Najnovšie recenzie hotelov

Mogan Princess & Beach Club recenzie

Mogan Princess & Beach Club

Kanárske ostrovy - Gran Canaria - Playa de Taurito

76% Anna a Stanislav spod Tatier

11.10.2016

Pobyt na Kanárskych ostrovoch bol v období od 20-28. 09. 2016. Ubytovanie dobré. Na začiatku dosť problematická orientácia v spleti výťahov, ale po 2-och dňoch sme už boli zorientovaní. Steny izieb pomerne tenké, bolo počuť všetko v susednej izbe. Strava veľmi dobrá, pestrá. Okrem raňajšej kávy, ktorá bola hrozná. Na pláži v bare tiež strava, nápoje, káva oproti ponuke v hoteli výborná a milý obsluhujúci personál super. Cesta z hotela na pláž zhruba 20-25 minút. Nečakali sme na autobus, pretože premával nepravidelne a zväčša bol hneď plný a nevadila nám chôdza v priebehu dňa, aj keď sme obaja v dôchodkovom veku. Atlantik bol iba raz pokojný, ináč vždy vlnobitie, ale voda bola teplá. Vadilo nám pri obede a večeriach uvádzanie na určené miesto, nemohli sme si sadnúť, kde sme chceli.

prečítať si celú recenziu
Lopesan Baobab Resort recenzie

Lopesan Baobab Resort

Kanárske ostrovy - Gran Canaria - Maspalomas

100% Dušan

27.09.2016

Perfektný hotel v africkom štýle, bohaté raňajky a večere. Krásne prostredie, tropické teplo. Neďaleko oceán, lacná verejná doprava po ostrove, ceny v diskontných potravinách porovnateľné so Slovenskom, cítili sme sa veľmi bezpečne, miestni obyvatelia priateľskí a tolerantní, z juhu na sever ostrova vedie 3 prúdová diaľnica, krásne hlavné mesto Las Palmas.

prečítať si celú recenziu
Mogan Princess recenzie

Mogan Princess & Beach Club

Kanárske ostrovy - Gran Canaria - Playa de Taurito

100% Anna

27.09.2016

Neskutočný výhľad z izby, z reštaurácie, bazéna, strava pestrá, veľmi chutná, jediná nevýhoda - vzdialenosť pláže, za nádherný výhľad z kopca sa platí strmou cestou dole na pláž, hlavne cesta späť do hotela dá starším ročníkom, prípadne rodičom s malými deťmi zabrať - chodník je veľmi úzky a uprostred s prekážkami - stĺpy osvetlenia. Doporučujem využiť fakultatívne výlety - vidieť ostrov je neskutočné, kto ostane len v hotelovom komplexe, resp. na pláži, ten vlastne nevie aká je Gran Canaria. Boli sme 12 dní, tak sme jeden venovali aj výletu loďou na susedný ostrov Tenerife - stálo to za to. Celkovo pobyt v tomto komplexe doporučujem.

prečítať si celú recenziu
Parque Paraiso 2 recenzie

Parque Paraiso II

Kanárske ostrovy - Gran Canaria - Playa del Ingles

100% Dominika

31.08.2016

Boli sme tu veľmi spokojnií.

prečítať si celú recenziu
Hotel Gloria Palace Royal & Spa recenzie

Gloria Palace Royal Hotel & Spa

Kanárske ostrovy - Gran Canaria - Playa de Amadores

100% Andrea

22.08.2016

mozem len odporucat tento hotel-krasny hotel-krasne okolie!!

prečítať si celú recenziu
Hotel Lopesan Baobab Resort recenzie

Lopesan Baobab Resort

Kanárske ostrovy - Gran Canaria - Maspalomas

90% Ivan

04.08.2016

prečítať si celú recenziu
IFA Beach recenzie

Corallium Beach - Erwachsenenhotel

Kanárske ostrovy - Gran Canaria - San Agustín

+
95% Martin

15.07.2016

Pekné, zrekonštruované izby, priestranná kupelna, každá izba má balkon. Bazeny čísté, pekné prostredie hotela, veľmi dobrá kuchyna veľký výber, naozaj sa tam nemá na čo človek sťažovať, isto odporúčam. Vonku okolo 30 stupnov, čo je ideálne aj na opalovanie aj na výlety. V noci okolo 23 príjemné na spanie, žiadny lietajúci hmyz, aj more čisté bez morských príšer. More okolo 23 stupnov , príjemné osvieženie, v pohode na kúpanie, posledné tri dni vačšie vlny, pre niekoho plus pre iného minus. Je tam vačšina nemcov v hoteli, samá nemčina, občas nejaký slovak, čech, či poliak , po angl. sa dá v pohode dorozumieť s personálom. Odporúčam určite.

prečítať si celú recenziu
Tabaiba Princess recenzie

Tabaiba Princess

Kanárske ostrovy - Gran Canaria - Campo International

92% Valerian B.

03.05.2015

Perfektný servis a ústretovosť personálu.Hotel má už za sebou niekoľkoročnú prevádzku ale drobné znàmky opotrebovania nekazia celkovo dobrý dojem.

prečítať si celú recenziu
Pridať recenziu