Grécko Grécko
GréckoNaxosNaxos (mesto) GréckoNaxosNaxos (mesto)

Rea Sun Studios 

21 °C
26 °C
0 m
2:10 h
cca 1:45 h

Najlacnejšie termíny podľa mesiaca

Vyhľadávanie

nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
21 °C
26 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 2:10 h
Od letiska: 1:45 h
Bicykle
Blízko centra
Blízko pláže
Fitness
Parkovanie v objekte
Práčovňa
WIFI dostupná
WIFI zadarmo
Poloha: Miesto Naxos Island / v blízkosti mesta Naxos
Poloha a okolie Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti piesočnatej pláže.
umiestnenia
  • Pláž: piesok

vzdialenosti:
  • Pláž cca 50 m
  • Centrum mesta / centrum mesta cca 300 m

Vaše ubytovanie Vám poskytne množstvo zariadení a služieb - trezor, transfer a službu práčovne. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.
Ponúka vám ubytovanie
  • záhrada
  • Internet: WLAN / WiFi, vo verejných priestoroch: za poplatok
  • Spôsoby platby: TUI Card / VISA
  • Parkovanie: Parkovanie (podľa dostupnosti), nestrážené: za poplatok
  • Izby: 7
  • Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Restauračné zariadenie: Kontinentálne raňajky zaručujú dobrý štart do dňa.
Restauračné a stravovacie zariadenia Ponúkame nasledovné stravovacie služby:
  • raňajky

Popis ponuky stravovania:
  • Raňajky: kontinentálne

Šport & Fitness: Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie.
Toto je spôsob pobytu : Pohodlné ubytovacie jednotky zabezpečujú príjemný pobyt.
Tak žijete
  • 1 manželská posteľ, klimatizácia, vaňa alebo sprcha, sušič vlasov, balkón alebo terasa
  • Rôzne kódy miestností je možné rezervovať za denne aktualizované ceny.
    Vaše výhody: Upozornenie! V prípade zájazdu s medzinárodným letom je možné bezplatne rezervovať vlak na letenku pre odletové letiská v Nemecku (a EuroAirport Basel).
    Cestovný lístok nie je platný pre:
    • Rezervácia čistého letového výkonu,
    • Rezervácia hotelového servisu bez letu,
    • Rezervácia služieb (napr. Hotel, výlety alebo požičovňa áut) so samostatne rezervovaným letom
    • Cesta z nemeckých odletových letísk do cieľových letísk EuroAirport Basel a Salzburg, ako aj domáca nemecká letecká doprava
    • Odchody zo zahraničných letísk, a to ani na vnútornú nemeckú trasu na hranicu
    Pre hostí TUI Deutschland prichádzajúcich zo zahraničia platí vlak do letenky z hraníc v rámci Nemecka na odlety z nemeckých letísk. Pri rezervácii zájazdu na internete je už zahrnutý vlak do letenky. Vlak do letenky je spolupráca s Deutsche Bahn AG.
    Viac informácií nájdete na adrese http://www.tui.com/service-kontakt/zug-zum-flug/.
    • Súkromný transfer je možné rezervovať v mnohých hoteloch. Okrem individuálnych rezervácií
    • Cestovných expertov môžete počas dovolenky dostať 24 hodín denne (osobne, telefonicky alebo e-mailom).
    • Požičanie auta z TUI CARS si môžete rezervovať v mnohých destináciách.

    Ďalšie informácie: Informácie o príchode Pre pobyty na ostrovoch Paros a Naxos môže byť potrebné prechodné prenocovanie na ostrove Santorini alebo Mykonos kvôli prípojným trajektom pri príchode a / alebo odchode. Príchody po 13.30 a odchody do 18.00 zvyčajne vyžadujú pobyt na Santorini. V tomto prípade sa vždy snažíme nájsť hotel, ktorý zodpovedá vašej rezervovanej kategórii. Organizácia sa koná prostredníctvom služby TUI Destination Service na mieste. Zákazníci TUI nemajú žiadne dodatočné náklady.
    V dôsledku nepravidelných cestovných poriadkov trajektov (v závislosti od sezóny a dopytu) nie je možné určiť zodpovedajúce časové okno pre prílety / odlety cez Mykonos.
    PLATNÉ LEN PRE KOMBINÁCIE OSTROVOV: Grécke prepravné spoločnosti vyžadujú priezvisko a priezvisko cestujúcich. Preto je potrebné pri rezervácii uviesť túto skutočnosť.
    Turistická daň V Grécku sa od roku 2018 po nedávnom rozhodnutí gréckej vlády vyberá turistická daň. Daň zaplatia hotelieri pri príchode alebo abrHostia sú spoplatnení. Turistická daň vychádza z klasifikácie (národnej kategórie) hotela.
    Pri 1 * a 2 * hoteloch / ubytovacích zariadeniach je táto daň približne 0,50 EUR za izbu a noc.
    Pre 3 * hotely / ubytovanie je poplatok za izbu a noc približne 1,50 EUR.
    Pre 4 * hotely / ubytovanie je daň asi 3 EUR za izbu a noc.
    Pre 5 * hotely / ubytovanie je daň asi 4 EUR za izbu a noc.
    (Dátum uverejnenia, s výhradou zmeny.)
    Vstupné požiadavky Grécko: http://www.tui-info.de/ICAT/pdf/country/pdf/entry/1/id/GRC
    Hodnotenie: 100
    BALÍK PLUS: BALÍK TUI PLUS obsahuje: osobnú alebo multimediálnu podporu 24/7 TUI v nemeckom jazyku pre otázky a obavy týkajúce sa vašej cesty a mimo miestnych a kultúrnych podmienok vášho strediska, vášho informačného portálu MY TUI s hodnotnými cestovnými znalosťami a digitálnym cestovným sprievodcom a mapou , SMS asistent na požiadanie a profesionálny krízový manažment TUI.
    Viac na www.tui.com/tui-plus-package
    Kľúčové vlastnosti hotela: Vybavenie
    • Internet: WLAN / WiFi, vo verejných priestoroch: za poplatok
    • Spôsoby platby: TUI Card / VISA
    • Parkovanie: Parkovanie (podľa dostupnosti), nestrážené: za poplatok
    • Kategória krajiny: 3 hviezdičky

