Recenzie hotelov - Vassilikos (58)

Najnovšie recenzie hotelov

Palazzo di Zante Hotel recenzie

Palazzo di Zante Hotel

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

+
43% Anita

29.08.2019

Pozor, šíri sa tam črevná chrípka. Každý z rodiny mal hnačku, zvracal. Ťažšie prípady skončili v nemocnici. Hygiena na hoteli, zlá. Nepoznajú savo alebo pod. Po príchode nás na to hneď upozornili, napriek užívania liekov sme chorobu dostali. Celá dovolenka pokazená. Ostrov je krásny aj more.

prečítať si celú recenziu
Palazzo di Zante Hotel recenzie

Palazzo di Zante Hotel

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

+
50% Jozef Adamec

29.08.2019

Zakynthos je krásny ostrov, more úžasné, pláž pod spomínaným rezortom super, ale to je všetko, konkrétne ubytovanie a strava... no comment. Celý rezort vyzerá naoko v pohode, ale zatuchnuté izby, plesnivé kúpeľne a strava, z ktorej mal celý turnus žalúdočné problémy, podaktorí skončili v nemocnici na infúzie, vracanie, kŕče, horšie ako v Egypte, škoda písať a to nie som náročný klient.

prečítať si celú recenziu
Palazzo di Zante Hotel recenzie

Palazzo di Zante Hotel

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

+
55% Anita

29.08.2019

Pozor!!! Šíri sa tam črevná chrípka. Každý mal hnačku, zvracanie. Ťažšie prípady skončili v nemocnici. Celá dovolenka pokazená.

prečítať si celú recenziu
Hotel Zante Imperial Beach Resort recenzie

Hotel Zante Imperial Beach Resort

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

46% Blažej

21.08.2019

Po príchode nám bolo povedané, že je tam viróza, ktorú vraj priniesli Slováci, po dvoch dňoch 3 vnučky v nemocnici na infúziách, zvracanie, hnačky bolesti brucha, vysoké teploty, 3 dni manželka zvracanie, hnačky, vysoké teploty, o ďalší deň som neobišiel ani ja, ale CK sa tvári, že je všetko v poriadku a neinformuje pri zakúpení pobytu o víruse v stredisku, na pohotovosti boli ďalší účastníci pobytu. Tak naša dovolenka bola ležanie v smradľavej izbe, ktorú som reklamoval stále, zapáchajúca kanalizácia, žiadny vláčik pre deti, ktorý je na prezentácii, tak nech sa deti naň netešia ako naša vnučka, dva dni pred odchodom lanovka pokazená, schodov po prvý výťach som napočítal cca 100 a to ešte ďalšie schody do jedálne, ktorých je určite cca 50. Stredisko je veľmi staré. Neodporúčam ani za zľavu, ktorou lákajú turistov. Naposledy s CK T..... .

prečítať si celú recenziu
Hotel Zante Imperial Beach Resort recenzie

Hotel Zante Imperial Beach Resort

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

60% Jozef S.

03.08.2019

Izba nový nábytok, ale isto nie 4*. Kvôli kúpeľni sme museli meniť izbu 713 (smrad, pleseň v kúpeľni) za izbu 712, kde to bolo to isté, ale bez smradu. Ale 700-ky izby boli jednaké. Podľa cestoviek pravdepodobne pre Slovákov dobré. Slovenské cestovné kancelárie by sa mali zamyslieť nad ponúkanými dovolenkami a ponúkať ubytovanie len v hoteloch Palazzio Zante a Royal, ktoré majú jedného majiteľa. Ak by som toto vedel na začiatku, žiadal by som výmenu do týchto hotelov. No ak by sa mal človek zaoberať na dovolenke len ubytovaním, tak by zabil z dovolenky 6 dní len vymieňaním izby. Absolútne nevhodné pre ľudí s pohybovými ťažkosťami, na čo sme neboli upozornení pri kupovaní dovolenky. Výťah končí vysoko nad plážou, dolu teba ísť po veľa schodoch. Lanovka viac nešla, ako šla. Má určený čas, v ktorom má jazdiť, ale kazila sa. Jedlo bolo vynikajúce, ale ku koncu som sa už tešil na kyslú fazuľovú polievku so smotanovým osúchom. Nápojov bolo dosť, pivo slabšie, domáce drinky v pohode. Každý večer program. Všetko toto nahradilo zlý dojem z ubytovania - z kúpelne.

