Recenzie hotelov - Kumkoy (237)

Najnovšie recenzie hotelov

Holiday City Hotel recenzie

Holiday City Hotel

Turecko - Side - Kumkoy

+
63% Marcela

21.08.2019

Hotel bol v poriadku, len more bolo strašne ďaleko, nakoľko bolo písané, že je 650 m od hotela, tak to nie je pravda, pláž bola vzdialená približne 5 km a ani kyvadlová doprava nefungovala, tak ako bolo písané v katalógu od cestovky, takže už nikdy viac, autobus chodil len dvakrát cez deň a to na pláž o 9:15 z hotela a z pláže späť na hotel o 16:15 hod a ani na pláži nebol poskytnutý all inclusive, čiže všetko nám na hoteli prepadalo, takže ďakujeme za pokazenú dovolenku.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Castival Hotel Side

Turecko - Side - Kumkoy

70% František

20.08.2019

Strávili sme týždeň v tomto hoteli - 5 dospelých a 2 malé vnučky naše. Check in bol vzhľadom na to, že sme prišli okolo 11:00 dlhší, ale dali nám tak za slabú hodinku izby, dokonca na jednom poschodí, po mojej "intervencii" s tvrdením, že sú to top izby... ha, ha. Jedna, naša bola otočená smerom k bazénom s vcelku pekným výhľadom. Mínus bolo to, že na hoteli hneď vedľa bolo cca 80 ks klimatizácií, 1 na každom balkóne, takže spôsobovali hluk. Izba vcelku OK, malé detaily si netreba všímať - ako to, že sme boli ubytovaní 3 a uteráky boli pre 2, nebola pripravená 3. posteľ a pod. Chyžná nevedela ani slovo po anglicky. Druhá izba bola tiež na 3. poschodí, taká istá veľká ako naša, 1 manž. posteľ a 2 prístelky, teda to sa mi zdalo, že je dosť malá pre 4 ľudí. Otočená bola na ulicu, takže zabudnite na otvorené okno počas noci. Akože na 5ku hotel, bol som teraz 3. x v Turecku a toto bolo asi najhoršie, ale nie zlé. Treba si dať pozor, v spol. priestoroch neustále kvapka voda z klímy, nebezpečenstvo šmyku. Strava bol OK, mínus bolo: neboli banány, kravské maslo a veľmi veľa ľudí v reštaurácii. Káva v AI je všade iba z automatu z prášku, ale nebola otrasná. Bazény vonku pekné, udržiavané, ale na počet ľudí malý priestor. Ležadlá sa obsadzovali o 02:00 hod v noci! Smiešne, nie? Pláž - to je asi jedno z tých slabín hotela, jednak je 10 min peši, ale to sme vedeli, chodí tam mikrobus, ale malinký a peši s deťmi v tom teple... no nič moc. Cesta na pláž vedie prostredím, ktoré nikomu nepatrí, a tak aj to vyzerá, fuj. Zaplatíte niekoľko tisíc eur a na pláž chodiť z 5 ***** hotela takto?? To bolo úbohé. Cesta vedie vedľa riečky, do ktorej ústia rôzne rúry, aj keď som nevidel cez deň, že z nich niečo vyteká, no neviem, snáď nie. Plávali v tej riečke korytnačky a rybky, dali sa kŕmiť, riečka vteká pri pláži do mora, tak ochladzuje vodu, to nám tak nevadilo, len dúfam, že iba ochladzuje morskú vodu. Takže cesta na pláž nič moc. Samotná pláž relatívne čistá. Ležadlá málo na počet ľudí... obsadzovali sa ráno o 7:00. Plážový servis slabý aj celé to prostredie také nedotiahnuté, špačky všade v piesku, aj keď smeti vysýpali. Na pláži dostanete kávu,, džúsy zo sirupu, pivo a víno. Jedlo je od 12:30, dá sa. Vedľa pláž. baru neupravené prostredie, po kolená zarastený záhon, no inak by to malo vyzerať. Na pánskom WC 1 toalet. misa pre celý rezort na pláži. V auguste veľmi veľa ľudí na kapacitu bazénového a plážového servisu. Záver - vcelku to nebolo zlé, plus je pekný hotel a bazény, blízke nákupné možnosti, mínus hlavne vzdialená pláž a málo ležadiel. Trezor v 5ke za 16 Eur? Najlepšia dovolenka to bola preto, že som bol v tomto rezorte s tými všetkými, čo mám najradšej, s celou mojou rodinou aj s 2 zlatými vnučkami!