    Poloha a vzdialenosť
    • Pláž cca 50 m
    • Centrum mesta / centrum mesta cca 300 m
    • Pláž: piesok

    Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou: Tento výrobok je vo všeobecnosti nevhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa na svoju kanceláriu!
    Stav informácií: 06.04.2019
    Rea Sun Studios recenzie
    Eugenia Tsigraki
    Publikované 09.11.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
    100 %
    Odporúčam to, pretože: Je to krásne, veľmi čisté miesto, kde každý deň prichádza upratovacia služba. Majiteľ je veľmi nápomocný a dokonca ma vyzdvihol z letiska a vzal späť. Štúdiá sa nachádzajú v krásnej a pokojnej štvrti so supermarketom v pešej vzdialenosti. Zatiaľ čo do 2 - 3 minút chôdze je pekáreň, ako aj veľmi pekné malé obchody na raňajky. Tiež do 2 minút je pláž Agios Georgios, ako aj reštaurácie s dobrým jedlom. Za 5 minút ste na hlavnej nákupnej ulici, zatiaľ čo ulica vedľa rušného prístavu je vzdialená asi 15 minút a za 18 minút ste pri vchode do starého mesta.
    chryssy glt (redbloodedproletarian)
    Publikované 03.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
    60 %
    Hotel má niektoré pozitíva, napríklad vzdialenosť od pláže Agios Georgios (2') a od prístavu (15'). Izby sú staré, ale sprcha bola zrekonštruovaná. Upratovačka chodila každý deň, ale mám zlý dojem, že celý hotel musela zvládnuť sama. Negatívom bola chýbajúca recepcia (treba volať len z hotelového telefónu, inak bolo veľmi ťažké nájsť majiteľa) a jedna príhoda, že pred check-outom vtrhol do mojej izby, kým som sa obliekala v spodnom prádle. Hlavne u toho posledného nebudem zase preferovať, bolo to riešenie na poslednú chvíľu. Samozrejme neprišlo žiadne ospravedlnenie ani nič podobné. Taktiež nefungovala WiFi, s ťažkosťami som používal vlastné dáta. Prepáčte mi za 75 € za noc, ale nestojí to za to.
    Raffaella C
    Publikované 30.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
    40 %
    Zostali sme v tejto nehnuteľnosti desať dní. Prvú noc sme spali v chatrči bez okien pod schodmi. Na druhý deň nás presťahovali na najvyššie poschodie (povedzme, že sme si trochu polepšili), aj keď upratovanie izieb bolo hrozné. Jedného dňa sme našli izbu neupravenú a špinavú, najmä kúpeľňu. Keď sme to oznámili manažérovi, povedal nám, že upratovačka sa deň predtým necítila dobre, ale táto výhovorka vyzerala ako vtip. Upratovačku sme niekoľkokrát videli sedieť na schodoch a dlhé osobné telefonáty. To vysvetľuje, prečo izby neboli vyčistené! Neodporúčam túto nehnuteľnosť; v okolí sú aj lepšie. Poloha je dobrá, blízko pláže, to je jediné pozitívum.
    Všetky recenzie pre Rea Sun Studios
    Otázky a odpovede - Rea Sun Studios
    Koľko stojí zájazd do hotela Rea Sun Studios?
    Cena zájazdu je od 659€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
    Zobraziť detaily o cenách
    Zdroj Dovolenka.sme.sk 15.12.2025 07:12:21
    Aké je počasie v blízkosti hotela?
    Momentálne je teplota vzduchu 26°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne.
    Počasie v Grécku
    Zdroj Dovolenka.sme.sk 05.06.2026 9:30
    Dĺžka letu Grécko
    Let trvá približne 2:10 h.
    Zobraziť ďalšie podrobnosti
    Zdroj Dovolenka.sme.sk 05.05.2026 9:30
    Potrebujete poradiť?
    Máte otázky ohľadom hotela?
    Napíšte nám, čo Vás zaujíma
    Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
    02 / 32 202 303
    Zavolajte nám, poradíme Po-Pia 9:00 - 18:00