prečítať si celú recenziu
Zante Imperial Beach recenzie

Zante Imperial Beach

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

70% Sarinka

30.08.2018

Boli sme traja s 9 roč. dcérkou. Na začiatku pobytu nám dali izbu s akože výhľadom na more, ale bol to skôr výhľad na odpadky z -1 poschodia s kúskom výhľadu na more. Samozrejme sme našu nespokojnosť dali patrične najavo a druhý deň došlo k výmene izby, ktorá skôr budila dojem malého apartmánu s malou kuchynkou a na poschodí bola druhá izba s nádherným výhľadom na more. Odvtedy to bolo už fajn. Hotelu by som dala 3 hviezdičky, ale cena zodpovedá aj kvalite. Keď niekto očakáva za danú cenu luxus, tak si musí aj priplatiť a ísť do iného hotela. Myslím, že hotel nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú zvyknutí na luxus a pohodlie. My sme sa cítili spokojne, mali sme všetko, čo sme potrebovali. Strava OK, veľmi chutné koláčiky, neprišla som sa prejedať, bazén ok, aj keď preplnený, boj o ležadlá, animátorky milé - možnosti športu, ale čo nás najviac zaujalo, boli výlety na nádherné miesta, Navagio nádherná pláž, ale treba počítať s tým, že je preplnená turistami a zaparkovanými loďami. Výlet loďou za korytnačkami a Blue caves nádhera. Niektoré večery zaujímavé, zaujal ma večer Greek night - prezentácia gréckeho folklóru. More bolo s pozvoľným vstupom, čisté, príjemná teplá voda. Okrem trošku zastaralých izieb bola nevýhoda neustále stúpanie po schodoch či už do reštaurácie, alebo na pláž. My sme to ale zobrali v rámci športu pozitívne :)))). Cítili sme sa príjemne a pre ľudí nie príliš náročných by som odporúčala.

prečítať si celú recenziu
Zante Imperial Beach recenzie

Zante Imperial Beach

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

76% Sylvia J

15.08.2018

Sme štvorčlenná rodina, synovia sú vo veku 14 a 10 rokov. Bývali sme v rodinnej izbe/bunke, ktorá pozostávala z 2 izieb, kúpeľne a terasy. Pomer ceny a kvality je podľa mňa jednoznačne priaznivý. Hotel má svoje slabé stránky, napr. zápach kanalizácie v okolí recepcie, menej pestrá strava, vek a teda aj opotrebovanosť zariadenia, schody hore dole, ale aj mnohé výhody: 1. blízka piesková pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora s čistou a príjemne teplou vodou (my sme mali izbu s výhľadom na more, vzdialenú asi 30 m od pláže, more sme si naozaj užili). 2. sprevádzala nás delegátka Silvia s veľmi profesionálnym prístupom, ochotná, ústretová, vysvetlila a zariadila nám všetko, čo sme potrebovali. 3. atraktívna ponuka organizovaných fakultatívnych výletov, takisto je možné požičať si auto a ísť na výlet samostatne, ostrov má krásnu prírodu so skalnými útesmi a jaskyňami, v ktorých sme si mohli zaplávať, na jednom z výletov sme videli morskú korytnačku. 4. úslužný personál. 5. bohatý animačný program pre deti (slovenské animátorky Nicole a Noemi boli starostlivé a ochotné, zabezpečovali program pre deti nielen v hoteli, ale aj počas fakultatívnych výletov). 6. izby boli čisté, denne upratané, hoci sa kde tu nájde hrdza, čosi odlomené alebo zaplátané, na druhej strane bolo vymaľované, nič nezapáchalo a vnútri nebol žiaden hmyz (zariadenie izieb a strava sú jednoduchšie, skôr na trojhviezdičkový hotel). 7. staršie i mladšie deti určite ocenia, ak ich vezmete do akvaparku Water Village vzdialeného asi 40 min autom. 8. pre tých, ktorí majú radi pamiatky, je v ponuke celodenný výlet autobusom a trajektom do starovekej Olympie, kde sa kedysi počas viac ako 1000 rokov konali olympijské hry. 9. čln - taxi Vás môže rýchlo dopraviť na 2 km vzdialenú pláž, kde je centrum vodných športov. 10. bazén s toboganom (tobogan je otvorený 2 hodiny dopoludnia a 2 hodiny popoludní). 11. grécky večer s hudbou a tancom. Túto dovolenku neodporúčam tým, ktorí si vyžadujú rušnejšie prostredie s kaviarňami a obchodmi, luxusnejšie moderné vybavenie, chcú tráviť väčšinu času v izbe alebo v priestoroch hotela, sú gurmáni, alebo majú problémy prechádzať denne niekoľko poschodí po schodoch. Odporúčam tým, ktorých prioritou je čisté more s pozvoľným vstupom, krásna príroda, rôzne výlety, animačné programy pre deti,... a zároveň sú ochotní tolerovať spomenuté slabé stránky.

