• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
67%
Hodnotenie

Niforeika Beach 

  • Grécko
  • Grécko
  • Peloponéz
  • Kato Achaia
15 °C
teplota vzduchu
16 °C
teplota vody
2:00 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
67%
Niforeika Beach
10 recenzií
od 727 €

Niforeika Beach

Odporúčanie 70 %
Poloha 65 %
Izby 67 %
Strava 57 %
Personál 72 %
67%
Celkové hodnotenie
10 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Stredisko
Príjemný hotel sa nachádza v nádhernom prostredí s množstvom zelene, priamo pri dlhej pieskovej pláži s kamienkami, v blízkosti tradičnej dedinky Niforeika. Hotel má unikátny výhľad na záliv a je vzdialený 20 km od medzinárodného letiska Araxos a 28 km od mesta Patras.
Ubytovanie
komfortné 2- lôžkové izby • možnosť 2 prísteliek (v niektorých izbách poschodová posteľ) • kúpeľňa s WC • chladnička • SAT TV • rádio • telefón • bezplatné Wi-Fi pripojenie • balkón alebo terasa
Doplňujúce informácie
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Naše hodnotenie
***+
Fakultatívny výlet - Atény
Od roku 1834 sú Atény s 3,8 miliónmi obyvateľov hlavným mestom Grécka. Počas celodenného autobusového výletu sa do Atén dostanete cez Patras a Korintský kanál. Pri okružnej prehliadke Aténami spoznáte pulzujúci život metropoly a zreteľné protiklady 21. storočia a starovekej antiky. Výlet je spojený s návštevou Akropoly a historickej Plaky.
Fakultatívny výlet - Delfy
Delfy, miesto na úpätí pohoria Parnas vysoko nad Korintským prieplavom, sú jednou z najznámejších veštiarní sveta. V staroveku veštenie znamenalo vieru v nadprirodzené javy a Delfy boli právom považované za najvýznamnejšie pútnické miesto boha Apolóna. Celodenný autobusový výlet po stopách boha slnka do najtajomnejšieho antického miesta.
Fakultatívny výlet - Malý okruh Peloponézom
Celodenný autobusový výlet po antických skvostoch Peloponézu, počas ktorého spoznáte najvýznamnejšie historické a kultúrne pamiatky polostrova. Prejdete pozdĺž severného pobrežia Peloponézu ku Korintskému prieplavu a následne cez malebnú oblasť do Epidauru, kde sa nachádza najzachovalejšie klasické antické divadlo s vynikajúcou akustikou. V blízkosti divadla navštívite svätyňu boha liečiteľstva, Asklepia. Ďalej cesta povedie do prvého hlavného mesta Grécka Nafplio s pevnosťou a čarovnými úzkymi uličkami. V Mykénach uvidíte masívne vonkajšie opevnenie veľkého paláca, známu Leviu bránu a hrobku kráľa Agamemnóna (najväčšiu kupolovitú hrobku európskej kultúry).
Fakultatívny výlet - Olympia
Poldenný výlet do dejiska antických olympijských hier - Olympie. Od roku 776 pred naším letopočtom do roku 394 nášho letopočtu sa tu každé 4 roky konali športové súťaže na počesť boha Dia a cenou pre víťaza bol jednoduchý veniec z olivovej vetvičky. Miesto, ktoré dýcha históriou, sa nachádza v nádhernom prostredí na brehoch riek Kladeos a Alfios.
Fakultatívny výlet - Zakynthos
Ostrov Zakynthos je charakteristický rozmanitými prírodnými krásami. Počas celodenného výletu loďou na ostrov navštívite kostol svätého Dionýza - patróna a ochrancu ostrova. Autobus pokračuje na severný výbežok ostrova Kap Schinari a odtiaľ do krásnych a známych „modrých jaskýň“.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 70 %
Poloha 65 %
Izby 67 %
Strava 57 %
Personál 72 %
67%
Celkové hodnotenie
10 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Niforeika Beach ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Niforeika Beach

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30