Turecko Turecko
Turecko, Egejská riviéra, Marmaris Turecko, Egejská riviéra, Marmaris

Maxwell Holiday Club 

Maxwell Holiday Club 

Turecko Turecko
Turecko, Egejská riviéra, Marmaris Turecko, Egejská riviéra, Marmaris
Teplota vzduchu: 23 °C
Teplota vody: 22 °C
Dĺžka letu: 2:20 h
Od letiska: cca 1:00 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Cena zahŕňa:
Let - Ubytovanie - Transfer - Poistenie: KL NNW Bagaż.

Dôležité informácie:
Naše ceny sú aktualizované a platné v čase rezervácie. Vďaka modernej dynamickej technológii balenia sa ponuky obnovujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Rezervačné náklady potvrdzujeme okamžite v ten istý deň (pracovné dni).

vybavenie:
Hostia majú k dispozícii vstupnú halu a recepciu. Na väčšinu poschodí sa dá dostať výťahom. V záujme pohodlného a relaxačného pobytu má klub množstvo zariadení vrátane trezoru, reštaurácie, kaviarne, baru a konferenčnej miestnosti. Wi-Fi (za poplatok) umožňuje prístup na internet aj vo verejných priestoroch. V supermarkete môžete zásobovať každodenné predmety. Deti sa môžu podľa vlastného uváženia hrať na ihrisku. Hostia, ktorí prídu s vlastným autom, môžu využiť parkovisko.

izby:
Izby sú vybavené klimatizáciou a majú vlastnú kúpeľňu. Štandardným vybavením väčšiny izieb je balkón, kde môžete stráviť príjemné chvíle. Všetky izby majú kuchynský kút, chladničku, telefón a TV.

Ponuka športu a zábavy:
Počas voľného času majú hostia k dispozícii bazén a detský bazén. Vodná šmýkačka poskytne mladým aj starším hosťom veľa skúseností. Terasa je ideálna na chvíľku oddychu. Jacuzzi sa postará o vašu úplnú relaxáciu. Na mieste nájdete aj snack bar. Pestrý pobyt vám poskytne ďalšie naše návrhy, ako je stolný tenis, biliard, kúpele a sauna.

board:
Gastronomická ponuka zahŕňa raňajky, obedy a večere.

Vklad v hoteloch - záloha:
Vklad (inak bezpečnostný vklad) je určité množstvo peňazí účtované niektorými hotelmi pri registrácii. Hotely zhromažďujú zálohu na pokrytie dodatočných nákladov, ktoré vzniknú v súvislosti s pobytom hosťa v hoteli. Vklad môže byť na kreditnej karte zablokovaný ako predautorizácia alebo môže byť na recepcii uskutočnená platba v hotovosti. Výšku zálohy určuje hotel. Záloha je vratná bez ďalších nákladov.

Vízum do Turecka - Pozor!:
Poľskí občania potrebujú platené víza, aby mohli cestovať do Turecka na účely cestovného ruchu alebo podnikania na základe platného pasu. Nie je možné vstúpiť do Turecka s preukázaním totožnosti.
Návštevy na turistické a obchodné účely by sa mali objednať a vytlačiť online ešte pred cestou pomocou „elektronického systému na podávanie víz“ na adrese https://www.evisa.gov.tr/en/ Turistické víza sú platné na pobyt 90 dní a môžu byť predĺžená. Viac informácií o e-vízach nájdete na webovej stránke tureckého generálneho konzulátu. Poľskí občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov mimo cestovného obdobia po príchode.

Check-in / Check-out:
Upozorňujeme, že v súlade s medzinárodným štandardným majetkom hotela:
- začína sa správou - od 14:00 v deň príchodu
- končí po odhlásení - do 12:00 v deň odchodu
Tieto hodiny sa môžu mierne líšiť v závislosti od krajiny a hotela.
Prístup ku všetkým zakúpeným hotelovým službám vrátane jedál a nápojov je možný iba v čase registrácie v hoteli.
V prípade polpenzie, plnej penzie a all inclusive možností je prvým jedlom, ktoré je k dispozícii po hodine check-inu, obvykle obed (vydávaný počas hodín reštaurácie v hoteli), ak zostanete s raňajkami, podáva sa nasledujúci deň.
Niektoré hotely ponúkajú zaplatené skoršie check-in a neskoré check-out. Túto potrebu je potrebné nahlásiť priamocepcji pri príchode a jeho realizácia závisí od dostupnosti izieb v hoteli, v daný deň.

Dôležité - lety v noci:
V prípade nočných letov a príletov o 4:00 a neskôr sa check-in v hoteli uskutoční o 14:00.
V prípade nočných spiatočných letov a odletu do 3:50 nasledujúceho dňa sa odhlásenie z hotela uskutoční o 12:00 predchádzajúceho dňa.
Je možné predĺžiť hotelový deň alebo skorú registráciu za príplatok v závislosti od dostupnosti izieb po vyžiadaní na recepcii hotela.

Informácie o letoch lietadlom:
Všetky lety na cieľových miestach ponúkaných spoločnosťou TOP Touristik sa uskutočňujú v súlade so Všeobecnými podmienkami prepravy cestujúcich a batožiny daného dopravcu.
V prípade nízkonákladových leteckých spoločností a pravidelných leteckých spoločností na krátke vzdialenosti zahŕňa cena len príručnú batožinu. Zaistenú batožinu je možné kúpiť za príplatok (*). Uvedené ceny batožiny sú platné až do zakúpenia letenky (letenky), zvyšuje sa cena batožiny po zakúpení letenky.
+ V prípade Czarterowa, napríklad, Smart Wings, Travel Service, Enter Air, cena zahŕňa príručnú batožinu 5 kg a zapísanú batožinu 15 kg.
+ SUN EXPRESS: Cena zahŕňa príručnú batožinu 8 kg 55 x 40 x 23 cm a zapísanú batožinu 20 kg.
Palubný servis - nápoje, občerstvenie nie sú zvyčajne zahrnuté v cene letu.
Všetky informácie týkajúce sa batožinových limitov a palubnej služby v cene letov všetkých leteckých spoločností, s ktorými TOP Touristik spolupracuje, nájdete na našich webových stránkach www.TOPtouristik.pl v záložke Všetko o lietaní / batožine:
www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf
Maxwell Holiday Club recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Maxwell Holiday Club ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Maxwell Holiday Club
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.07.2023 08:07:21
Koľko stojí zájazd do hotela Maxwell Holiday Club?
Cena zájazdu je od 473€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.10.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 23°C a teplota vody 22°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Egejskej rivére
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.09.2023 9:30
Dĺžka letu Turecko
Let trvá približne 2:20 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30