prečítať si celú recenziu
Oleander Hotel recenzie

Oleander Hotel

Turecko - Side - Kumkoy

86% Monika

15.08.2019

Super hotel. Má len jednu nevýhodu, že je určený pre nemeckú klientelu. Čašníci čakajú všimné. Pláž je piesočnatá, vhodná pre malé deti a neplavcov. Strava výborná, veľa morských špecialít. Každý večer boli tematické večery na stravu. Veľký výber zákuskov. Varili stravu bezlepkovú aj bezlaktózovú. Hotel je prispôsobený vozičkárov a deťom - veľké plus. Transfer z letiska zhruba 1,5 hodiny. Centrum je vzdialené 3 min. Areál hotela perfektný, veľa zelene. Bazény, tobogan, pre detičky tak všetko, ako má byť. Hotel jedna perfektnosť.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Castival Hotel Side

Turecko - Side - Kumkoy

85% Lenka

13.08.2019

Dobrý deň, čítala som tu mnoho recenzií a až som sa bála pobytu v hoteli Side La grande resort & spa. Prvý dojem... myslela som, že sa otočím a idem domov. Izby na fotkách vyzerajú veľko, realita je iná, izba mi prišla malá, ale na to, aby som sa osprchovala a vyspala, stačilo, mala klímu, kúpeľňa, čiže úplne v pohode. Akurát prvú noc na prístelke nám chýbala prikrývka. Na druhé ráno sme upratovačku poprosili a dala nám prikrývku. Prišli sme na hotel o 1:00 ráno a recepční boli milí. Kúpeľňa v pohode. Akurát strava, ak máte nejakú diétu, je dobré to oznámiť hneď pri príchode na recepcii, kde Vám vypíšu kartičku s vašou diétou. Za mňa spokojnosť. Čašníci milí, ochotní, veľmi kamarátski, radi posrandovali. Môžem odporučiť tento hotel 8/10.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Castival Hotel Side

Turecko - Side - Kumkoy

55% Ivan

05.08.2019

Izba zodpovedala 3 hviezdičkám. Stravy bolo síce veľa, ale ak ste sa chceli dobre najesť, bol problém niečo dobré z toho vybrať. Dookola to isté, zákusky síce naoko krásne, ale to je asi tak všetko. Pláž dobrá, more vynikajúce. Zamestnanci recepcie neochotní, žiadna profesionalita. Jediný ochotný zamestnanec hotela bol šofér auta, čo nás vozil na pláž. Alkohol bol schovaný pod pultom, ani sme nevedeli, čo je v ponuke. Určite za tie peniaze nájdete v Turecku lepší hotel.

prečítať si celú recenziu
Side La Grande Resort & Spa recenzie

Castival Hotel Side

Turecko - Side - Kumkoy

70% Miroslav

03.08.2019

Izba celkom v pohode, upratovanie a bazeny ok, strava velmi slaby all inclusive, ranajky tie iste 10 dni. More a plaz super. Najvacsie sklamanie spoplatnene wifi a strava. Najvacsie prednosti nakupne moznosti, more, plaz. V Turecku najdete urcite lepsie hotely ako je tento.

prečítať si celú recenziu
Defne Star recenzie

Defne Star

Turecko - Side - Kumkoy

90% Ada

24.07.2019

Sme druhýkrát v Turecku a na to, že má hotel o pol hviezdy menej ako min. rok (Blue waters club), je tu super. Tony jedla, obrovský výber (kto to poprie, tak by som chcela vedieť, čím sa doma kŕmi).

prečítať si celú recenziu
Horus Paradise Luxury Resort & Club & Village recenzie

Horus Paradise Luxury Resort

Turecko - Side - Kumkoy

+
83% Janka

22.07.2019

Kto akú dovolenku chce, takú si spraví. Niekto hľadá celú dovolenku len chyby a niekto sa nad maličkosti povznesie. My sme s dovolenkou v tomto hoteli spokojní napriek tomu, že pani upratovačka nám vždy zabudla dať čisté uteráky. Špinavé zobrala a čisté nedala, ale žiadnu tragédiu sme z toho nerobili. Personál pracovitý, ústretový snažil sa vždy promptne riešiť veci. Krásna záhrada, tobogany, bazény, úžasná promenáda do Side, teplé more a výborné jedlo. Dovolenka tip-top.

prečítať si celú recenziu