Tabarka recenzie hotelov (6)

Najnovšie recenzie hotelov

 recenzie

Hotel Club Abou Nawas Montazah

Tunisko - Tabarka - Tabarka

96% Betka, Nove Zamky

23.07.2009

Tabarka je super miesto na dovolenku, velmi sa nam pacilo, radi sa vratime. Animacny tím nemal chybu.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Hotel Club Abou Nawas Montazah

Tunisko - Tabarka - Tabarka

89% Petra

12.06.2009

Celkovy dojem mam perfektny preto tam idem uz treti krat. Odporucam vsetkym naozaj uzasna dovolenka.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Hotel Club Abou Nawas Montazah

Tunisko - Tabarka - Tabarka

90% Slava

24.09.2008

Ubytovanie bolo uplne v poriadku. Izby sa mi velmi pacili, klima fungovala. Kazdy den nam vymieňali uteraky. Pre ludi ktorí su zvyknutí na luxus to nebude nic vhodne. Pre ludi ktorí su skromnejsi je to uplne suprový hotel. Ved preto má aj 3*. Keby som necakala babo urcite by som sla na rok do Tabarky do hotela Abou Nawas znovu. Animatori boli velmi zlatí vždy pohotoví. Velmi dobre predstavenia clovek sa tam nenudil. A v meste Tabarka som zazila Ramadan a videla ako sa modlia Arabi a vsetko s tým spolocne. Spoznali sme aj nejakých osobne a pripadali mi velmi milí a celkom dobre rozumeli väčšinou po česky. Aj v hoteli vedela väčšina animatorov a zamestnancov hotela dobre po česky. Velmi sa mi pačili ich pesničky dokonca som si kupila až dve CD a počuvam ich doteraz v aute a aj pri praci. Zazila som aj Saharu takže som si odniesla aj kultúrny zážitok z dovolenky v Tabarke. Odporučam nie velmi narocným rodinám, zamilovaným ale aj slobodným.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Hotel Club Abou Nawas Montazah

Tunisko - Tabarka - Tabarka

96% Majka, Martin

18.09.2008

Bola som veľmi spokojná. Tabarka je menšie mesto, nie je to tam také ako napr. v Sousse, ale prekvapila ma tam zeleň a kopce dookola. Zažila som Ramadán, aj to bolo zvláštne,vidieť domácich pri modlení, vidieť ich jesť po celodennom pôste,bol to zážitok.Mne sa tam páčilo, bola to úžasná dovolenka a určite si to chcem ešte zopakovať.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Hotel Club Abou Nawas Montazah

Tunisko - Tabarka - Tabarka

54% Martina, Banska Bystrica

01.09.2008

V tunise som bola 4 krát, prešla som Nabeulom, Mahdiou a Djerbou, vždy 3+ hotel, ale toto ubytovanie a stravovanie bolo najhoršie. Delagátka na to povedala, že Tabarka je zaostalejšia a musime rátať o 1+ menej. Žial na to v cestovke neupozornia. Rozdiel je hotel a ubytovňa. A to som nebola sama s takýmto hodnotením. Bolo nás trištvrte zájazdu, ale žial museli sme sa zmieriť a vychutnať si dovolenku aj s týmito problémamy. Rada by som aj prilozila fotky plesnivej a hrdzavejúcej kúpelne, ktorá bola gólom pobytu. zhrnutie: ubytovanie, stravovanie, servírovanie, ponuka AL : otras ! Pláž, more a zábava či program to stálo za to! Ale bolesť žaludka a nechutenstvo na stravovanie a servis pretrváva! A to nespomínam, že 80% zajazdu malo žalúdočné problémy. Tak vela zábavy... ale neodporúčam ľuďom žiadajúcich hotel s 3+.

prečítať si celú recenziu
Hotel Itropika recenzie

Hotel Itropika

Tunisko - Tabarka - Tabarka

56% Matejová, Bratislava

30.05.2008

Jediné, čo v Tabarke stojí za to, je korzo ku krásnym skalnatým útesom a výhľad na miestnu pevnosť. Každú prechádzku Vám ale skazia miestni obyvatelia, ktorích doternosť sa dá smelo označiť ako obťažovanie. Na každom metri Vám zastane do cesty obchodník, ktorý nereaguje na Vaše slušné odmietnutie a dokonca aj fyzickým dotykom Vám bráni pokračovať v ceste. Časom sa vzdáte všetkých pokusov o prechádzky a znechutene budete tráviť čas v areáli hotela. Diskotéky sú hlučné natoľko, že aj pri zavretom okne cítite v posteli rezonovanie z reproduktorov. Počas dňa hučia reproduktory priamo pri bazéne tak, že človeka na vedľajšom lehátku nepočujete. Nerátajte s tým, že si budete v kľude čítať knihu alebo sa baviť s partnerom. Každú chvíľu Vás bude obťažovať nejaký animátor so svojou ponukou programu. Aj keď to robia s dobrým úmyslom, dovedú Vás nakoniec k absolútnej averzii. Pokiaľ Vám nevadí, že Vám zábavu vnucujú....a denne tú istú desať dní! Vrátane revu stále tých istých pesničiek a odrhovačiek z repráku, tak smelo do Tabarky! Výstraha!!!! Nedajte sa nahovoriť na výlet na ťavách. Už sme si to vyskúšali aj inde, ale tieto zvieratá sú v takom stave, že neviete, či pod Vami neskapú alebo či v tom sedle niečo nechytíte... Nám sa stalo, že nemali jednu ťavu k dispozícii, tak nám vnútili koňa, ktorý ledva za sebou ťahal nohy. Drzo tvrdili, že kôň je súčasťou karavány. Karavána viedla po ceste, kde nás obiehali autobusy a autá, potom popri smetisku, ktoré bolo na okraji destinácie a nakoniec kúsok do lesíka, kde sme to otočili a trpeli zasa cestou domov. Naši sprievodcovia nevedeli anglicky a vyzerali tak, že nám v tom lese nebolo všetko jedno. Keď sme vymáhali späť peniaze za jednu osobu, ktorá nedostala ťavu, tak sa s nami ani nebavili a podobne dopadla naša delegátka na hoteli. Boli to vyhodené peniaze a ani to, že sme si výlet objednávali cez našu cestovku nebolo zárukou kvality. Išlo o spoločnosť: SOCIETE EL KHAIL, Hôtel Golf Putch, FERCHICHI Abderrahim.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Tabarka

Hotel Club Abou Nawas Montazah recenzie 85%

Hotel Club Abou Nawas Montazah

Tunisko - Tabarka - Tabarka

Kvalita izieb80%

Intenzita hluku v izbe88%

Čistota izieb76%

Personál84%

Pomer ceny a služieb88%

zobraziť recenzie
Hotel Itropika recenzie 56%

Hotel Itropika

Tunisko - Tabarka - Tabarka

Kvalita izieb60%

Intenzita hluku v izbe40%

Čistota izieb60%

Personál60%

Pomer ceny a služieb80%

zobraziť recenzie
Pridať recenziu