Recenzie hotelov - Canyamel (4)

Najnovšie recenzie hotelov

Castell Royal recenzie

Castell Royal

Španielsko - Malorka - Canyamel

100% Martina

25.07.2018

Canyamel je maličké mestečko na Malorke, všade kľud, pokoj, kto si chce oddýchnuť, vrelo odporúčam. Zopár obchodíkov, ale darčeky sa vybrať dali. Boli sme v hotelíku 8 dní dvaja dospelí a dve deti. Mali sme veľkú izbu s obrovským balkónom. Všetko čistučké, každý deň upratané. Ak niečo chýbalo alebo sme niečo potrebovali, na recepcií bol vždy ochotný a milý personál rozprávajúci anglicky aj nemecky, nemali sme problém sa dohovoriť. Personál v jedálni a v baroch tiež milý, ochotný a rozprávali aj po nemecky aj po anglicky. Strava - bol menší výber, ale vždy niečo iné a nikdy sme neboli hladní a chutilo nám všetkým. Jedine, čo deťom chýbalo, boli palacinky, tie boli len raz, ale vybrali si niečo iné, takže v poriadku. Jedine, čo sa nám stalo, že sme boli asi 15 min. zaseknutí vo výťahu, ale personál sa snažil nám rýchlo pomôcť. Kto sa rád potápa, more bolo krásne, čistučké, priehľadné. Rybky, krabíky sme krásne videli. Vstup do mora pre deti ako stvorený. Asi 15 minút od hotela je veľká krásna jaskyňa - odporúčam, 15 eur vstup pre dospelých a deti 7 eur. Ochotní a milí sprievodcovia rozprávajú anglicky, nemecky a ak sa ich niečo opýtate, povedia, vysvetlia. Celkový dojem z dovolenky bol úžasný, vrelo hotel odporúčam.

prečítať si celú recenziu
Castell Royal recenzie

Castell Royal

Španielsko - Malorka - Canyamel

70% Jana Matejčíková

08.07.2017

Je veľká hanba, aby ste sa v luxusnom hoteli nedohovorili po anglicky ani na recepcii, ani v bare, ani s riaditeľom! Ešte horšie je, že keď sme nehovorili po nemecky, boli sme viac-menej ignorovaní a to je teda riadna sila. Nič proti Nemcom, ale aj my sme si zaplatili a nie málo. Zakúpenie neskoršieho checkoutu nám nebolo umožnené a niekoľko hodín sme mali veci uzamknuté v smradľavej akože miestnosti na batožiny. No a posledný deň od 12.00 hod. sme boli nútení kupovať vodu. Odlietali sme až večer a napriek tomu, že sme mali ešte obed (až do 14.30 hod.), vodu nám už od 12.00 nedali! Podotýkam, že voda z vodovodu tam nie je pitná. Hotel bol inak na vysokej úrovni, strava neskutočne pestrá a chutná, more a pláž úžasné a čisté. Aj niektorí členovia personálu boli milí, hlavne v jedálni. Ak hovoríte po nemecky, budete varení, pečení. Škoda, že ja všade vo svete komunikujem po anglicky...asi nie so normálna. Inak sme si užili pokojnú dovolenku v čarovnom prostredí. P.S.: animátorka bola Nemka a takmer ju nebolo počuť, takže ticha bolo niekedy až príliš. To bolo možno tým, že väčšina klientov boli nemeckí geronti.

prečítať si celú recenziu
Castell Royal recenzie

Castell Royal

Španielsko - Malorka - Canyamel

96% Naďka

06.09.2016

Starší, ale veľmi kvalitný hotel. Transfer z letiska trval oficiálne 70 minút, ale my sme boli v hoteli za hodinu, ubytovali nás ihneď. Ide o malé mestečko, takže nečakajte žiadne promenády a veľa nákupných možností, za to si tu veľmi dobre oddýchnete. Areál hotela bol veľmi pekný, bola v ňom malá záhrada s bazénom a ležadlami, ktoré ste si za poplatok (13, - Eur/týždeň) mohli rezervovať na celý týždeň. Hneď pri bazéne bol bar, kde ste dostali nápoje All inclusive, ale aj nápoje za príplatok. Ďalší bar sa nachádzal na pláži, hneď pred vedľajším hotelom Laguna 3*, ktorý patrí do tej istej siete hotelov. Pláž sa nachádza priamo pri hoteli, neobmedzovala vás žiadna promenáda. Kľudne ste si mohli nechať veci pri bazéne a ísť si zaplávať do mora. More je tu nádherne čisté s pieskovým podložím, občas sa ukázali kamene, keď boli vlny, ale vôbec to nevadilo. Vstup do mora je pozvoľný, takže sem môžete prísť aj s malými deťmi. Personál bol veľmi milý a ústretový. Snažili sa vám vo všetkom vyjsť v ústrety. 95% izieb je orientovaných na more. Odporúčam izby na vyšších poschodiach, odkiaľ je nádherný výhľad. Taktiež odporúčam výlet do neďalekej jaskyne Couves de Arta, ktorá je od hotela vzdialená niečo cez kilometer. Za príplatok je tiež možné predĺžiť si izbu na late check out, čo sme využili, keďže sme odlietali večer. Čo sa týka nočného kľudu, po jedenástej končil program vo všetkých hoteloch, takže ste sa mohli pokojne vyspať až do rána. Väčšina hostí bola z Nemecka, Holandska, Slovenska a Čiech. Veľmi milo sme boli prekvapení internetovým pripojením. V tomto hoteli je vysokorýchlostný internet, takže ste nemali žiadny problém kdekoľvek sa pripojiť a komunikovať s domovom.

prečítať si celú recenziu
Castell Royal recenzie

Castell Royal

Španielsko - Malorka - Canyamel

73% Gabriela S

05.07.2016

Canyamel je malé kľudné letovisko. Pri prechádzke večer nestretnete veľa ľudí. Doporučujem, ak si chcete na dovolenke oddýchnuť. Hotel situovaný priamo pri pláži, z jednej strany lemovaný malou riečkou, ktorá patrí k chránenej prírodnej rezervácii. Pri hoteli pár malých obchodíkov. Najväčšiu čast klientely tvoria Nemci /miestami to pripomína nemecký domov dôchodcov/.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Canyamel

Castell Royal recenzie 85%

Castell Royal

Španielsko - Malorka - Canyamel

Kvalita izieb95%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál90%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie