CK 5 vor Flug

CK 5 vor Flug - logo

Základné informácie o CK 5 vor Flug

Kontakt
Telefón: +43 (0) 732 / 9006 5195
Infolinka: +43 (0) 732 / 9006 5195

IČO: 14313870058
IBAN: AT413400000001416700

Adresa CK 5 vor Flug (centrála)
Landsberger Str. 88
Mníchov 80339
Rakúsko

Cestovná kancelária 5vorFlug je jedným z najväčších poskytvateľov last minute dovoleniek v Nemecku. CK bola založená v roku 2004 a je 100%-nou dcérskou spoločnosťou FTI GROUP so špecializáciou na last minute pobyty. Spoločnosť má sídlo v Mníchove a je známa ako veľmi flexibilná last minute cestovná kancelária, ktorá každý deň ponúka svojim zákazníkom širokú škálu produktov po celom svete. Zájazdy, letenky od renomovaných ako aj tradičných aerolínií, ubytovanie v hoteloch, v bytoch a domoch, požičovne áut v turistických miestach a mnoho ďalšieho.

Produktové portfólio zahŕňa každý deň približne 30 miliónov spoločností vo viac ako 60 cieľových oblastí. Môžete tu nájsť napríklad plážové destinácie pri Stredozemnom mori ako Turecko, Grécko, Španielsko či Taliansko, diaľkové destinácie ako USA, Ázia, Karibik, mestské pobyty a Fly & Drive. V ponuke last minute ponúka CK zájazdy od 8 týždňov až po niekoľko hodín pred odletom. Približne polovica hotelových ponúk spočíva v päťhviezdičkovom segmente.

Dôležité odkazy

Zájazdy od CK 5 vor Flug

Kedy najskôr môžete odcestovať
Kedy najneskôr sa potrebujete vrátiť

Izba č. 1 - dospelé osoby

Zadajte vek detí

Izba č. 1 - počet detí do 16r.

Prosím zvoľte požadovanú minimálnu kategóriu hotela:

Vyberte preferovaný spôsob dopravy

Destinácie od CK 5 vor Flug

Recenzie na CK 5 vor Flug

Pozrite si posledné recenzie na CK 5 vor Flug

Gran Caribe Club Kawama recenzie

Gran Caribe Club Kawama

Kuba - Atlantické pobrežie - sever - Varadero

70% Viera M.

19.01.2019

Hotel je staršieho typu, na nábytku už v priestoroch recepcie bol prach, hlavne stoly boli zamazané. Izba, ktorú sme dostali, nebola adekvátna katalógovej fotografii, nábytok v úbohom stave, vaňa hrdzavá, okná a aj rámy špinavé, závesy asi neboli čistené a prané dlho, to isté je nutné povedať aj o závese v kúpeľni. Celkovo izba pôsobila neblaho. Na druhej strane posteľné prádlo bolo čisté a uteráky menené každý deň (za malý úplatok), toaleta nová a aj malá chladnička, steny premaľované len aby bolo (predpokladám pleseň). Na oknách chýbala sieťka proti komárom, ktorých tam bolo dosť. Na izbe bola aj TV, ale nekvalitné vysielanie. V celom objekte nie je pripojenie na internet len pri bazéne za kartu na wifi (2CUC-1 hodina). Pláž pekná, oceán úžasný a celkom čisto, bufet na pláži slabší, chýbali džúsy. Strava výborná. Animačný program slabší (očakávala som viac kubánskej kultúry). Bazén sme nevyužívali.

prečítať si celú recenziu
Jungle Aqua Park Resort Hurghada recenzie

Jungle Aqua Park Resort Hurghada

Egypt - Hurghada - Hurghada

90% Ing. František B.

26.11.2018

Lokalita, personál, hotelový aquapark, jedlo boli fantastické... jediné malé mínus bola možno pláž, ale určite by som tento rezort odporučil.

prečítať si celú recenziu
SUNRISE Garden Beach Resort recenzie

SUNRISE Garden Beach Resort

Egypt - Hurghada - Hurghada

90% Terézia D.

16.11.2018

Celkovo hodnotíme ako veľmi dobrý hotel so super službami. Izba bola trochu staršia, ale bola čistá a celkom priestranná. Celkovo celý areál bol veľmi čistý. Stravovanie super, veľmi dobre reštaurácie a la carte. Personál - milí a ochotní zamestnanci, špeciálne musím vyzdvihnúť šéfkuchára a slečnu z guest servisu. Areál hotela bol krásny, upravený, všetko blízko a pláž piesočná, s pozvoľným vstupom do mora, čiže aj pre deti super.

prečítať si celú recenziu
Vista Sol Punta Cana Beach Resort & Spa recenzie

Vista Sol Punta Cana Beach Resort & Spa

Dominikánska republika - Punta Cana - Punta Cana

95% Andrej Z.

14.11.2018

Strava bohatá, izby OK, v čase nášho pobytu more vyplavovalo na pláž riasy a trávu, ale personál ich stále hrabal a odvážal. Pláž pod palmami čistá.

prečítať si celú recenziu