela a takisto pri ceste naspäť bola 100%. Hotel, služby, strava, čistota, ochota personálu bola na vysokej úrovni.

prečítať si celú recenziu
Marti Myra recenzie

Marti Myra

Turecko - Kemer - Tekirova

100% Peter F.

23.10.2018

Poloha a prostredie hotela boli výborné, všade veľa zelene, hojdacie siete, minizoo. Izby udržiavané každý deň (čo som aj niekedy nevyužil, bolo zbytočné každý deň upratovať a meniť uteráky) v perfektnom stave. Pláž aj jej okolie boli takisto vo výbornom stave, udržiavaná každý deň. Strava vynikajúca a personál ochotný.

prečítať si celú recenziu