Covid-19 v Grécku: Vstup a návrat voľný
Upresnite svoje filtrovanie
76%
Hodnotenie
76%
Hodnotenie
Grécko Grécko
 Grécko, Peloponéz, Isthmia  Grécko, Peloponéz, Isthmia

King Saron 

King Saron 

2:00 h
28 °C
28 °C
23 °C
cca 1:30 h
cca 1:30 h
725 €
725 €
cena hotela od
cena hotela od
76%
King Saron
24 recenzií
od 726 €

King Saron

Odporúčanie 50 %
Poloha 48 %
Šport a zábava 42 %
Izby 86 %
Strava 83 %
Personál 88 %
76%
Celkové hodnotenie
24 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
VIAC NA VAŠE DOVOLENKA:
  • Plážové služby, vrátane

Poloha: priamo na Saronic zálivu, na exkluzívnom mieste na krásnej pláži, Korintský prieplav asi 2,7 km, mesto Korint asi 10 km.
Hotel: elegantné a pohodlné Komplex sa skladá, s krásnou záhradou, na pláži. Bufetová reštaurácia, ktorá ponúka grécku a medzinárodnú kuchyňu, bar, business centrum, bezdrôtové siete LAN, mini market, výťah, parkovisko.
Stravovanie: Americká raňajky formou bufetu, polpenzia v kombinácii buď obed alebo večera, plná penzia aj obedy a večere formou bufetu.
Izby: 152, funkčne zariadené, s vaňou/WC, sušičom vlasov, telefónom, TV so satelitným príjmom, Bezdrôtová sieť LAN, chladnička, klimatizácia, balkón (DA/EA). DAM ako DA, tiež s výhľadom na more. EZ = DZ (DA) pre jedno použitie.
Športové a rekreačné zariadenia: Bazén so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi, lehátkami a slnečníkmi, bazén, tenisový kurt, vrátane fitnes centrum. Pool/snack bar. Príplatok: vodné športy na pláži.
Deti: Herňa, Detské ihrisko.
Informácie o zákazníkovi:
Polpenzia (H): EUR 18 Detské HP do 1 roka zdarma, 2-11 rokov EUR 10.
Plná penzia (V): EUR 34 Detské VP do 1 roka zdarma, 2-11 rokov EUR 17.
Príchod/odchod: denne.
Minimálna dĺžka pobytu: 1 noc, 7 nocí od 16.07. do 23.8.
Zníženie na prístelke: ako 3. osoba do 6 rokov 100%, 7-11 roky 50%, 12 rokov 30% (v závislosti na BB).
Pes: nie je dovolený.
Poznámka: Táto špecifikácia je platná od 1.01.2014 do 31.12.2014 (Výročná katalóg 2014).

