CK 5 vor Flug

CK 5 vor Flug - logo

Základné informácie o CK 5 vor Flug

Kontakt
Telefón: +43 (0) 732 / 9006 5195
Infolinka: +43 (0) 732 / 9006 5195

IČO: 14313870058
IBAN: AT413400000001416700

Adresa CK 5 vor Flug (centrála)
Landsberger Str. 88
Mníchov 80339
Rakúsko

Cestovná kancelária 5vorFlug je jedným z najväčších poskytvateľov last minute dovoleniek v Nemecku. CK bola založená v roku 2004 a je 100%-nou dcérskou spoločnosťou FTI GROUP so špecializáciou na last minute pobyty. Spoločnosť má sídlo v Mníchove a je známa ako veľmi flexibilná last minute cestovná kancelária, ktorá každý deň ponúka svojim zákazníkom širokú škálu produktov po celom svete. Zájazdy, letenky od renomovaných ako aj tradičných aerolínií, ubytovanie v hoteloch, v bytoch a domoch, požičovne áut v turistických miestach a mnoho ďalšieho.

Produktové portfólio zahŕňa každý deň približne 30 miliónov spoločností vo viac ako 60 cieľových oblastí. Môžete tu nájsť napríklad plážové destinácie pri Stredozemnom mori ako Turecko, Grécko, Španielsko či Taliansko, diaľkové destinácie ako USA, Ázia, Karibik, mestské pobyty a Fly & Drive. V ponuke last minute ponúka CK zájazdy od 8 týždňov až po niekoľko hodín pred odletom. Približne polovica hotelových ponúk spočíva v päťhviezdičkovom segmente.

Dôležité odkazy

Dokumenty na stiahnutie

Zájazdy od CK 5 vor Flug

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK 5 vor Flug

Recenzie na CK 5 vor Flug

Pozrite si posledné recenzie na CK 5 vor Flug

Jungle Aqua Park Resort Hurghada recenzie

Jungle Aqua Park Resort Hurghada

Egypt - Hurghada - Hurghada

90% Ing. František B.

26.11.2018

Lokalita, personál, hotelový aquapark, jedlo boli fantastické... jediné malé mínus bola možno pláž, ale určite by som tento rezort odporučil.

prečítať si celú recenziu
SUNRISE Garden Beach Resort recenzie

SUNRISE Garden Beach Resort

Egypt - Hurghada - Hurghada

90% Terézia D.

16.11.2018

Celkovo hodnotíme ako veľmi dobrý hotel so super službami. Izba bola trochu staršia, ale bola čistá a celkom priestranná. Celkovo celý areál bol veľmi čistý. Stravovanie super, veľmi dobre reštaurácie a la carte. Personál - milí a ochotní zamestnanci, špeciálne musím vyzdvihnúť šéfkuchára a slečnu z guest servisu. Areál hotela bol krásny, upravený, všetko blízko a pláž piesočná, s pozvoľným vstupom do mora, čiže aj pre deti super.

prečítať si celú recenziu
Vista Sol Punta Cana Beach Resort & Spa recenzie

Vista Sol Punta Cana Beach Resort & Spa

Dominikánska republika - Punta Cana - Punta Cana

95% Andrej Z.

14.11.2018

Strava bohatá, izby OK, v čase nášho pobytu more vyplavovalo na pláž riasy a trávu, ale personál ich stále hrabal a odvážal. Pláž pod palmami čistá.

prečítať si celú recenziu
Albatros Palace Resort recenzie

Albatros Palace Resort

Egypt - Hurghada - Hurghada

70% Michaela

04.11.2018

Hotel a areál veľký, pekný a čistý. Bazény tiež veľké, pre mňa trochu studená voda. V hoteli je 6 reštaurácií, môžete sa stravovať, v ktorej chcete. Strava nie zlá, ale zažila som už aj lepšiu - čo je dobré... v každej reštaurácií máte niečo iné na výber. V každej reštaurácií máte stroje na pitie, môžete si nabrať sami a nečakáte na čašníkov. V hoteli máte pár obchodov a pod hotelom tiež. Neďaleko s taxíkom máte bazár a veľké moderné nákupné centrum Senzo mall. Izbu sme mali štandardnú, upratovali každý deň, aj keď sme nechali tringelt každý deň, z uterákov na posteli nič nerobili. Keďže areál je veľký, je dosť ležadiel aj na pláži. More teplé, lepšie ako bazén. Voda nie je na začiatku hlboká, kto chce šnorchlovať, musí po móle do vody. Večer niekedy aj fúkal vietor, odporúčam tým zmrznutejším vziať mikinu. Animácie cez deň sú ale bližšie k pláži alebo na pláži. Animácie večer začínajú 21:30, ale pre mňa veľmi slabé. Ešte predtým je pre deti mini disco. Večer na terase pri lobby je tiež večer disko. Blízko k hotelu, hneď na začiatku máte bazén oddychový, kde je viac kľud a deti až od 16 rokov. Trocha ďalej máte bazén pre deti. Jediné, čo neodporúčam, je SPA - zbytočne vyhodené peniaze - masáž nič moc, kozmetika takisto - polovicu z toho, čo povedia, neurobia. Ako sa hovorí, za veľa peňazí, málo muziky. Bola to prvá dovolenka v Egypte, niet čo vytknúť a to som zvyknutá na iné luxusné hotely.

prečítať si celú recenziu