Turecko Turecko
TureckoSideEvrenseki TureckoSideEvrenseki

Sentido Serra Resort recenzie 

23 °C
30 °C
0 m
1:50 h
cca 1:00 h
7 km

Najlacnejšie termíny podľa mesiaca

Sentido Serra Resort recenzie
Celkový dojem 80 %
Pláž a more 90 %
Izby 79 %
Strava 79 %
Personál 86 %
Eva Miskova
Publikované 11.02.2026 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či sa dá na mieste za poplatok vymeniť 2x izba Deluxe za rodinnú izbu s 2 spálňami a obývacou izbou. Pri cestovnej kancelárii by som musela zaplatiť storno poplatok. Ďakujem za odpoveď
OleQoQ Kaczmarczyk
Publikované 06.02.2026 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Hotel je veľmi dobre udržiavaný, jedlo je vynikajúce a nápoje sú vysokej kvality. Atmosféra je ideálna na relax a animačný tím odvádza skvelú prácu, aby sa všetci zabavili. Turecko v najlepšej forme. Vrelo odporúčam!
Julio Dirda
Publikované 04.02.2026 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Musíš ísť do toho hotela!! Najlepší hotel
K. Johansons
Publikované 11.11.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
80 %
Na tomto mieste je niekoľko hotelov, hotel Selin je najlepší, s najlepším výhľadom a je najdrahší. Jedlo je veľmi dobré a chutné vo všetkých hoteloch. Osobný je veľmi priateľský a užitočný. Nepáčila sa mi kvalita práce čističov izieb, každý deň sme nechávali sprepitné, ale kvalita práce bola priemerná. Izby potrebujú kozmetické opravy a časť nábytku je potrebné vymeniť. Ale celkovo - hotel je dobrý.
Pars efe Yilmaz
Publikované 09.11.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Všetko bolo perfektné, veľmi som sa bavil
Yusuf ERYILMAZ
Publikované 08.11.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Môžete si užiť dokonalú dovolenku so svojimi najbližšími, priamo na nábreží, s nádherným bazénom, čistými izbami a obklopení prírodou.
M Rohde
Publikované 15.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
80 %
V Melas Village sme zostali týždeň a hotelu dávam „iba“ 4 hviezdičky. Mali sme jednu z nových izieb, ktorá bola veľmi pekná. Mám dve sťažnosti: Myslím, že podlaha nikdy nevidela vodu – ak chodíte bosí, vaše nohy okamžite sčernejú a chladnička sa v noci spustí dosť nahlas. Oblasť bazéna je skvelá. Všetci zamestnanci sú veľmi priateľskí a väčšinou hovoria po nemecky. Jedna vec, ktorá mi veľmi prekáža, je, že neperlivú vodu podávajú v nádobe od jogurtu. Nádoby z chladničiek si môže zobrať ktokoľvek – myslím si, že to vôbec nie je dobré pre životné prostredie, pretože sa vyprodukuje toľko odpadu a časť z nich sa povaľuje (hoci personál je na to veľmi opatrný) a žiaľ, tomu sa nedá vyhnúť, že skončí v oceáne. Kiežby existovalo iné riešenie. Mali sme skvelú dovolenku. Jedlo bolo tiež vynikajúce.
Batug ARIK
Publikované 12.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Veľmi dobré jedlo a veľmi dobrý zábavný tím
cihan iseri
Publikované 05.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Jednou z najdôležitejších vecí, vďaka ktorým bola naša dovolenka v hoteli Kamelya pre mňa nezabudnuteľná, bol určite tím animátorov. Chcel by som sa osobitne poďakovať Abdullahovi, Barışovi, Fatihovi a Serdarovi. Všetci boli neuveriteľne priateľskí, energickí a úprimní. Dovolenku nám spríjemnili zábavnými aktivitami počas celého dňa a ich večerné predstavenia v nás zanechali nádherné spomienky. Vďaka ich profesionalite a úprimnosti sme sa cítili veľmi výnimočne. Z celého srdca im všetkým ďakujem za to, že urobili našu dovolenku takou výnimočnou. 🌟👏
Sebastian
Publikované 05.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Krásne miesto na dovolenku. Má všetko, o čom by ste mohli snívať. Neďaleko sa nachádza Stredozemné more a neďaleko sú bazény a aquapark. Izby v Kamelya Aishen Club sú veľké a priestranné. Výber jedál je rozsiahly, pre každého niečo. Otvorené bary sú fantastické. Personál je veľmi priateľský a ochotný. V blízkosti sú trhy. Určite sa vrátim, ak budem mať príležitosť. Vrelo odporúčam!