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:30 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 50 %
Poloha 48 %
Šport a zábava 42 %
Izby 86 %
Strava 83 %
Personál 88 %
76%
Celkové hodnotenie
24 recenzií
Natalia Moran
Termín pobytu: Júl 2019 Publikované 06.08.2019
47 %
Hotel je na samote, nemáte možnosť prechádzať sa po okolí, škaredá malá pláž, žiadny bankomat nie je k dispozícii a fakultatívne výlety žiadajú platiť v hotovosti. Strava nezodpovedala all inclusive, veľmi malý výber jedál, poludňajší snack bolo pár kúskov bábovky a filtrovaná káva. čítať celú recenziu
Peter
Termín pobytu: Júl 2019 Publikované 31.07.2019
63 %
Poschodová budova, čisté izby, fungujúca klimatizácia. Izby boli útulné, čisté. Strava je super, každý deň niečo nové a chutné, Stredisko samotné pôsobí na prvý pohľad veľmi príjemne, hotelová záhrada perfektne udržiavaná, obklopená exotickou pestovanou zeleňou. V okolí však nie je možnosť prechádzok. čítať celú recenziu
Janka
Termín pobytu: Júl 2019 Publikované 31.07.2019
63 %
Hotel po rekonštrukcii v dobrom stave, poschodová budova, čisté izby, fungujúca klimatizácia. Strava je super, každý deň niečo nové a chutné, krásna záhrada obklopená exotickou pestovanou zeleňou. Malá pláž cca 1 m piesok, potom pozvoľný vstup do mora, ale vôbec nezodpovedá obrázku nafotenému v katalógu, okolo sú veľké balvany plné ježkov a na oboch stranách murované móla ústiace do mora. Veľmi blízko vstup do Korintského prieplavu zo Saronského zálivu, kde pláva veľa lodí. Oproti hotelu vľavo sa nachádzajú 2 veľké továrne - rafinérie, pri ktorých kotvia obrovské tankery. Hotelový bazén je bez vstupu pre deti, len po rebríkoch, hlboká voda, absolútne nevhodný pre deti. Hotel je orientovaný na francúzskych turistov, ktorí tam majú svojich animátorov, tí sú zamestnancami výhradne ich CK a venujú sa iba svojim klientom, ostatných úplne prehliadajú. Do najbližšieho obchodu sa dá dostať po frekventovanej ceste, cca 10 min chôdze, ale aj popri pobreží, cez bránku záhrady. No na toto sme museli prísť sami. Pobytová delegátka tieto skutočnosti vôbec nevedela, jej prioritou bolo predať fakultatívne výlety, nemala záujem riešiť naše problémy, k delegátke pri transfere z letiska nemáme žiadne výhrady. Najbližšie mestečko s prímorskou atmosférou je na opačnej strane Korintského prieplavu, vzdialené cca 7 km, dá sa prepraviť taxíkom. čítať celú recenziu
Jana
Termín pobytu: Sep 2018 Publikované 26.11.2018
93 %
Hotel odporúčam všetkým! Krásna poschodová budova v elegantnom štýle, obklopená exotickou pestovanou zeleňou. Interiér je moderný, čistý a elegantný, all inclusive bar má priestory na prízemí s posuvnými sklenenými blokmi, ich odsunutím vzniká priestor s vonkajším posedením pod palmami. Pri pláži je vyvýšená terasa s vonkajším bazénom (tu prebiehajú animačné programy, cvičenie v bazéne). Strava je fantastická, každý deň niečo nové a chutné. Neďaleko je mesto Isthmia, kam premáva taxík (24 hod denne) a 7,-eur. Izby sú priestranné, doporučujem si priplatiť výhľad na more, je to na nezaplatenie. :) čítať celú recenziu
Lienka
Termín pobytu: Aug 2018 Publikované 15.08.2018
63 %
Dobrý hotel, čisté veľké izby, fungujúca klimatizácia, super strava (každý deň iná), krásna záhrada. Malá pláž cca 20 m piesok, okolo veľké balvany plné ježkov a na oboch stranách murované móla ústiace do mora. Veľmi blízko vstup do Korintského prieplavu zo Saronského zálivu, kde pláva veľa lodí. Oproti hotelu vľavo sa nachádzajú 2 veľké továrne (snáď rafinérie), pri ktorých kotvia obrovské tankery. Hotelový bazén je bez vstupu pre deti, len po rebríkoch. Hotel je orientovaný na francúzskych turistov, ktorí tam majú svojich animátorov. Do najbližšieho obchodu sa dá dostať len po frekventovanej ceste, cca 10 min chôdze. Najbližšie mestečko s prímorskou atmosférou je na opačnej strane Korintského prieplavu, vzdialené cca 7 km, taxi stojí 13 eur tam, 13 eur späť. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - King Saron

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 30.08.2021
Je hotel King Saron kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Od manažérov turistických ubytovacích zariadení sa vyžaduje, aby vypracovali akčný plán, aby mali zavedený zdravotný protokol pre každú časť zariadenia a boli pripravení zaoberať sa potenciálnym prípadom ochorenia COVID-19 v súlade so súčasnými usmerneniami Národnej organizácie verejného zdravia (napr. hotelová karanténna oblasť).
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 12.06.2021 09:06:30
Koľko stojí zájazd do hotela King Saron?
Cena zájazdu je od 725€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.09.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 28°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Peloponéze.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.08.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia