Grécko Grécko
Grécko, Peloponéz, Niforeika Grécko, Peloponéz, Niforeika

Niforeika Beach 

Niforeika Beach 

Grécko Grécko
Grécko, Peloponéz, Niforeika Grécko, Peloponéz, Niforeika
Teplota vzduchu: 18 °C
Teplota vody: 22 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 2:00 h
Od letiska: cca 0:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:15 hod
Stredisko
Príjemný hotel sa nachádza v nádhernom prostredí s množstvom zelene, priamo pri dlhej pieskovej pláži s kamienkami, v blízkosti tradičnej dedinky Niforeika. Hotel má unikátny výhľad na záliv a je vzdialený 20 km od medzinárodného letiska Araxos a 28 km od mesta Patras.
Ubytovanie
komfortné 2- lôžkové izby • možnosť 2 prísteliek (v niektorých izbách poschodová posteľ) • kúpeľňa s WC • chladnička • SAT TV • rádio • telefón • bezplatné Wi-Fi pripojenie • balkón alebo terasa
Doplňujúce informácie
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Naše hodnotenie
***+
Fakultatívny výlet - Atény
Od roku 1834 sú Atény s 3,8 miliónmi obyvateľov hlavným mestom Grécka. Počas celodenného autobusového výletu sa do Atén dostanete cez Patras a Korintský kanál. Pri okružnej prehliadke Aténami spoznáte pulzujúci život metropoly a zreteľné protiklady 21. storočia a starovekej antiky. Výlet je spojený s návštevou Akropoly a historickej Plaky.
Fakultatívny výlet - Delfy
Delfy, miesto na úpätí pohoria Parnas vysoko nad Korintským prieplavom, sú jednou z najznámejších veštiarní sveta. V staroveku veštenie znamenalo vieru v nadprirodzené javy a Delfy boli právom považované za najvýznamnejšie pútnické miesto boha Apolóna. Celodenný autobusový výlet po stopách boha slnka do najtajomnejšieho antického miesta.
Fakultatívny výlet - Malý okruh Peloponézom
Celodenný autobusový výlet po antických skvostoch Peloponézu, počas ktorého spoznáte najvýznamnejšie historické a kultúrne pamiatky polostrova. Prejdete pozdĺž severného pobrežia Peloponézu ku Korintskému prieplavu a následne cez malebnú oblasť do Epidauru, kde sa nachádza najzachovalejšie klasické antické divadlo s vynikajúcou akustikou. V blízkosti divadla navštívite svätyňu boha liečiteľstva, Asklepia. Ďalej cesta povedie do prvého hlavného mesta Grécka Nafplio s pevnosťou a čarovnými úzkymi uličkami. V Mykénach uvidíte masívne vonkajšie opevnenie veľkého paláca, známu Leviu bránu a hrobku kráľa Agamemnóna (najväčšiu kupolovitú hrobku európskej kultúry).
Fakultatívny výlet - Olympia
Poldenný výlet do dejiska antických olympijských hier - Olympie. Od roku 776 pred naším letopočtom do roku 394 nášho letopočtu sa tu každé 4 roky konali športové súťaže na počesť boha Dia a cenou pre víťaza bol jednoduchý veniec z olivovej vetvičky. Miesto, ktoré dýcha históriou, sa nachádza v nádhernom prostredí na brehoch riek Kladeos a Alfios.
Fakultatívny výlet - Zakynthos
Ostrov Zakynthos je charakteristický rozmanitými prírodnými krásami. Počas celodenného výletu loďou na ostrov navštívite kostol svätého Dionýza - patróna a ochrancu ostrova. Autobus pokračuje na severný výbežok ostrova Kap Schinari a odtiaľ do krásnych a známych „modrých jaskýň“.
63%
Niforeika Beach
3 recenzií
od 571 €

Niforeika Beach

Niforeika Beach recenzie
Odporúčanie 67 %
Poloha 50 %
Šport a zábava 33 %
Izby 67 %
Strava 55 %
Personál 78 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Niforeika Beach ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Niforeika Beach
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 23.06.2022
Je hotel Niforeika Beach kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.06.2022 05:06:49
Koľko stojí zájazd do hotela Niforeika Beach?
Cena zájazdu je od 571€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.06.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 18°C a teplota vody 22°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Peloponéze
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.05.2022 9:30
Dĺžka letu Grécko
Let trvá približne 2:00 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30