Markus Schmidt
Publikované 08.04.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Hotel bol zbúraný pred 14 dňami
Sandra Bergmann
Publikované 02.11.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
40 %
Schön gelegenes Hotel aber… das war’s auch. Wir haben alle drei eine Lebensmittelvergiftung von dem Essen dort aus der ,,Kantine“. Also würde ich euch empfehlen dort nix im hotel aus dem hotel großartig zu essen.
Kim de Willigen
Publikované 31.10.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Prineste si štuple do uší, pretože hudba je večer taká hlasná, že ju môžete počuť aj vo vedľajšom hoteli. Postele sú podobné dreveným doskám. Voda v bazéne pochádza priamo zo studeného kohútika. Neverte fotke diapozitívov na stránke Tui, tá fotka (a diapozitív) sú pravdepodobne staré asi 10 rokov. Jedlo je meh: veľmi obmedzené. Ľudia, ktorí tu pracujú, sú priateľskí a pracujú veľmi tvrdo. Pláž je nádherná a more tiež. Zarezervovali sme si to ako 4-hviezdičkový hotel a už to tak dlho nebolo. Dávam maximálne 3 hviezdičky a potom som láskavá.
жазира кусаинова
Publikované 26.10.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Naozaj sa mi páčil hotel!
Cora Geijtenbeek
Publikované 26.10.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Vynikajúca izba v záhrade s peknou kúpeľňou / sprchou. Balkón z malej strany. Pekný bazén (vždy hudba) a krátka prechádzka na pláž. Všade dostatok lehátok. Pekné, že si mohol obedovať na pláži. Počas jedla vždy veľký výber. Vždy večer program. V dôsledku toho dochádza k určitému hluku (nepríjemnosti). Odporúča sa liečba v Hammane. Rovnako ako parasailing.
Dennis B
Publikované 09.10.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Nedávno som zostal v tomto 4-hviezdičkovom all inclusive hoteli a rád by som sa podelil o svoje skúsenosti. Pozitívne prvé: personál je skutočne vynikajúci! Každý člen personálu, s ktorým som sa stretol, bol priateľský, pozorný a vždy sa snažil hosťom pobyt čo najviac spríjemniť. Cítite sa v dobrých rukách a je o vás postarané – veľké komplimenty tímu! Bohužiaľ, samotný hotel nemôže držať krok s vynikajúcimi službami. Budova jasne ukazuje svoj vek a zdá sa, že na mnohých miestach potrebuje renováciu. Či už ide o opotrebovaný nábytok, zafarbené koberce alebo rozpadávajúce sa steny – všade, kam sa pozriete na hotel, môžete povedať, že zažil lepšie časy. Sklamaním je najmä to, že na mnohých miestach už nie je možné prehliadnuť chátranie, ktoré výrazne ovplyvňuje atmosféru. Záver: Personál si určite zaslúži 4 hviezdičky, ale stav hotela bohužiaľ nie. Na odôvodnenie štandardu 4-hviezdičkového hotela by bola naliehavo potrebná komplexná rekonštrukcia.
