• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Selen Icmeler 

  • Turecko
  • Turecko
  • Egejská riviéra
  • Icmeler
21 °C
teplota vzduchu
20 °C
teplota vody
2:20 h
dĺžka letu
cca 1:00 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel Charming sa nachádza v meste Marmaris a je vzdialený asi 300 metrov od chodníka prístupného pieskom / kamienkovou plážou (odporúčané kúpacie topánky). Od cca 3 km sú dostupné nákupy. Najbližšie mesto je Mugla (cca 63 km). Je to asi 103 km na najbližšie letisko.
Vybavenie a služby:
Celkom 110 izieb je rozložených na štvorposchodovej hlavnej budove a dvoch prístavbách a sú ľahko prístupné výťahom. Hotel má klimatizované izby, 24-hodinovú recepciu, lobby, trezor (za poplatok), salónik, Wi-Fi (zdarma), internetový kútik, obchod a kaderníctvo. K dispozícii je tiež možnosť využitia TV miestnosti so satelitnou TV. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu vybrať jedlá à la carte. Hoteloví hostia môžu využívať bazén, ležadlá a slnečníky zdarma. Lehátka, vankúše a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok. Okrem toho hotel ponúka izbovú službu (za poplatok).
Šport a zábava:
Čiastočne zahrnuté: biliard
Pravidelná zábava (sezónne) cez večerné predstavenia.
deti:
Detské ihrisko a detský bazén poskytujú rozmanitosť.
kreditnej karty:
Hotel prijíma karty MasterCard a Visa.
Kategória krajiny:
3 hviezdičky
Informácie o zimnej sezóne:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny od začiatku októbra do polovice mája možno v hoteli a jeho okolí vykonať rekonštrukčné a stavebné práce, ako aj práce na ceste v obci. Renovácie a stavebné práce môžu viesť k zrakovému a akustickému poškodeniu.
Počas zimných mesiacov môžu byť niektoré z hotelových zariadení obmedzené. Vonkajšie zariadenia vrátane pláže a bazénov, ako aj športových a zábavných zariadení sú k dispozícii v závislosti od počasia a sú čiastočne k dispozícii len počas letnej sezóny pre hostí.
Dôležité upozornenie:
V niektorých našich hoteloch ponúkame izby za špeciálne ceny za určitých podmienok.
Vybavenie izieb sa v rámci rezervovanej kategórie izieb nelíši (napr. Dvojlôžkové izby s výhľadom na more = dvojlôžková izba s výhľadom na more).
Dvojlôžkové izby pre seniorov je možné rezervovať len pre cestujúcich nad 60 rokov. Obaja cestujúci obývajúci dvojlôžkovú izbu musia spĺňať túto vekovú požiadavku.
Dvojlôžkové izby Novomanželia, ktorí prídu najneskôr 6 mesiacov po svadbe, si môžu rezervovať novomanželia. Pri registrácii v hoteli sa musí predložiť kópia sobášneho listu.
Ak tieto podmienky nie sú splnené, miestnym cestujúcim vzniknú dodatočné náklady. Žiadame o pochopenie.
Informácie o kontrole batožiny:
Upozornenie: Každá letecká spoločnosť má iné predpisy o batožine. Z tohto dôvodu sme zostavili prehľad leteckých spoločností s príslušnými predpismi o batožine na nasledujúcom odkaze www.tropo.de/GPäckbestimmungen.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Selen Icmeler ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Selen Icmeler

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30