Recenzie hotelov - Kadriye (28)

Najnovšie recenzie hotelov

IC Hotels Santai Family Resort recenzie

IC Hotels Santai Family Resort

Turecko - Belek - Kadriye

90% Peter

19.10.2016

Boli sme s tromi deťmi (1,5 roka, 4 roky, 6 rokov), podľa čoho sme podriadili celý výber. Pôvodne sme chceli vsadiť na overené ale výrazne drahšie hotely, ktoré už poznáme, ale rozpočet nepustil. Nakoniec sme si nechali poradiť a spravili sme naozaj dobre. Dovolím si tvrdiť, že IC Santai je cca o 25% lacnejší ako iné rovnako kvalitné hotely. Hotel má dobru polohu, iba 35 minút cesty autobusom. Nachádza sa na začiatku oblasti Belek, vďaka čomu nebudete po ceste stáť ešte v ďaľších 10 hoteloch a vykladať ďaľších dovolenkárov. Ak by ste sa rozhodli pre taxík, alebo privátny transfer za cca 50 eur a v hoteli môžete byť za 20 minút. Prišli sme popoludní, takže nás ubytovali okamžite. Čo bolo vynikajúce, že nám recepčná hneď na tablete ukázala čo sa kde nachádza, kedy začína večera a podobne. Ušetrilo nám to kopec času a hneď od prvého dňa sme namiesto pátrania služby vyuívali. Vynikajúci pomocník počas celého pobytu nám bola brožúrka ALL INCLUSIVE CONCEPT SUMMER 2016, ktorú sme obdržali taktiež na recepcii.

prečítať si celú recenziu
Hotel IC Santai recenzie

IC Hotels Santai Family Resort

Turecko - Belek - Kadriye

100% Zuzana J.

10.10.2016

Skutočne skvelá dovolenka. Izby čisté, strava dokonalá a personál vždy usmiaty . Animátori sa stále starali o zábavu.

prečítať si celú recenziu
Hotel Asteria Club Belek recenzie

TUI Magic Life Belek

Turecko - Belek - Kadriye

90% Erika a Juraj

25.07.2016

Tento príjemný club hotel sme navštívili už druhýkrát. Cestovali sme s nemeckou CK. Bolo to cca o 30% lacnejšie ako so slovenskou CK. Hotel (club) je vhodný ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre ml. a st. páry. Transfer z letiska bezproblémový za 35 min. Ubytovanie hneď.

prečítať si celú recenziu
Jacaranda Club & Resort recenzie

TUI MAGIC LIFE Masmavi

Turecko - Belek - Kadriye

100% Andrea

08.10.2015

Hotel sa skladá z dvoch časti - starej a novej. Ubytovaní sme boli v novopostavenom hoteli. Hotel bol moderný, izby boli veľké, priestranné, čisté. Strava bola výborná, personál - milý. Pláž, more čisté - pozvoľný vstup do mora, vhodný pre deti. Chýbali nám nové tobogany.

prečítať si celú recenziu
Hotel IC Santai recenzie

IC Hotels Santai Family Resort

Turecko - Belek - Kadriye

50% Katarína

06.07.2015

Hotel je pekný, zrekonštruovaný, vhodný pre rodiny s deťmi, keďže je tam veľa atrakcií pre deti (skutočne, tam boli iba ruské rodiny s nevychovanými deťmi, ktoré sa prekrikovali cez celú pláž, podhrabávali sa vám pod ležadlo a rodičia s tým nič nerobili, keď ste ich oslovili, že ich dieťa vás ohadzuje pieskom, len veľmi neochotne dieťa napomenuli, pri večeri, keď nenašli miesto na sedenie na terase, dokázali stáť s plačúcim dieťaťom 30 cm od vás, akože čakajú, kým nedojete a neuvoľnite im miesto). Pre nás to bola už 6. dovolenka v Turecku, nikdy sme nemali tráviace problémy, v našom termíne však ich mala väčšina slovenských dovolenkárov, pravdepodobne z masla. Pre jedného člena našej rodiny bol nevyhnutný aj pobyt v nemocnici, 1. -krát 2 dni, po návrate a následnej konzumácii raňajok - chlebík s maslom, bola nevyhnutná ďalšia 2-dňová hospitalizácia. V posledný deň odchodu, po strávených 4 dňoch v nemocnici, nám na našu prosbu o neskorší check-out (keďže tráviace problémy stále pretrvávali) povedali, že za poplatok 210 dolárov. Nakoniec nás po niekoľkých urgenciách delegátky (tá nás najprv iba odkázala na guests relations alebo na recepciu hotela, veď načo by si robila starosti, museli sme ju niekoľkokrát kontaktovať) nám "dovolili" ostať na izbe do 16:00. Mali sme objednanú dvojposteľovú izbu s prístelkou, ktorý nám priniesla upratovačka až po urgencii, že na izbe sú iba 2 postele. Išlo o kovový rozkladaciu prístelku s matracom, zlomený na 2 miestach, prvú noc nám ho ani po sťažnosti na recepcii nevymenili, až ďalší deň upratovačka po tom, čo sme jej dali 5 €. Doteraz sme vždy v Turecku mali 3 plnohodnotné postele.

prečítať si celú recenziu
Hotel Riu Kaya Palazzo recenzie

Kaya Palazzo Golf Resort

Turecko - Belek - Kadriye

80% Janka

22.06.2015

Hneď po príchode nás prekvapilo ako hotel voňal. Bol nový, krásny izbu sme mali bočný výhľad, ale vôbec to nevadilo, bola nová bez chybičky. Starali sa, pravidelne upratovali. Hlavne pre dospelých, ale bol tam aj detský klub a pár toboganov. Drinky miešali rôzne aj jedla bolo neúrekom. Zatiaľ najlepšia dovolenka v Turecku. Pri bazéne sa nám, venovali nosili drinky a občerstvenie priamo k ležadlu. Večerný program vždy zaujímavý.

prečítať si celú recenziu
Hotel IC Santai recenzie

IC Hotels Santai Family Resort

Turecko - Belek - Kadriye

76% Daniela

15.06.2015

Hotel vhodný pre rodiny s deťmi, samostatný malý areál pre deti v tichej časti s bazénom maličkým, ďalší bazén s toboganom a spolu s miniclubom a detským ihriskom, chýbal nám akurát slov. alebo česky hovoriaci animátor, ale tak maličká mala kurz ruštiny :)... areál nádherný, zeleň, možnosť behať, prechádzky, golf, požičovňa bicyklov pre deti....blízka pláž, bar na pláži - nápoje, ovocie, jedlo....čo sa týka mora, tak boli veľké vlny, ale dalo sa...izby a kúpelňa nič moc - priemer, kto si potrpí na toto, tak nie veľmi (fľakaté koberce, odlupujúce sa tapety)...pre nás bol však dôležitejší krásny areál a dostupné služby a tak izba nevadila....kuchyňa klasika ako v Turecku, výborné jedlo, výber aj pre malé deti zvlášť.....recepcia podľa nálady recepčného...raz lepšie, inokedy horšie....služby klientom veľmi ochotné dámy...my sme hneď prvý deň potrebovali lekára, keďže malá nám hneď po prílete ochorela, takže sme boli aj v nemocnici...všetko super prišiel zmluvný lekár našej poisťovne (v hoteli nie je, ak by ste ho hľadali), sanitka nás odviezla do súkromnej nemocnice, všetko super vyšetrenia, odviezli nás aj do lekárne po lieky a naspäť na hotel.....účet 600 eur zaplatený na mieste, ale poisťovňa všetko preplatila, takže ok....píšem to len preto, že si neviem v tejto situácii predstaviť, že neovládam angličtinu, pretože po delegátke z cestovky nebolo ani stopy počas celej dovolenky....určite by sme išli opäť do tohto hotela...odporúčame....ešte kto chce nakupovať, tak Belek nie je veľmi vhodná oblasť, z tohto hotela odporúčali neďaleké nákupné centru aj nejaký klasický trh, ale ceny vyššie ako v iných oblastiach....

prečítať si celú recenziu
Hotel IC Santai recenzie

IC Hotels Santai Family Resort

Turecko - Belek - Kadriye

86% Zdenka

15.06.2015

Hotel zodpovedá uvedenému zaradeniu. Transfer z letiska do 30 min. Ochotný personál. Zvlášť vhodný pre rodiny s deťmi. Poriadok a denné dopĺňanie baru na izbe nealkoholickými nápojmi. Balkóny v izbách sú malé. Kuchyňa veľmi rozmanitá. Oceňujeme kvalitné a profesionálne programy pre deti ako aj večerné vystúpenia a show pre dospelých. Hotel by v budúcnosti mohol riešiť hlukovú bariéru, pretože v nočných hodinách blízky hotel rušil svojim programom vystúpenia pre nás.

prečítať si celú recenziu