Recenzie hotelov - Lindos (12)

Najnovšie recenzie hotelov

Hotel Lindos Royal & Lindos Village recenzie

Lindos Royal Resort

Grécko - Rhodos - Lindos

96% Peter

11.02.2015

Hotel odporúčam každej vekovej skupine, my sme boli vekovo 25-28. Transfér z letiska bol o niečo dlhší, nakoľko sme išli až na juh, no stálo to zato. Ubytovaní sme boli behom pár minút, no nestihli sme večeru, obslúžili nás však v hotelovom bare. Neďaleko hotela je možnosť vo večerných hodinách vidieť pasúce sa - zrejme daniele. Každý večer nás animátori zabávali programom a počas dňa nás lákali na dáky šport a zabávali deti rôznymi súťažami.

prečítať si celú recenziu
Hotel Lindos Royal & Lindos Village recenzie

Lindos Royal Resort

Grécko - Rhodos - Lindos

100% Alexandra

30.11.2014

Strava bola veľmi pestrá a chutná. Každý deň čistá a uprataná izba. Možnosť zapožičania motorky u súkromníka hneď pri hoteli na celý deň za 20 €. Mierne horší prístup do mora priamo pred hotelom, ale o niekoľko metrov ďalej máte klasickú kamenistú pláž. Túto dovolenku hodnotím veľmi dobre.

prečítať si celú recenziu
Hotel Lindos Royal & Lindos Village recenzie

Lindos Royal Resort

Grécko - Rhodos - Lindos

66% Vilo T.

07.02.2014

Dovolenka v tomto rezorte mala aj nejaké tie mínusy, ale plusy rozhodne prevažovali. Je to opäť hotel, kde internetové pripojenie nepatrí k samozrejmosti služieb. Internetový kútik je len k dispozícii a to nie zadarmo. O wi-fi na izbe ani nesnívajte. Ak teda potrebujete počas dovolenky kontrolovať emaily, budete musieť ísť do určených priestorov a niečo vás to bude stáť. Nič z toho nám dovolenku nepokazilo. Hotel a prostredie je krásne a služby sú na dobrej úrovni. Izba sa nám páčila. Mali sme výhľad na krásne more. Veľkosť bola veľmi fajn, bola priestranná a krásne zaliata slnkom. Hygiena bola dostačujúca. Uteráky nám pravidelne vymenili. V prípade, že sa nám niečo nepáčilo alebo sme potrebovali nejaké informácie, stačilo sa obrátiť na zamestnancov hotela, resp. recepcie. Jazykové schopnosti boli rôzne, ale anglicky sa dohovoriť sme zvládli. Strava bola výborná, raňajky, obedy aj večere podávali formou švédskych stolov. Tie boli bohaté. Myslím, že na stavu sa nikto nemohol sťažovať. V cene boli zahrnuté aj nealkoholické a alkoholické nápoje (miestne i medzinárodné). Animačný tím bol kvalitný, deťom sa tu páčilo. Detský klub bol fajn. Večer bol program pre deti aj dospelých. Hrala príjemná hudba. V hoteli bolo ubytovaných viacero rodín s deťmi. Do centra mesta to nebolo ďaleko.

prečítať si celú recenziu
Hotel Aquagrand Exclusive De Luxe Resort recenzie

AquaGrand Exclusive Deluxe Resort - Erwachsenenhotel

Grécko - Rhodos - Lindos

70% František

16.12.2013

Hotel Aquagrand je skvelý hotel v príjemnom prostredí. Všetky časti hotela sú priestranné. Aj areál je dosť veľký, tvoria ho viaceré upravované chodníčky s množstvom zelene. Hotel ponúka aj pripojenie wi-fi, ktoré je bez poplatku. Internetový kútik vychádza 1 Euro na 20 minút. V hoteli boli ubytovaní hostia z mnohých krajín. Vekovo tu boli mladší i starší ľudia, ale takmer žiadne rodiny s deťmi. Takže hotel asi nie je veľmi vhodný pre deti. Nájdete tu pokoj a žiaden hluk a zhon. Sú tu 3 bazény. Plážové ležadlá so slnečníkom boli free a nemuseli sme si ich rezervovať hneď ráno. Hotel nie je najnovší. Nejaká tá rekonštrukcia by sa mu už zišla. Personál pol priateľský a celkom ochotný, takže nejaké tie nedostatky odstránili takmer okamžite. 2-krát týždenne bola organizovaná večerná zábava(samba šou a romantické tanečné šou). Masáže veľmi odporúčame(atraktívne a profesionálne). Oceán bol vhodný na šnorchlovanie. Voda je krištáľovo čistá. Prakticky všetky izby sú rovnakej veľkosti, rozdiel je v terasách, súkromných bazénoch, hudobnom systéme a VIP servise. Výhľad bol skvelý, najmä keď vychádzalo slnko. Na izbe podávali aj čaj a kávu. To sa nám veľmi páčilo. Hotel sa nachádza v peknej zátoke. Piesočnaté pláže tu nehľadajte. Pláž bola kamenistá. Odporúčame si pribaliť topánky. Z letiska to trvá asi 2 hodiny autom. Na výlety sme využili miestnu dopravu. Do mesta Lindos to je 30 minút pešo.

prečítať si celú recenziu