CK ITS Billa Reisen

CK ITS Billa Reisen - logo

Základné informácie o CK ITS Billa Reisen

Kontakt
Telefón:
Infolinka:

IČO: 19980485
IBAN: AT633500000000046805

Adresa CK ITS Billa Reisen (centrála)
Zieglergasse 6
Wien 1070
Rakúsko

Cestovná kancelária ITS Billa bola založená v roku 1998 v susednom Rakúsku. Nadviazali na dlhoročné skúsenosti CK ITS Reisen. Nájdete tu cenovo výhodné ponuky v bohato zastúpených krajinách ako Grécko, Tunisko, Turecko. S exotických destinácií je to najmä Dominikánska republika.

CK organizuje aj zájazdy vlastnou dopravou aj do blízkeho okolia v rámci Rakúska a susedných krajín.

ITS Billa Reisen je dobrou voľbou pri kúpe rodinnej dovolenky.

Medzi najviac zastúpené destinácie patria: Egypt, Španielsko, Portugalsko, Turecko, Cyprus, ostrov Malorka, kanárske ostrovy Fuerteventura, Lanzarote, Tenerife, Gran Canaria, La Gomera, La Palma, Malta, Mexiko, Kuba, Dominikánska republika, Spojené Arabské Emiráty, Thajsko.

 

Dôležité odkazy

Dokumenty na stiahnutie

Zájazdy od CK ITS Billa Reisen

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK ITS Billa Reisen

Recenzie na CK ITS Billa Reisen

Pozrite si posledné recenzie na CK ITS Billa Reisen

Villaggio Solemare recenzie

Villaggio SoleMare

Taliansko - Kalábria - Capo Vaticano - Kalábria

35% Eva V.

07.10.2017

Izba dobrá,ale za 2 týždne nevymenili prádlo. A menenie čistých uterákom bol chaos. Niekedy nám vymenili úplne čisté a inokedy sme si museli pýtať čisté. Strava no hrozné. To bola najhoršia strava z našich všetkých dovoleniek. Voda vo fľašiach,ktorú predávajú za 2€ liter čapujú z vodovodu. V plnej penzii,sme si kupovali minerálku a nosili si ju do jedálne. Veľmi nám chýbalo ovocie. A keď bolo,tak bolo miešané a povykrajované hniliby. Signal a wifi iba ak si v bare dáš kávu,alebo niečo si kupiš dostaneš heslo a vyjdeš z baru a hotovo nič.

prečítať si celú recenziu
PrimaSol Serra Garden recenzie

COOEE Serra Garden

Turecko - Side - Kumkoy

50% Lucia H.

22.08.2017

Tento hotel bol pre nás naozaj veľkým sklamaním. Absolútne nespĺňa očakávania 4* hotela. V Turecku sme boli prvý krát, takže nemám s čím porovnávať, ale toto bola katastrofa.Tento hotel by som určite neodporúčala.

prečítať si celú recenziu
PrimaSol Serra Garden recenzie

COOEE Serra Garden

Turecko - Side - Kumkoy

90% Vladimír B.

19.07.2017

Pokiaľ ide o dopravu - CK - ITS Billa Reisen - úplná spokojnosť. "Normálne" časy odletu, príletu (tam o 14tej, späť o 11tej hod.), transfer z letiska, parkovanie vo Viedni. Veľmi nám vyhovoval odchod z hotela ráno po raňajkách. Prvýkrát sme si nemuseli priplácať izbu, aby sme ju mohli vypratať až večer, príp. v noci. V hoteli bolo veľa rodín s tromi deťmi, čo sme samozrejme uvítali. Po minulé dva roky sme mali problém zohnať zájazd pre dvoch dospelých a tri deti. Na izbe síce nebola pripravená extra postieľka pre tretie dieťa, ale malý aj doma spáva medzi nami, takže pre nás žiaden problém. Čo nás prekvapilo, hotel bol plný Slovákov, zopár Nemcov, Rakúšanov... a pár domácich. Fakultatívne výlety sme neabsolvovali žiadne, nakoľko máme tri malé deti a v podstate sme v hoteli strávili "len" 8 plných dní, takže sa nám ani veľmi nechcelo.

prečítať si celú recenziu
Grand Paradise Samana recenzie

Grand Paradise Samana

Dominikánska republika - Polostrov Samana - Samana

90% Zlata R.

30.01.2017

Skoro cely hotel presiel v r. 2016 rekonstrukciou. Velmi pekne je prerobena hlavna restauracia, bar pri bazene a hlavne bazen. V tomto hoteli som uz bola 3 krat. Dostatocne mnozstvo fakultativnych vyletov. Maximalna spokojnost.

prečítať si celú recenziu