Covid-19 v Grécku: Vstup a návrat voľný
Upresnite svoje filtrovanie
75%
Hodnotenie
75%
Hodnotenie
Grécko Grécko
 Grécko, Chalkidiki, Kallithea  Grécko, Chalkidiki, Kallithea

Athos Palace 

Athos Palace 

1:30 h
22 °C
22 °C
20 °C
cca 1:30 h
cca 1:30 h
583 €
583 €
cena hotela od
cena hotela od
75%
Athos Palace
25 recenzií
od 583 €

Athos Palace

Odporúčanie 64 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 63 %
Izby 72 %
Strava 78 %
Personál 80 %
75%
Celkové hodnotenie
25 recenzií

Informácie pre Athos Palace

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:30 hod

Poloha

V rozľahlej záhrade, sa nachádza priamo na piesočnatej a kamienkovej pláže vybavenosti a služieb. Po Kallithea tam je asi 2 km. Autobusová zastávka sa nachádza pred hotelom. V asi 100 metroch nájdete krčmičiek, barov a obchodov.

Vybavenie

Priestranný komplex má 427 izieb. Ponúka svojim hosťom výťahy, lobby s posedením, bar, rôzne cesty, TV a video kútik, reštaurácia, taverny, malý supermarket, niekoľko obchodov, vyhrievaný krytý bazén s barom a saunou. V areáli, hostia nájdu vonkajší bazén so slanou vodou so slnečnou terasou a snack bar. Stoličky a tieňa pri bazéne. Taverna s terasou, denný bar na pláži.

Ubytovanie a izby

Izby typické pre grécke krajiny, zariadené a vybavené telefónom, hudba, klimatizácia (júl/august), prenájom trezor, kúpeľňa, sprchovací kút, WC a Balkón, niektoré s výhľadom na more. Jednolôžkové izby bez výhľadu na more. Apartmány typu A 1 pre 2 až 4 osoby, s kombinovanou obývacia izba s kuchynským kútom a oddelenou spálňou. Majú telefón, klimatizácia (júl/august), hudobný systém, vaňa, sprcha, WC a balkón, niektoré s výhľadom na more.

Šport a relax

Zábava v hoteli, v baroch a krčmách v tejto oblasti, rovnako ako v Kallithea. Činnosti ako vodné lyžovanie, parasailing a potápanie sú ponúkané na pláži. Windsurfing, tenis, stolný tenis, mini golf, šípky, plážový volejbal, kanoe a gymnastika.

Pre deti

Pre mladšich hostí je tu detský klub a detské ihrisko.

Prednosti:

