Recenzie hotelov - Güvercinlik (3)

Najnovšie recenzie hotelov

La Blanche Island Bodrum recenzie

La Blanche Island Bodrum

Turecko - Bodrum - Güvercinlik

76% Barbora

14.01.2019

Hotel pekný, služby fajn. Určite by sme sem išli znova. Výborný bol krátky transfer z letiska do pol hodiny. Okolie hotela nič moc, bolo to stavenisko, stavali tam susedný hotel. Ale keďže sme rezort ani neopustili, prašnú cestu sme si užili iba pri príchode a odchode.

prečítať si celú recenziu
La Blanche Island Bodrum recenzie

La Blanche Island Bodrum

Turecko - Bodrum - Güvercinlik

100% Katarína B

07.09.2018

Na túto dovolenku sme išli 2 rodiny - 4 deti (7-14) a 4 dospelí. Hotel bol v dobrej lokalite a cesta z letiska trvala len 20 minút. Prístup na recepcii bol v poriadku, keďže ovládame anglický jazyk, tak sme sa dohovorili. Nemali sme žiadne problémy ani sťažnosti. Upratovacie služby a dopĺňanie snack baru bolo každý deň... každý deň čisté uteráky, pitie a upratané postele. Výhľad sme mali pekný. Jedlo bolo fantastické! Mali tam vlastnú cukráreň a pekáreň. Bazénov bolo tak akurát. Tobogany sme využívali každý deň. Ležadiel tam bolo dosť, ale bolo potrebné si trošku skôr privstať, aby sa nejaké ušlo. Boli tam aj suity, s tými sme boli spokojní. More nebolo ani studené, ani teplé, také akurát. Manžel s dcérou si vyskúšali jazdu na vodnom skútri, boli spokojní. Boli tam čašníci na korčuliach, čo bolo super, lebo sme nemuseli nikam chodiť a keď si si vypýtal, tak ti priniesol a to isté platilo aj večer, čašníci na korčuliach chodili a pýtali sa, čo si dáme, nemuseli sme stáť v rade. Lobby bar bol otvorený 24 hod. Každý deň chodili okolo bazénov fotografi a pýtali sa nás, či nás odfotia... niekedy prišiel aj taký pán, bol prezlečený za piráta a mal so sebou 2 papagájov a s ním sa dalo tiež odfotiť. Pán DJ Ilyes hral skvelé pesničky. Aktivity boli každý deň ako napríklad vodné polo, šípky, mini disco atď... S animátormi sme boli nadmieru spokojní aj s našimi 2 slovenskými Viki a Tomáš, ale aj s ostatnými ako napríklad Dodo, Max, Scooby, Suzana. :) V jeden deň prišli ľudia z Kolumbie a poobede sme mali možnosť si s nimi zatancovať a večer mali perfektné vystúpenie. Večerná mini disco bola každý večer o 21:00 hod. Deti sa veľmi tešili a dostávali diplomy. Boli sme tam 12 dní a nechcelo sa nám odtiaľ odísť. Určite odporúčame a chystáme sa aj na budúci rok. Palec hore. :D

prečítať si celú recenziu
Amara Island Bodrum Elite recenzie

La Blanche Island Bodrum

Turecko - Bodrum - Güvercinlik

93% Peter

16.10.2014

Hotel Amara Island Bodrum Elite ma veľmi milo prekvapil aj napriek tomu, že bol počas nášho pobytu otvorený len 3 mesiace a v areáli hotela prebiehali ešte drobné úpravy. Taktiež na dokončenie čakala pláž, niektoré chodníky. Na všetkom sa intenzívne pracovalo a som presvedčený, že v sezóne 2015 bude už všetko tip-top ako bol tip-top celý hotel. Poďme k hotelu ako takému. Hotel je od letiska vzdialený približne 30 minút cesty, je na osamotenom mieste v krásnom zálive, ale ak túžite po nočnom živote v meste voľte iný hotel, alebo počítajte s taxíkom. Všetko krásne, nové, luxusné, veľké priestory, kvalitné materiály. Recepční milí a pohotoví, ubytovaní sme boli prakticky okamžite.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Güvercinlik

La Blanche Island Bodrum recenzie 96%

La Blanche Island Bodrum

Turecko - Bodrum - Güvercinlik

Kvalita izieb100%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál93%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie