• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
65%
Hodnotenie

Paphiessa Hotel & Apartments 

  • Cyprus
  • Cyprus
  • Južný Cyprus
  • Paphos
24 °C
teplota vzduchu
21 °C
teplota vody
2:50 h
dĺžka letu
cca 2:30 h
Od letiska
65%
Paphiessa Hotel & Apartments
16 recenzií
od 240 €

Paphiessa Hotel & Apartments

Odporúčanie 44 %
Poloha 72 %
Šport a zábava 33 %
Izby 60 %
Strava 55 %
Personál 73 %
65%
Celkové hodnotenie
16 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha: Hotel sa nachádza v centre mesta Paphos Paphiessa. Port je asi 15 minút, pláž asi 800 metrov od hotela. Obchody a reštaurácie sú v dochádzkové vzdialenosti.
Vybavenie: populárne pravidelní hotel a komplex apartmánov sa skladá z hlavnej budovy a prístavba, a ponúka vstupnú halu s recepciou, TV kútik, lobby bar, nefajčiarska reštaurácia a krytý bazén. V záhrade sa nachádza veľký bazén a slnečná terasa. Stoličky a slnečníky sú v cene.
Možná rezervácia ubytovania:
Dvojlôžková izba: dvojposteľové izby sú vybavené klimatizáciou, TV so satelitným príjmom (nemeckej kanály), telefónom, trezorom, kúpeľňa/WC a balkónom. Voliteľne možno tiež objednať na jedno použitie. (Obsadenie až 3 dospelé osoby).
Studios: v rovnakej triede (cca 28 m²), okrem toho s kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou a balkónom alebo terasou. Klimatizácia je k dispozícii za poplatok. (Obsadenie až 3 dospelé osoby).
Apartmány: Apartmány (približne 43 m²) sú vybavené oddelenú spálňu. Klimatizácia je k dispozícii za poplatok. (Obsadenie až 4 dospelé osoby.)
Možno rezervovať Jedlo: polpenzia: bohaté raňajky formou bufetu, večere výber z menu.
Oficiálne trieda: 3 Hviezdičky
Trasa jazdy: Z letiska v Larnake: Po odchode z letiska, vziať diaľnici pozdĺž a postupujte vždy podľa značiek LIMASSOL/Lemessos. Po cca 6 km prídete ku križovatke, choďte sem vľavo, pokračovať po označenie pre Limassol.
Na polovičnej ceste do Limassol diaľnice B1 prechádza diaľnica A5.
Pohon Na diaľnici A5 do Paphos. Teraz sa asi 1 hodinu. Diaľnice končí kruhovým objazdom.
Vezmite prvý výjazd z kruhového objazdu tesne vľavo a sledovať ukazovatele na Kato Paphos. Po asi 2 km prídete na druhý kruhový objazd, majte na spôsobe, akým ste ísť rovno. Ďalší (tretie) kruhový objazd, presťahovať sa do tak, že sa dáte vpravo a postupujte podľa značiek na Coral Bay/hrobky kráľov. Ste stále na 2 pruhu cesty, že budete postupovať rovno.
Po asi 2 km sa dostanete na križovatku so semaformi, na ľavej strane ste pridali veľký kostol, kde odbočíte vpravo. Teraz, keď máte obrátiť ďalší zase v poriadku, čo je podľa Strassenfuehrung nie je možné, však, využiť ďalšiu príležitosť, aby otočiť a pokračovať potom v tejto ulici "Pentadaktoliou" čisté. Po zhruba 300 metroch uvidíte na pravej strane Side hotel "LOUIS King Jason", hneď po tom, odbočte vpravo a postupujte podľa Strassenfuehrung, po 50 m ste na hoteli "Paphiessa".
Hotel servis: Parkovanie zadarmo je k dispozícii.
Poznámky:
****
Upozorňujeme, že pri výbere ubytovania a cieľovú letiska, a to najmä v prípade kombinácie "Letisko LCA-PFO Hotel" a naopak "PFO letiskom a hotelom LCA" čiastočne veľké vzdialenosti musí byť bezstarostný, a ktoré sú predmetom prevodu príplatok.
****
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
Bezbariérové ​​izby sú k dispozícii na vyžiadanie.
****
Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Tel: 00357-26945555
Fax: 00357-26945261
E-mail: ind.paphiessa@cytanet.com.cy
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 44 %
Poloha 72 %
Šport a zábava 33 %
Izby 60 %
Strava 55 %
Personál 73 %
65%
Celkové hodnotenie
16 recenzií
Michaela Mohauptová
Termín pobytu: Jún 2012 Publikované 22.06.2013
90 %
Musím povedať, že hotel Paphiessa je veľmi útulný hotel s veľmi príjemným personálom a profesionálnym a zároveň priateľským prístupom k hosťom. Taktiež sa nachádza v príjemnej lokalite, odkiaľ je blízko či už na pláž alebo kultúrnemu a spoločenskému životu. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Paphiessa Hotel & Apartments

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30