82%
Hodnotenie
alltoura Club Hotel Side Prenses Resort & Spa
Turecko Turecko
TureckoSideSide TureckoSideSide

alltoura Club Hotel Side Prenses Resort & Spa recenzie 

23 °C
30 °C
200 m
1:50 h
cca 1:15 h
1.5 km

Najlacnejšie termíny podľa mesiaca

alltoura Club Hotel Side Prenses Resort & Spa recenzie
Odporúčanie 75 %
Poloha 87 %
Šport a zábava 75 %
Izby 80 %
Strava 82 %
Personál 83 %
Nursel Atakan Şenel
Publikované 05.02.2026 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Nenechajte sa oklamať poslednou recenziou učiteľa; my sme boli ubytovaní v tomto hoteli a je naozaj vynikajúci vo všetkých smeroch. Učitelia majú na druhej strane problémy s egom, nech idú kamkoľvek, pretože si myslia, že sú takí výnimoční.
Mechthild Barfigo
Publikované 24.01.2026 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Pozorný personál v každom ohľade. Bezbariérový prístup pre osoby so zdravotným postihnutím, pestrá strava. Ďakujeme za relaxačný pobyt.
Midge Zijlstra
Publikované 29.12.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Toto bol môj tretí pobyt v tomto hoteli. Bol to nezabudnuteľný zážitok! Veľmi som si to užil, stretol som niekoľko milých a priateľských ľudí (najmä personál) a okolie bolo nádherné. Je tu veľa čo robiť, najmä ak idete počas hlavnej sezóny, aj keď pre mnohých to môže byť trochu príliš rušné. A priateľský a nový animačný tím odviedol fantastickú prácu! Vrátim sa čo najskôr!
Ragnar
Publikované 29.12.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Apartmány s balkónom ponúkajú veľmi málo súkromia. „Súkromná zástena“ vám umožňuje vidieť nielen celý balkón, ale aj izbu vášho suseda. Žiadna súkromná zástena tam nie je; jednoducho sa pozeráte na celý balkón. Výhľad zhora je inak celkom pekný (momentálne, na jeseň 2025, ho kazí hlučné stavenisko). Areál hotela je ohradený ostnatým drôtom, takže si určite treba dávať pozor na deti. Inak je bazénová zóna, kúpele a reštaurácie celkom príjemné. Nápoje v baroch sú veľmi dobré.
Thomas Lieven
Publikované 21.12.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
80 %
Všetko je zastarané. Niektoré slnečníky a ležadlá boli pokazené a veľmi staré (stav k roku 2025), určite to nie je 5 hviezdičiek!! Služby na pláži/trávniku boli na úrovni 3 hviezdičiek.
Ceyhan Yonuzi
Publikované 09.12.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Hrozný hotel, jedlo je bez chuti, čistota je veľmi zlá. Personál je nehanebný a neúctivý. Nikdy by som ho neodporúčal. Zaplatil som toľko peňazí, že to vôbec nestálo za to, je to hrozné.
Stefanie Berg
Publikované 04.12.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
40 %
Tento hotel už určite zažil lepšie časy. Jedlo je hrozné, momentálne neponúkajú stravovanie à la carte a hotel je príliš ďaleko od pláže na to, čo by malo byť priamo pri pláži. Zástupca V-tours bol veľmi nepriateľský a neorientovaný na zákazníka. S V-tours už nikdy viac.
ronald rudolph
Publikované 26.10.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Hotel ponúka všetko, čo dovolenkár all-inclusive potrebuje: reštaurácie, bary, kúpele, bazén, pláž, plážový bar, kaderníctvo, nákupy, turistické informácie, starostlivosť o deti... Tí, ktorí hľadajú niečo individuálnejšie, môžu preskúmať staré mesto alebo si zarezervovať auto na jednodňové výlety do pohoria Taurus. Špeciálne poďakovanie patrí personálu hotela a reštaurácie, ktorí aj napriek každodennému stresu mali všetko pod kontrolou a boli vždy veľmi priateľskí.
Steffen Engel
Publikované 26.10.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
80 %
Pekný a útulný hotel, vysoko odporúčané.
Ronny Bothge
Publikované 26.10.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Bol to dobrý hotel, ale z nášho pohľadu mal niekoľko nedostatkov. Bazén vrátane vnútorného bazéna pre malé deti bol veľmi studený, takže v bazéne takmer nikto nebol a všetci boli na pláži. Keďže pláž bola malá, museli ste vstať o 7:00, aby ste si rezervovali ležadlo. Pláž je skvelá, s veľmi miernym svahom, takže je ideálna pre rodiny s malými deťmi.
Евгения Лоскутова
Publikované 26.10.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
V hoteli sme bývali od 14.10.2025 do 25.10.2025 - obrázok na stránke nezodpovedá skutočnosti. Hotel je starý. Územie je malé. Večerná zábava je slabá. Od momentu prihlásenia sme boli umiestnení v jednej izbe namiesto dvoch. Upratovanie len po škandáloch. A ak sa to dá nazvať upratovaním. Jedlo nie je zlé. To je zrejme jediné. Opäť však záleží na tom, s čím to porovnávate. Hotel neodporúčam. Už tam nepôjdem. Služba je veľmi zlá.
