Recenzie hotelov - Playa de Muro (12)

Najnovšie recenzie hotelov

Hotel Iberostar Albufera Playa recenzie

Iberostar Albufera Playa

Španielsko - Malorka - Playa de Muro

60% pipi

26.06.2014

hotel je klasifikovany ako 4* a CK ho ma ako 5*, realne to tak nie je. Izby su uz v opotrebovanom stave (sprcha zlepena aby vobec tiekla voda, mali sme na izbe smrad z kanalizacie, obsluha dava najavo ze nie sme Nemci. Na izbu nam casnick nauctovali 5 uctov ktore sme ani nekonzumovali a aj keby mali sme all inclusive takze nemali sme za co platit, kedze sme pili len vsetko z ponuky all inclusive. Musim podotknut ze nie som narocny klient ale tento rok sme si povedali ze si doprajeme a pojdeme konecne na honosnu dovolenku kde bude vsetko tip-top ale veru zostali sme sklamani nakolko sme dali za dovolenku 2500€ pre 2osoby na 8 dni a za tie peniaze to vobec nestalo. Mrzi ma ze CK ma tento hotel klasifikovany ako 5* s oznacenim De luxe. pre deti veru nie je moc co vybrat na jedlo v tomto hoteli. Zostala som v soku ked som pri bufetovych teplych stoloch nasla za celych 8 dni len 2x kuracie maso a pritom masa na turecky sposob tie boli stale v ponuke, nechapem pre koho kedze na malorcu turci nechodia. Jedine co nam pobyt na Malorke vykompenzovalo bolo krasne more a plaz.

prečítať si celú recenziu
Hotel Iberostar Albufera Park recenzie

Iberostar Albufera Park

Španielsko - Malorka - Playa de Muro

70% Ján H.

04.12.2013

Hotel Iberostar Albufera Park patrí práve k tým rušnejším hotelom, kde stretnete veľa ľudí, hotel je plný rodín s deťmi, ak hľadáte pokojné miesto na trávenie dovolenky so svojou polovičkou alebo sa potrebujete ubytovať počas pracovnej cesty, rozhodne voľte iný hotel. Celý deň je tu živo, neustály program až do nočných hodín. Zábava, ktorú animátori robia pre deti je hlučná a treba s týmto zameraním hotela počítať. Pre deti to je skvelý hotel, no my nabudúce navštívime tichšie miesto, kde je možno menej ľudí. Izba bola pekná, vždy uprataná. Areál s bazénmi bol prispôsobený dospelým, ale aj deťom. So službami aj personálom sme boli spokojní. Sú veľmi starostliví, cítili sme sa veľmi dobre. Spočiatku sme neboli spokojní s izbou, ktorú sme dostali, ale stačilo prísť na recepciu a požiadať o výmenu. Radím vám, žiadajte zmenu, sú na to zvyknutí. Strava bola veľmi chutná, bohatý výber, čerstvo pripravovaná. Pláž bola len kúsok od hotela. Rozhodne nepočítajte s tichou dovolenkou, ale pre rodiny s deťmi je to ,,to pravé“.

prečítať si celú recenziu
Hotel Iberostar Albufera Playa recenzie

Iberostar Albufera Playa

Španielsko - Malorka - Playa de Muro

76% Martina

04.12.2013

S touto dovolenkou sme boli veľmi spokojní, bola to ideálna dovolenka pre naše malé dieťa. V tejto oblasti sú krásne piesočnaté pláže, veľmi čisté a vstup do mora je mierny, vhodný aj pre malé deti. Z hotela je to len na skok na pláž. Na hoteli je hneď vidieť, že to už je starší hotel. Personál je ústretový, hneď vám pomôžu a chybu napravia, predpokladám, že sú si vedomí nedostatkov hotela, a preto sa ich snažia kompenzovať prístupom personálu. Jediné, čo by mohol niekto vnímať ako nedostatok je fakt, že hotel je dosť izolovaný, nie sú nablízku obchody či reštaurácie. Ak chcete predsa len sa niekam pozrieť, odporúčam požičať si auto. Vďaka tomu však tento hotel patrí k tým pokojnejším, tichším, vhodný na relax. S personálom sme vo všeobecnosti boli spokojní – v bare, v jedálni....Strava bola chutná, vždy teplá a čerstvá. Nápoje v baroch super, obsluha milá. Páčilo sa nám, že nám hneď pri príchode ochotne všetko poukazovali. V areáli sú k dispozícii bazény, kúpele, telocvičňa a atď. Klientmi tohto hotela sú predovšetkým nemecké, ruské a anglické rodiny.

prečítať si celú recenziu
Hotel Holiday Garden recenzie

Garden Holiday Village

Španielsko - Malorka - Playa de Muro

+
70% Andrea

26.05.2013

Jednoduché,ale účelne zariadené vilky.Príjemné prostredie,kľud a ticho. V hotely nie sú ubytované deti,takže pre dospelých na oddych a veget vyhovujúce. Ako menšie mínus by som povedala,pláž bola vzdialená od hotela asi 700 m, ale nevadilo,bola to príjemná prechádzka.

prečítať si celú recenziu