CK BILLA Reisen

CK BILLA Reisen - logo

Základné informácie o CK BILLA Reisen

Kontakt
Telefón:
Infolinka:

IČO: 19980485
IBAN: AT633500000000046805

Adresa CK BILLA Reisen (centrála)
Zieglergasse 6
Wien 1070
Rakúsko

Cestovná kancelária  BILLA Reisen  bola založená v roku 1998 v susednom Rakúsku. Nadviazali na dlhoročné skúsenosti CK ITS Reisen. Nájdete tu cenovo výhodné ponuky v bohato zastúpených krajinách ako Grécko, Tunisko, Turecko. S exotických destinácií je to najmä Dominikánska republika.

CK organizuje aj zájazdy vlastnou dopravou aj do blízkeho okolia v rámci Rakúska a susedných krajín.

ITS Billa Reisen je dobrou voľbou pri kúpe rodinnej dovolenky.

Medzi najviac zastúpené destinácie patria: Egypt, Španielsko, Portugalsko, Turecko, Cyprus, ostrov Malorka, kanárske ostrovy Fuerteventura, Lanzarote, Tenerife, Gran Canaria, La Gomera, La Palma, Malta, Mexiko, Kuba, Dominikánska republika, Spojené Arabské Emiráty, Thajsko.

 

Dôležité odkazy

Zájazdy od CK BILLA Reisen

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK BILLA Reisen

Recenzie na CK BILLA Reisen

Pozrite si posledné recenzie na CK BILLA Reisen

Side Royal Palace Hotel & Spa recenzie

Side Royal Palace Hotel & Spa

Turecko - Side - Evrenseki

95% Gabriela P.

12.02.2020

Izby krásne, veľké, útulné a veľmi čisté /každý deň upratané/, strava all inclusive bola výborná, veľký výber jedál, dezertov, ale aj ovocia, veľmi milý a ochotný personál, výborný wellness, hotel sa nachádza v super lokalite, je tam naokolo veľa obchodíkov. Boli sme sa pozrieť aj na pláž, ktorá je vzdialená asi 300 m, je tam veľa barov a boli aj teraz mnohé aj v zime otvorené, no bolo okolo 21 stupňov, bolo príjemné si vychutnávať kávičku, kokteily a počúvať šum mora.

prečítať si celú recenziu
Hotel Le Tivoli recenzie

Hotel Le Tivoli

Maroko - Agadir - Agadir

+
100% Hynek Z.

23.01.2020

Izba s výhľadom na oceán, kam toľko žiadané slniečko v decembri svietilo, kým nezapadlo. Jedlo fantastické, veľký výber, personál profesionálny a vždy ochotný. Súkromná hotelová ohraničená pláž, kam predajcovia nesmú. Určite doporučujeme. :-)

prečítať si celú recenziu
Lyra Resort recenzie

Lyra Resort

Turecko - Side - Kizilagac

+
85% Rastislav

01.10.2019

Hotel - veľmi pekný a jeho služby výborné. Kuchyňa - výborná a bohatá. Izby - čisté a útulné.

prečítať si celú recenziu
Afandou Beach recenzie

Afandou Beach

Grécko - Rhodos - Afandou

60% Michal K.

27.09.2019

Celkový pobyt na Afandou beach bol celkom príjemný. Hotel skôr na odpočinok pre ľudí s deťmi alebo starších. Ale inak celkom príjemný hotel. Jedna nevýhoda je, že na pláž sme museli peškovať asi 600 m cca. Jedlo bolo niekedy chutné, niekedy nie, ale vynikajúce dezerty. Personál bol skvelý a vo všetkom nám pomohol a vyhovel. Celkový pocit z dovolenky je z mojej strany veľmi dobrý... no skôr by som hotel odporúčal pre starších ľudí, ktorí si chcú len oddýchnuť. Izby trošku menšie, ale inak celkom dobré, jediné, čo mi vadilo, že v bare sa do 18:00 nepodával žiadny alkohol (veď predsa prišiel som si užívať a nie sa modliť) a ak sa aj alkohol podával, tak bola len vodka, to má trošku sklamalo, ale celkovo na cenu pobytu je to pekný a príjemný hotel a personál. Dalo sa požičať auto aj motorky. No nebolo to za 30€ na deň. Ďakujem za pobyt, cítili sme sa fajn. ;)

prečítať si celú recenziu