Grécko Grécko
Grécko, Rhodos, Faliraki Grécko, Rhodos, Faliraki

Sun & Sea 

Sun & Sea 

Grécko Grécko
Grécko, Rhodos, Faliraki Grécko, Rhodos, Faliraki
Teplota vzduchu: 33 °C
Teplota vody: 25 °C
Dĺžka letu: 2:20 h
Od letiska: cca 0:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Asi 150 m od piesočnatej pláže sa nachádza Hotel Sun and Sea (len ženy), ktorý je obľúbený najmä medzi novomanželmi na svadobnej ceste. Slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok a ležadlá sú k dispozícii zdarma. Centrum mesta Faliraki je vzdialené cca 900 m (mesto Rodos cca 14 km). Asi po 150 m sa nachádza supermarket. Najbližšie bary a reštaurácie sú tiež vzdialené približne 150 m. Najbližší nočný klub je tiež vzdialený približne 150 m. Autobusová zastávka (vzdialená cca 50 m) zabezpečuje mobilitu. Pre lekársku starostlivosť v prípade núdze je nemocnica vzdialená asi 10 km.
Hygienické a bezpečnostné opatrenia
V záujme ochrany zdravia hostí sú v hoteli prijaté nasledovné hygienické a ochranné opatrenia: dodržiavanie odporúčaní WHO a miestnych zákonov, vyškolený personál vybavený hygienickými a ochrannými opatreniami, bezpečný prístup s hygienickými kontrolami pre dodávateľov a zamestnancov, prispôsobené kapacity a chodníky v spoločných priestoroch, dezinfekcia rúk vo všetkých priestoroch, zintenzívnené postupy čistenia a dezinfekcie pre všetky priestory, opatrenia na kontrolu obsadenosti výťahov, možnosti vlastného stravovania, priestory reštaurácie prispôsobené sociálnemu odstupu, minimálna vzdialenosť 2 m medzi stolmi v reštauráciách, nové prídavné prispôsobené jedálenské priestory v exteriéri, minimálne 2 m medzi lehátkami, zintenzívnené dezinfekčné / čistiace protokoly, dezinfekcia izieb 2x týždenne, personál so sebaochrannými prostriedkami ako aj 3x týždenne výmena uterákov na izbe.
Zariadenie:
Plážový hotel 2. radu má celkovo 34 izieb, ktoré boli naposledy zrekonštruované v roku 2019. Je vybavený recepciou (check-in od 13:00 hod., check-out do 11:00 hod.), vstupnou halou, výťahom, trezorom (za poplatok), parkoviskom (zdarma) a zmenárňou. Reštaurácia sa stará o vašu fyzickú pohodu. Osviežujúce nápoje v dobrej spoločnosti sú k dispozícii v hotelovom bare. Hotelovým hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Bazén:
Vonkajší areál hotela, navrhnutý v tradičnom štýle, zahŕňa sladkovodný bazén s detským bazénom. Slnečníky a ležadlá sú tu k dispozícii zdarma. Bar pri bazéne ponúka hosťom osviežujúce nápoje (otvorený od 08:00 - 00:00).
Jedlá:
Raňajky (od 7:30 do 10:00) formou bufetu.
Ďalšie informácie:
Za určité zariadenia alebo aktivity sa môžu účtovať dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina a francúzština. Kreditné karty: karta VISA. Niektoré služby alebo ponuky môžu byť obmedzené alebo uzavreté z dôvodu nových zdravotných protokolov COVID19. Zmeny je možné uplatniť bez predchádzajúceho upozornenia.
Dôležitá poznámka:
Z dôvodu predpísaných ochranných opatrení proti Covid19 môže dôjsť k obmedzeniu ponuky a/alebo možnosti využívania hotelových zariadení.
Sun & Sea
od 585 €

Sun & Sea

Sun & Sea recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Sun & Sea ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Sun & Sea
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 16.08.2022
Je hotel Sun & Sea kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.08.2022 14:08:43
Koľko stojí zájazd do hotela Sun & Sea?
Cena zájazdu je od 585€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.08.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 33°C a teplota vody 25°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Rhodose
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.07.2022 9:30
Dĺžka letu Grécko
Let trvá približne 2:20 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30