Кристина Стешина
Publikované 15.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Vynikajúci hotel)) máme dobrú rodinnú izbu, nie zanedbanú, všetko je čisté a upratané. Personál je priateľský, jedlo tiež nie je zlé) pláž je vo všeobecnosti vynikajúca pre deti, piesok a mierny svah. Všetko sa nám páčilo) len ležadlá, o 10:00 je už ťažké nájsť voľné a pláž je opotrebovaná. Ale inak by som sa s radosťou vrátila znova 😌
Toni
Publikované 15.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Jedlo bolo dobré a vždy pestré. Izby boli v poriadku. Žiaľ, je to hotel pre seniorov, preto by som ho neodporúčal mladým ľuďom. Bar sa zatvára o polnoci, takže už nie je otvorený. Na dovolenku by som dúfal viac. Animačná show je nudná. Na rozdiel od iných hotelov.
Jörg Soldat
Publikované 26.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Nachádza sa medzi Manavgat a Side, skvelé
Sudenur Yollu
Publikované 23.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Radi chodíme každý rok. Keďže som išiel so svojimi dcérami, hľadal som hotel, ktorému by som mohol dôverovať, a potom som narazil na Side Princess. Stali sme sa k nemu tak pripútaní, že sa stal naším druhým domovom. Čašníci, kuchári, kuchári, upratovací personál a personál recepcie (najmä Adem Bey) sú neuveriteľne pozorní, úctiví, priateľskí a pracovití. Jedlo, polievky, zákusky, šaláty, pečivo a nápoje boli také rozmanité, že sme si nevedeli vybrať, čo budeme jesť; nemožno poprieť lahodnosť. Tiež by som chcel poďakovať Canovi, Batu, Büşre, Yasemin a Nihat Bey z tímu zábavy. Skvele sa o nás starali a zabávali nás každý deň. (Najmä Batu bol veľmi milý, vtipný, talentovaný a pozorný.) Tím živej hudby vo štvrtok a v nedeľu bol neskutočne zábavný a turecký večer v piatok dokonale odzrkadľoval naše zvyky, tradície a tradície, vďaka čomu bola naša dovolenka vďaka nim ešte vzrušujúcejšia. Bola to nádherná dovolenka, nechceli sme, aby skončila. Ak budeme mať príležitosť, vrátime sa budúci rok. Ďakujem, Side Princess Family. Som veľmi rád, že si tu.
Kristian Szendrei
Publikované 23.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Určite odporúčame, hlavne super čistota jedálne, na podlahe nikdy nevidíte špinu, nech je akokoľvek zaneprázdnená. Jedna hviezdička odpočítaná za televízor na izbe, čo je trochu málo.
kafa kağıdı
Publikované 22.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Prihlásil som sa dnes s dátumom, žiadne privítanie, žiadna obsluha, žiadna čistota, žiadna chuť, bolo to úplné fiasko. Na základe čoho bolo tomuto hotelu udelených 5 hviezdičiek? Trávim relaxačný deň so svojou rodinou a určite to neodporúčam, nechoďte do tohto hotela, peniaze, ktoré účtujú, sú absolútne neprijateľné.
Seda Ozden
Publikované 22.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Zostali sme tu s rodinou 4 dni. Izby neboli upratané. S upratovaním sme neboli spokojní. Jedlo nám nechutilo. Nebolo to, čo sme očakávali.
Julka Jędrzejewska
Publikované 29.07.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Hotel je skutočne fantastický! Personál je neskutočne priateľský, všetci sa usmievajú, milí a ochotní. Najlepší na tom bol určite barista Erdi, skvelý chlapík, ktorý robí fantastické drinky a je vždy usmievavý a pozitívny. Poloha je vynikajúca, pláž je krásna a dobre udržiavaná a morské dno je príjemné a piesočnaté, bez kameňov, ideálne na kúpanie. Chýbalo len viac atrakcií, no napriek tomu bol pobyt veľmi príjemný. Určite odporúčam! P.S. Deti boli spokojné :))) Skvelá penová párty!!
Marie Reich
Publikované 27.07.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Takže toto má byť 5-hviezdičkový hotel, myslím si, že niečo tam nebolo v poriadku, napríklad veci na obrázku, všetci sme dojedli a nič sa nezmazalo, vo všeobecnosti sa všetky objednávky nápojov zmenili na iný nápoj a nie ten, ktorý sme si objednali, mali sme dve izby v jednej, moja mama, moja teta a bratranec, všetci v jednej izbe a len rozkladacia pohovka a malý priateľ boli v strednej izbe, ja a moja sestra v jednej veľkej izbe. mali sme akékoľvek súkromie, moja posteľ tam bola len vložená, aj keď sme si rezervovali ďalšie dve izby, zábava je veľmi neuspokojivá, ak zostanete dva týždne, dostanete to isté na dva týždne, toalety v bare pri bazéne sú vo všeobecnosti nechutné a / alebo zablokované, izbová služba priepastná, v jedle nebola veľká rozmanitosť, často to bolo rovnaké a nie veľmi chutné, z toho som vraj sklamaný 5-hviezdičkový hotel.