Christin Kremer
Publikované 09.10.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Bol som v Turecku prvýkrát so svojou rodinou a hotel nám veľmi odporučili z hľadiska pomeru ceny a kvality. Po našom pozitívnom pobyte môžeme hotel vrelo odporučiť. Čo sa nám veľmi páčilo: Po našom príchode nás srdečne privítali a naše kufre okamžite vyzdvihol personál a priniesol do našej izby. Izby boli čisté, klimatizované a okamžite ste sa cítili príjemne. V bufete bol veľký výber, či už v hoteli alebo na pláži. Štandardne boli vždy highlighty, ako napríklad čerstvý tuniak z grilu (viď foto). Bolo to veľmi chutné. Personál bol vždy ochotný, priateľský, mnohí rozumeli aj nemecky a dalo sa veľmi ľahko porozprávať. K dispozícii je denný program s večerným pódiom, ako je tanečná show, kúzelnícka show, bingo, Oktoberfest atď. Na požiadanie bola zorganizovaná aj kyvadlová doprava a išli sme do starého mesta na obľúbenú diskotéku. Takže sme sa naozaj nenudili. Celkovo za málo peňazí dostanete naozaj veľa v ponuke 😊 Čo sa týka negatív: Za 10 dní sme nezaznamenali nič negatívne, čo by nás mohlo potrápiť alebo pokaziť dovolenku. Vrátime sa. Chceli by sme poďakovať Jeffovi a Oezziemu za naozaj skvelý čas 👌 Waldi, Finn, Christin
Anka
PobytAug 2024 Pridané26.08.2024 0x
70 %
V tomto hoteli sme stravili 10 dni.A to 4dospeli a dcera 14 rokov.Co sa tyka izieb mali sme izbu s pristelkou.Nad dcerinou posteľou bola klimatizácia dosť nešťastné umiestnenie.Cez den to bolo ešte OK kedže sme sa pohybovali ale ked´že cez noc sa bez klimatizacie nedalo spať a neustale fukal chladný vzduch a priamo na dceru tak sme sa museli vzmeniť a obmedziť klimatizaciu.Co sa tyka stravy za mňa OK či už raňajky,obed,večera...medzi tým občerstvenie či uz rozne pečivo aj nieco take ako naše šišky alebo ich placky ktore vyrabala turecka gazdinka priamo pred vami...strava rozmanita na raňajky od jogurtou ktore môžete skombinovať s ovocím rôznymi vločkami či čokoladou či džemom..cez praženice,klobasky,lievance atd...obed od hranoliek,ryže,cestovin,špagiet po rôzne omačky mäsa,zeleniny,ryb,pečivo ako pizzove atd...ovocia a dezertov všeho druhu človek si ani nevie vybrať..večera podobná...čo sa tyka obsluhy všimaju si len tých kto im da bakšiš..bazen dostatočne veľký aj napriek tomu že v hoteli bolo stale veľa ludí vždy sme našli volne lahatka taktiež pri mori....všetko čiste neustale upratovali voda krasne čista..pri mori ponuka napojov aj obeda čo je plus...more od hotela cca 5min ..more krasne teple čiste...blizko hotela par metrov plno obchodov čiže da sa tam kupiť hoci čo..čo bolo pre nas mínus je program ten bol slabí oproti iným hotelom ktore sme videli..žiadne diskoteký na ktore sme sa tešili ani penova šou nič take program pre deti kde robili každý den to iste a potom niečo pre dospelých cca 1h a dosť..izby nefungovalo odsavanie v kupelni,nefunovala chladnička a fen fukal len horuci vzduch ktorz vam spali vlasy a po cca 2min strašne smrdel a tieto problemy sme mali v oboch izbach..co je veľke minus..inak izby trochu postaršie potrebovali by zmenu.. Čítať celú recenziu
Marcel
PobytJún 2024 Pridané23.06.2024 58x
67 %
Nakoľko sme nenáročná rodina, pre nás to bola priemerná dovolenka, keďže sme zažili už i horšie. Hotel a služby patria k priemeru, a ničím sa to tu nevymiká, na pláž je to cca 200m. Potešila hlavne "Turkish Coffee". Cesta z letiska cca 1hod pričom stojíte v nezaujímavom obchode. Čítať celú recenziu
Mária
PobytJúl 2023 Pridané28.11.2023 90x
33 %
okrem toho, že keď sme prišli v nočných hodinách nám nedali žiadnu stravu, tak nás ubytovali v izbách bez okien, /len nejaké strešné okno, do ktorého sme sa nedostali,/ špinavých, neuprataných a dokonca s uhynutým netopierom na podlahe, no bolo to hrozné. Až na druhý deň po reklamácii nás presťahovali. Pokazená celá dovolenka. Po reklamácii v cestovke sa ani neunúvali to nejako riešiť. Už nikdy viac Čítať celú recenziu