prečítať si celú recenziu
Palazzo di Zante Hotel recenzie

Palazzo di Zante Hotel

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

+
80% Aďka

24.07.2018

Po prečítaní niekoľko hrozivých recenzií na tento hotel som tam išla zdesená a nie moc nadšená, aj keď manžel mi stále opakoval, že Slováci a Česi sú večne nespokojní a určite to nebude také hrozne. A mal pravdu! Teda ľudia, ja fakt neviem, čo by ste už chceli. Ja som teda celkom náročná, ale na tomto hoteli a jeho službách nevidím žiadne chyby. Dovolenka bola úžasná od hotelu, jedla cez služby až po okolie. Všetko bolo čisté, každý deň nám čistili izbu usmievavé upratovačky. A ten smrad, čo som čítala skoro v každej recenzii, sa asi na týždeň pred nami schoval. Áno bol smrad z kanalizácie, ale len keď sme prechádzali popri obchodíku pri hoteli, ale to len preto, že priamo pri ňom bol kanál a to zase také strašné, ako to tu opisovali, nebolo. Priznávam ako jediné mínus jedlo (len večere, raňajky boli úžasné), ale ja som dosť vyberavá a nezjem hocičo, takže to bolo mínus len pre mňa. Manžel bol spokojný, vždy bolo z čoho vyberať. Okolie nádherné, trochu nás mrzelo, že mesto bolo ďaleko (12km), takže večer sme nemali kam vyraziť. Oplatí sa požičať si auto a prejsť celý ostrov, sú tam nádherné miesta a pláže a požičanie ani nie je drahé. Takže tento hotel určite odporúčam, ale skôr pre rodiny s deťmi, ktorým sa milí animátori budú naplno venovať. Určite sa radi na tento krásny ostrov vrátime! A hotel by sme tiež nemenili.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Vassilikos

The Bay Hotel & Suites recenzie 92%

The Bay Hotel & Suites

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

+

Kvalita izieb100%

Intenzita hluku v izbe50%

Čistota izieb50%

Personál80%

Pomer ceny a služieb40%

zobraziť recenzie
Apartmánový dom Christina recenzie 89%

Apartmánový dom Christina

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

Kvalita izieb100%

Intenzita hluku v izbe100%

Čistota izieb100%

Personál100%

Pomer ceny a služieb60%

zobraziť recenzie
Apartmány Anemomilos II recenzie 74%

Apartmány Anemomilos II

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

Kvalita izieb100%

Intenzita hluku v izbe100%

Čistota izieb100%

Personál60%

Pomer ceny a služieb80%

zobraziť recenzie
Koukis recenzie 73%

Koukis

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

Kvalita izieb80%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál60%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Vasilikos Beach recenzie 63%

Vasilikos Beach

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

Kvalita izieb60%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál80%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Zante Imperial Beach recenzie 54%

Zante Imperial Beach

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

Kvalita izieb56%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál77%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Hotel Zante Imperial Beach Resort recenzie 53%

Hotel Zante Imperial Beach Resort

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

Kvalita izieb10%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál50%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Zante Royal Resort recenzie 50%

Zante Royal Resort

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

Kvalita izieb56%

Intenzita hluku v izbe8%

Čistota izieb6%

Personál76%

Pomer ceny a služieb1%

zobraziť recenzie
Palazzo di Zante Hotel recenzie 49%

Palazzo di Zante Hotel

Grécko - Zakynthos - Vassilikos

+

Kvalita izieb51%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál67%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie