Recenzie hotelov - Kumkoy (237)

Najnovšie recenzie hotelov

Barut Hemera Resort & Spa recenzie

Barut Hemera Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

83% Darina

18.09.2019

Po príchode do hotela nás okamžite ubytovali. Prvotný dojem z izby bol šok, väčšina Slovákov si izbu menila vzhľadom k tomu, že bola bez terasy či balkóna a výhľadu. My sme to však neriešili, keďže sme sa tam chodili len vyspať. Bývali sme aj v luxusnejších izbách, trošku sklamanie na to, že hotel má 5*. Transfer trval 50 minút. Areál krásny, čistý, kopec aktivít, každý si príde na svoje. More pekné, ibaže je tam dosť balvanov, čo je mínus. Buď sa dá kúpať z móla, alebo na vedľajšej pláži.

prečítať si celú recenziu
Horus Paradise Luxury Resort & Club & Village recenzie

Horus Paradise Luxury Resort

Turecko - Side - Kumkoy

+
50% Viera Žáčková

17.09.2019

Nedostatok lôžok pri pláži. Denné ranné obsadzovanie už o 07:00 hodine. Matrace by bolo treba vymeniť. Stravovanie chaotické, dopĺňanie jedla nestíhali. Ale dalo sa vždy dačo vybrať. Obsluha v poriadku. WiFi v cene len na jedno napísanie SMSky, potom už za poplatok a to aj v hlavnej budove. Poloha hotela výborná. Izba pekná s výhľadom na more. Toto nám nahradilo tie hore uvedené nedostatky.

prečítať si celú recenziu
Hane Hotel recenzie

Hane Hotel

Turecko - Side - Kumkoy

76% Mária 1954

10.09.2019

Absolvovali sme dovolenku v hoteli Hane k nesmiernej spokojnosti. Boli sme v Turecku už 5 x a veľmi radi sa sem vrátime. Ubytovanie, personál maximálne ústretový, priateľský, kuchári predvádzali fantastické kulinárske zážitky, každý deň nás milo prekvapili, jedlá neustále dopĺňali s úsmevom. Každý deň niekoľko druhov rýb, polievky na raňajky, obed a večeru. Veľký výber ovocia, zeleniny, fantastické koláčiky, sušené úžasné figy, melóny. Kuchárom v hoteli patrí vďaka a taktiež manažmentu za úžasné organizovanie celého chodu riadenia prevádzky hotela od čistoty, hygieny a milého správania sa hotelového personálu. Pláž čistá, udržiavaná, more bolo teplé, pozvoľný vstup do mora, vhodný aj pre neplavcov - proste úžasné, nechať sa húpať v teplých vlnách. Bazén a okolie bazéna neustále čistené personálom hotela. 1 x v týždní penová šou, úžasný zážitok v bazéne, čo sme ešte v Turecku nezažili. Nákupné možnosti v blízkosti hotela, absolvovali sme výlet loďou po rieke Manavgat s návštevou mešity s nezabudnuteľnými foto. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, transfer z letiska cca 1,15 hod po prílete, boli sme ubytovaní ihneď.

prečítať si celú recenziu
Seaden Valentine Resort & Spa recenzie

Seaden Valentine Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

83% Daniela

05.09.2019

Transfer z letiska asi hodinku. Izbu sme dostali ihneď aj náramok a mohli sme okamžite využívať all inclusive služby. Hneď pri príchode nám všetko vysvetlili, čo a kde môžeme využívať. Krásne recepcia, kde sme mohli posedieť. Hrala tam príjemná a nevtieravá hudba.

prečítať si celú recenziu
Side Alegria Hotel & Spa - Erwachsenenhotel recenzie

Side Alegria Hotel & Spa - Erwachsenenhotel

Turecko - Side - Kumkoy

100% Tibor A.

28.08.2019

Výborné, bez detí, bol kľud! Strava v poriadku. Izby čisté. Pláž čistá, ležadiel dosť. Oproti minulému roku - výrazné zlepšenie služieb. Delegáti CK boli nápomocní, ochotní. Celkovo - spokojnosť. Odporúčam pre 40+.

prečítať si celú recenziu
Narcia Resort recenzie

Narcia Resort

Turecko - Side - Kumkoy

+
60% rastislav

26.08.2019

V hoteli je dobrá strava, ale pripravte sa na neupratané stoly, kopec detí, ďalekú cestu k moru, čo CK vôbec neinformuje, neochotný personál, pri bare Vám vymýšľajú, že sa všetko minulo a pozor na ubytovanie! Slovákom ponúknu najhoršie izby, ktoré musia meniť.

prečítať si celú recenziu
Sunis Kumköy Beach Resort & Spa recenzie

Sunis Kumköy Beach Resort & Spa

Turecko - Side - Kumkoy

43% Dennis

24.08.2019

Po príjazde do hotela nás privítali veľmi "ochotní" pracovníci recepcie, ktorí sa po zhliadnutí na slovenský pas, tvárili, ako keby mali žalúdočné problémy, jednoducho odutí. Ako to už bolo písané, všetkých slovenských klientov ubytujú do staršej časti hotela, starší nábytok, vyležané matrace. Čo by nám až tak nevadilo na tých pár dní. Ale čo bolo neznesiteľné, je hluk z priemyselných klimatizačných jednotiek umiestnených priamo pod oknami, ktorá sa medzi dvoma pavilónmi ozýva a hučí 24 hodín denne. Po reklamácií izby na 5. poschodí s výhľadom na more, nám ponúkli izbu na prvom poschodí s výhľadom na more, ktoré ale nebolo vidieť cez veľké rozrastené palmy. Izba bola bez prístelky. Tak sme si ponechali našu pôvodnú hučiacu izbu s výhľadom. Tobogany sú v prevádzke len 10-12 a potom 14-17. Čo je náprava oproti minulému roku + 1 hodina popoludní. WIFI na hoteli išla, ale často s výpadkami a dlhými odozvami. V areáli hotela na 50% a na pláži takmer žiadny signál.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Castival Hotel Side

Turecko - Side - Kumkoy

63% Viera

23.08.2019

Hotel vyzerá príjemne, až kým neprídete na recepciu, kde bol odporný, nepríjemný, neústretový, drzý recepčný. Izbu sme si museli hľadať sami, kufre doručili asi po hodine na izbu. Personál v reštaurácii a baroch príjemný. Jedlo bolo z veľkej časti zostavené skôr pre domácich turistov, ktorých bolo v tomto hoteli veľa. Na pláži ste nemohli ležadlo posunúť ani kúsoček za špagát, ktorý ohraničoval hotelovú pláž. Ale pri bazénoch v hoteli už nikomu nevadilo vyčíňanie opitých nemeckých turistov, ktorí v bazéne pili, fajčili, boli hluční. Veľké zastúpenie slovenských, poľských, tureckých, anglických a nemeckých turistov. Program vo večerných hodinách slabý, vždy skĺzol do tureckého večera, animácie aj počas dňa veľmi slabé. V okolí hotela veľa nákupných možností. Do tohto hotela sa určite nevrátime. Viera, Žilina.

prečítať si celú recenziu