Recenzie hotelov - Aghia Pelagia (13)

Najnovšie recenzie hotelov

Out of the Blue Capsis Elite Resort recenzie

Out of the Blue Capsis Elite Resort

Grécko - Kréta - Aghia Pelagia

90% Aďa

14.08.2019

Hotel Capsis Elite Resort (plným názvom Out of Blue Capsis Elite Resort) je veľkolepý komplex, kde Vám nebude nič chýbať.... skutočne nič. Odporúčam si jedine vybrať správnu cestovnú kanceláriu, pretože my sme boli cez H........ a tá má v tomto rezorte veľmi zlého delegáta!!! Čo je škoda :-(. Príchod o polnoci.... na letisku skvelá delegátka nás vyprevadila do autobusu a povedala, že sa nemáme obávať, že náš delegát už na nás čaká. Nečakal!!!. Na druhý deň na stretnutí sa ani len neospravedlnil... za to sa chválil, že býva len kúsoček a nemá preto problém kedykoľvek dobehnúť. Keď sme odchádzali... zase neprišiel... bol problém sa dohovoriť s miestnym vodičom, ktorý mal v ruke zoznam cestujúcich a po nasadnutí do autobusu nás len prepočítal ako na nejakom školskom výlete.

prečítať si celú recenziu
Alexander House recenzie

Alexander House

Grécko - Kréta - Aghia Pelagia

85% Peter

31.05.2019

VIP izba 406 super, moderne zariadená, veľká terasa, výhľad na more. Hotel je na terasovitom teréne, takže schody, schody a zase schody. Jedáleň, strava, personál veľmi dobrý. Hotel sa skladá z viacerých budov, ktoré sú od hlavnej časti vzdialené. Pláž úzka, vstup do mora vhodný aj pre deti. Chodník pozdĺž pláže je úzky a zároveň je to jediná možnosť prechádzky akože po promenáde. Hotel sa nachádza pod skalnou stenou a dole sa dostanete len značne strmou serpentínou. Ak sa chcete dostať do Heraklionu autobusom, tak to musíte vyšliapať na hlavnú cestu. V centre sa nachádzajú požičovne áut a skútrov, cena je od 30,- auto a skúter 28,- deň. Ak chcete poznať Krétu, tak bez auta to nebude jednoduché. Výlety pomerne zdraželi. Celkovo je hotel vhodný pre rodičov s deťmi a starších ľudí, ktorí uprednostňujú dovolenku na jednom mieste. Pre mládež je to nuda. Taxa na deň a osobu sú 3,- eurá a platí sa hneď pri check-in. Musím konštatovať, že úroveň služieb a hotelov realizovaných nemeckou cestovkou je vyššia a častokrát aj lacnejšia ako cez slovenské cestovky. Asi je to tak ako s potravinami.

prečítať si celú recenziu
Hotel Sea Side recenzie

Sea Side Resort & Spa

Grécko - Kréta - Aghia Pelagia

80% Marcela

19.12.2013

Hotel sa nachádza na polostrove, 20 minút od mesta Heraklion a teda aj od letiska v Heraklione. Hneď vedľa je krásna rybárska dedina. Z hotela je pekný výhľad priamo na piesočnú pláž. Centrálne sa nachádza na ostrove Kréta a poskytuje jednoduchý a rýchly prístup ku všetkým hlavným starovekých miest. Situovaný je ďaleko od hlavnej ulice a ďaleko od všetkého hluku z dopravy. Odporúčame si prenajať auto, bola by škoda si nepopozerať okolité mestá a dedinky. Malá pláž je prístupná schodiskom. Za slnečníky a ležadlá sa platilo. Komplex tvoria krásne, udržiavané záhrady a upravené chodníky. Je tu aj bazénová plocha. Hotel je postavený jemne v kopci. Zastúpenie hostí je pestré, čo sa týka veku aj národnosti. Naš izba bola veľká, veľmi čistá a mala krásny výhľad na more. Upratovačky pristupovali k svojej práci zodpovedne. Mali sme čistú posteľnú bielizeň i uteráky. Služby v reštaurácii a v baroch boli veľmi dobré, personál bol priateľský a pracovitý. Jedlo bolo veľmi dobré. Hotel má hlavnú reštauráciu. Malé občerstvenie sa podávalo aj v bare pri bazéne. Večere boli bohaté, chutné a veľmi rozmanité. Mohlo by tu byť viac zábavy. Je to skôr typ dovolenky s absolútnym relaxom, žiaden hluk. Jediný dobrý program je vydať sa na výlety, lebo lokalita je na to úplne ideálna.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Sea Side Resort & Spa

Grécko - Kréta - Aghia Pelagia

96% Miro V., Bratislava

07.06.2009

Z celeho pobytu sme mali cela rodina myslim velmi pozitivny dojem. Kreta je uzasny ostrov s milymi ludmi. Kto nie je hufovy typ a radsej sa tula vlastnym tempom a po vlastnej trase, tomu odporucam pozicat si auto a vydat sa na juznu stranu ostrova (Matala Beach), po ceste moze navstvit sice turisticky menej exponovane, ale rovnako zaujimave nalezisko vo Feistos a pripadne aj najstarsi strom na Krete - obrovsky platan v dedine Krassi. Za navstevu stoja aj miestne aquaparky, my sme na odporucenie slecny z pozicovne skusili mensi, juzne od Chersonissos. Pekny vylet je aj do pristavneho mesta Rethymno s jeho restauraciami na mole a klukatymi ulickami.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Sea Side Resort & Spa

Grécko - Kréta - Aghia Pelagia

96% katarinac

10.01.2009

Môj dojem bol veľmi dobrý naozaj som si tam vychutnala pobyt. Jediné čo mi pokazilo dovolenku bola delegátka ktorá nám poskytla pri odchode zlé informácie a pri meškaní letu nás nechala len tak napospas v hoteli a s malým dieťatom to nie je nič príjemne, ale toto nemalo s hotelom nič spoločné. Inak hotel môžem odporučiť my sme boli spokojný. Nedoporučujem hotel ľudom, ktorý majú pohybove zdravotné problémy lebo hotel je na skale k bazénu idete buď po schodíkoch alebo briežkoch a k moru sa tiež ide po schodoch a dole brehom.

prečítať si celú recenziu