Aquapark a tobogány
Detská diskotéka
Detská postieľka
Detské ihrisko
Detský bazén
Detský kútik
Kozmetika
Lekárska služba
Masáže
Maxi klub
Miniklub (detský kútik)
Opatrovanie detí
Parkovanie v objekte
Potápanie / šnorchlovanie
Pre deti (baby friendly)
Priamo na pláži
Reštaurácia
Sauna
Tenis
Vodné športy
Vonkajší bazén
Výbava pre deti
Wellness & spa
WIFI dostupná
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 64 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 63 %
Izby 72 %
Strava 78 %
Personál 80 %
75%
Celkové hodnotenie
25 recenzií
Zetta
Termín pobytu: Júl 2018 Publikované 06.08.2019
67 %
Žiaľ, najväčším problémom a negatívom tohto hotela sú katastrofálne výťahy. 4 maličké výťahy, z ktorých pravidelne jeden nefunguje, sú jednoducho na tú kapacitu nepostačujúce. Chodia úplne nelogicky, niekedy sme mali pocit, že boli "zblbnuté" a chodili úplne mimo alebo ostali stáť a nereagovali vôbec. Hneď po registrácii na recepcii sme strávili asi 25 min. čakaním na výťah, čo bol naozaj "úžasný" začiatok dovolenky. Žiaľ, toto bolo pravidlo po celý čas a kebyže ma niekto informuje dopredu, tak ma do tohto hotela nikto nedostane práve kvôli výťahom. Lebo síce bývate na 2. poschodí, ale reálne je to štvrté, keďže sú tam ešte dve špeciálne poschodia so suitami a pod. A teda s dvomi malými deťmi a taškami, kolesami... nemáte vôbec chuť chodiť stále peši, aj keď sme boli viackrát nútení aj to. Hotel som si vybrala aj na základe recenzií, napr. na tomto portáli bol v čase objednania zájazdu ako najlepší hodnotený na Chalkidiki, čo sa teraz teda dosť čudujem. čítať celú recenziu
Katka
Termín pobytu: Aug 2018 Publikované 12.01.2019
93 %
Starší hotel s výbornými službami, skvelý animačný program každý večer ako pre deti aj pre dospelých, cvičenia v bazéne, joga, sútaže pre deti a dospelých. Strava vynikajúca, čašníci veľmi milí. Krásna udržiavaná záhrada, v blízkosti obchodíky. Pekné detské ihrisko a bazén pre deti so šmykľavkami. čítať celú recenziu
M.M.
Termín pobytu: Jún 2017 Publikované 15.07.2018
90 %
Je to moja prvá dovolenka v Grécku a bola som veľmi milo prekvapená. Všetci zamestnanci hotela Athos Palace - manažment, recepční, obsluhujúci personál v jedálni, chyžné i milí, mladí, usmievajúci sa zamestnanci v bare pri bazéne - pozdravujem. :-) "Bayleis" :-D - sú veľmi milí, úctiví, slušní a na vysokej profesionálnej úrovni. CK uvádza pobyt 7 nocí, 8 dní, ale posledný deň bol odchod už 5:20 hod. ráno - takže mínus 1 deň pobytu. Náramky all inclusive nám nedali hneď po príchode, ale až okolo obeda. Hneď po príchode sa nám personál recepcie postaral o batožinu a boli nám pridelené izby a batožinu nám priniesli až na izbu. Hotel pekný a zaujímavý. Izby čisté, každý deň upratané, každý deň vymenené uteráky a osušky. Klíma fungujúca, ktorá sa dala regulovať, v noci prípadne vypnúť. Jedáleň veľmi pekná a priestranná. Strava rozmanitá a veľmi chutná, každý deň iná národná kuchyňa. Pláž, ktorá patrí hotelu, síce menšia a trochu zlý prístup - kamene, síce okrúhle, ale šmykľavé - obuv do vody, ale tesne popri "bójkach" sa dalo vojsť aj na boso. To ale nevadí, lebo hneď vedľa za mólom je krásna dlhá piesočná pláž s veľmi dobrým pozvoľným vstupom do mora, piesočné dno a krásna priezračná voda, ktorá veľmi ďaleko siaha tak po plecia. More fantastické, teplé. Slnečníky a ležadlá v čase našej dovolenky - v polovici júna - dostatok, ale v hlavnej sezóne to asi tak nebude. Okolie hotela veľmi pekné, čisté, krásna záhrada - park. Pekný hotelový bazén, mohlo by byť viac ležadiel. Žiadna promenáda, diskotéka, ale je tu možnosť odviesť sa taxíkom (5 € za taxi, nie na osobu) do neďalekého mestečka Kalithea. Na výťahy sa musí trochu čakať a treba si dať pozor na stlačené poschodie, najmä pri vyšších poschodiach, lebo niekedy zhasnú - treba znovu stlačiť, inak sa výťah pohne smerom nadol a trochu sa povozíte. Mala som izbu na najvyššom poschodí orientovanú od mora, uvítala by som s výhľadom na more, krásny výhľad, ale žiaľ, už nebola voľná. Trochu mi vadilo, že každú noc bolo veľmi, veľmi počuť hudbu zo vzdialenej diskotéky v inom rezorte, ktorá s pribúdajúcimi hodinami naberala na decibeloch až tak cca do 5-tej ráno, Mám rada hudbu, ale toto bolo dosť počuť aj pri zavretom okne. Je to hotel, ktorý v značnej miere navštevujú mladé rodiny s deťmi. Celkovo hodnotím hotel Athos Palace veľmi dobre. Je tam pohoda, relax, kľudná, oddychová dovolenka. Ďakujem krásne všetkým zamestnancom hotela Athos Palace. :-) čítať celú recenziu
LenkaB
Termín pobytu: Júl 2017 Publikované 06.08.2017
67 %
Hotel je ohodnotený 4*, ktorým určite nezodpovedá, minimálne pláž, ako je uvedená v popise cestovnej kancelárie. Počas vrcholu sezóny na prelome júla a augusta nestíhala vôbec klimatizácia, teplá voda, 4 výťahy v 12. poschodovej budove. Nedostatky boli v značnej miere vyvažované kvalitnou chutnou stravou a skvelým personálom. Bohužiaľ, nedostatky ako napr. napriek AI, nutnosť kupovať si vodu na izbu dolu v bufete alebo platený bar na pláži, pričom z pláže k bazénom, k baru pri bazéne a k WC bolo dosť ďaleko, nás utvrdili, že hotel nezodpovedá svojim hodnotením 4*. Hotel má 12 poschodí + prízemie, je obrovský a má len 4 výťahy (prvé 3 dni pobytu z toho bol 1 výťah odstavený kvôli poruche), takže pokiaľ sa Vám najmä cestou na izbu z pláže nechce na úplne vrchné poschodie, kde sme bývali my, chodiť s nafukovačkami a pod. peši, tak sa načakáte. Transfer z letiska cca 1 hodinu, pokiaľ nestojíte pri každom druhom hoteli. Prišli sme na hotel doobeda okolo 10.00 a náramky na AL sme dostali až o 13.00, takže ani na pláž sme nemohli ísť a museli sme čakať. Vzdialenosť od dedinky Kallithea je pešo cca 30 minút minimálne, oplatí sa vziať si taxi za 4 € a ste tam za 3 minúty. Bazén 1 na plávanie, zvyšok len 2 detské. Pri bazéne klasicky málo ležadiel, ráno hneď obsadené, ležadlá čo to už zažili. Žiaden stolík pri nich. čítať celú recenziu
Iveta
Termín pobytu: Jún 2017 Publikované 11.07.2017
83 %
Hotel spĺňa 4 hviezdičky, strava veľmi chutná, pestrá, veľa zeleniny, ovocia, rýb, mohli byť viac morských príšer. Na izbách trošku slabšia klimatizácia, ale dalo sa spať. More úžasné, pripomínal nám Karibik, krištáľovo čisté, výborne sa v ňom plávalo. Dovolenka spĺňala očakávania. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Athos Palace

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 05.10.2021
Je hotel Athos Palace kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Od manažérov turistických ubytovacích zariadení sa vyžaduje, aby vypracovali akčný plán, aby mali zavedený zdravotný protokol pre každú časť zariadenia a boli pripravení zaoberať sa potenciálnym prípadom ochorenia COVID-19 v súlade so súčasnými usmerneniami Národnej organizácie verejného zdravia (napr. hotelová karanténna oblasť).
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.09.2021 07:09:02
Koľko stojí zájazd do hotela Athos Palace?
Cena zájazdu je od 583€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.10.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 22°C a teplota vody 20°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Chalkidikách.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.09.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia