Vyhľadávanie
Popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
29 °C
31 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 11:10 h
Od letiska: 0:45 h
Bicykle
Detský bazén
Fitness
Lekárska služba
Masáže
Nefajčiarsky hotel
Parkovanie v objekte
Piesočnatá pláž
Potápanie / šnorchlovanie
Práčovňa
Pre deti (baby friendly)
Reštaurácia
Sauna
Vonkajší bazén
Wellness & spa
WIFI dostupná
WIFI zadarmo
Poloha: Nachádza sa na krásnej pláži Kata, jednej z najznámejších pláží na ostrove Phuket. Môžete chodiť na neho asi 4 minúty. V blízkosti hotela, hostia nájdu nákupné centrum, reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a radom možností zábavy. To sa nachádza len 200 m od centra mesta Kata a najbližšie zastávky autobusu. Medzinárodné letisko Phuket je 35 km ďaleko.
Tip: Dom sa skladá z 3-podlaží hlavnej budovy a 2 susedných budov s celkom 69 jednotiek. V dome, hostia sú vítaní v lobby s 24-hodinová recepcia a 24-hodinová check-out servis. Služby ako šatne a meny prispievajú k príjemnému pobytu. Vo verejných priestoroch, hostia budú k internetu. On-site stolovanie, hotel ponúka reštauráciu, jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. Pre viac príjemný pobyt, môžu hostia využiť rad rekreačných zariadení v dome, vrátane záhrady. Ak je to nutné, cestujúci sú s vlastnou parkovisko je k dispozícii. Ďalšie ponuky zahŕňajú lekársku starostlivosť, izbová služba a práčovňa.
Ponuka na ubytovanie:
Ubytovanie sa skladá:
Jedlo Alkohol:
Informácie od 12/24/2014
- Beach sand
- Vzdialenosť od pláže <500 m
- Vzdialenosť do centra mesta <500 m
Tip: Dom sa skladá z 3-podlaží hlavnej budovy a 2 susedných budov s celkom 69 jednotiek. V dome, hostia sú vítaní v lobby s 24-hodinová recepcia a 24-hodinová check-out servis. Služby ako šatne a meny prispievajú k príjemnému pobytu. Vo verejných priestoroch, hostia budú k internetu. On-site stolovanie, hotel ponúka reštauráciu, jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. Pre viac príjemný pobyt, môžu hostia využiť rad rekreačných zariadení v dome, vrátane záhrady. Ak je to nutné, cestujúci sú s vlastnou parkovisko je k dispozícii. Ďalšie ponuky zahŕňajú lekársku starostlivosť, izbová služba a práčovňa.
Ponuka na ubytovanie:
- 51-100 Room
- Recepcia
- Detský bazén
- Vonkajší bazén
- 3 bazény
- Parkovanie za poplatok
- Spôsob platby: VISA, MasterCard
Ubytovanie sa skladá:
- Balkón alebo terasa
- Izbová Služba
- Klimatizácia
- Vaňa alebo sprcha
- Fén
- Manželská posteľ
- Mikrovlnná rúra
- Kávovar /
- Televízia
Jedlo Alkohol:
- Bar
Informácie od 12/24/2014
The Beach Boutique House recenzie
Вероника Трофименко
Zdroj:
Google - automatický preklad
Páčilo sa mi to, je to 15 minút od mora a raňajky sú fantastické. 😻 Neďaleko je 7/11, kaviarne sú cenovo dostupné a hotel má skvelý pomer ceny a kvality! Určite lepší ako Anapa (ktorá je dvakrát drahšia). 💯
Оксана С.
Zdroj:
Google - automatický preklad
Najväčšou výhodou hotela je jeho vynikajúca poloha s množstvom kaviarní a reštaurácií v blízkosti, nočným stravovacím kútikom a stánkami s ovocím.
Pláž Kata je vzdialená 12 – 15 minút chôdze alebo 3 minúty jazdy cyklotaxíkom.
Hotelové izby sú malé a potrebujú rekonštrukciu, ale majú všetko, čo potrebujete: kanvicu, fén, chladničku a TV. Bazén je pekný a raňajky sú vynikajúce. Personál hotela je k hosťom pozorný.
Anton FlightCrew
Zdroj:
Google - automatický preklad
Bazén v roku 2025 bol taký priemerný, raňajky boli monotónne a rýchlo sa nudili. V izbách takmer nebola teplá voda. Poloha je vynikajúca, s bezplatným vonkajším parkovaním pri zadnej budove. Neďaleko je trh a v roku 2026 otvorili neďaleko aj 7/11. Ak nájdete rozumnú cenu, stojí za to sa tam vydať, ale nie je to luxusný hotel.
Saurav
Zdroj:
Google - automatický preklad
Naozaj zlá služba.
Макс Л
Zdroj:
Google - automatický preklad
Dovolenka v decembri 2025.
Potrebovali sme veľký dvojizbový apartmán, keďže sme si ho rezervovali týždeň pred odchodom a nebolo veľa možností, tak sme si vybrali tento hotel. Očakávania a realita sa úplne nezhodovali.
Dostali sme budovu blízko staveniska, kde v noci divoko kričia žaby a o 5:00 ráno štartuje nákladné auto, takže nebudete môcť spať s otvoreným oknom. Problém je aj spať so zatvoreným oknom, pretože klimatizácia strašne fúka priamo na posteľ a nedá sa nastaviť. Musíte ju zapchať uterákom, aby vám aspoň nefúkala na hlavu.
Apartmán má dve izby, dve klimatizácie a obe fúkajú priamo na postele. Dizajnérov by za to mali upáliť na hranici. Upratovanie je na požiadanie a je v poriadku. Posteľ vytriasli, aby odstránili piesok, a potom ju znova ustlali, takže sa to dá vydržať.
Balkóny v izbe sú veľmi malé, vhodné len na sušenie oblečenia; nie je tam kde sedieť. Izba pre 5 osôb má iba 2 stoličky. Je to paradox.
Sú tam tri bazény, z ktorých iba jeden je dobrý, hlboký 1,7 metra a zdanlivo čistý. Ostatné nikto nepoužíva, pretože okolo nich je ohromujúci zápach kanalizácie. Raňajky sú skromné, ale sýte; nebudete hladní. Na stoloch nie sú žiadne obrúsky, soľ ani korenie. Každé ráno pri raňajkovom stole príde naftový džíp a do hodiny sa vyloží, takže si raňajky zjete a voniate thajskou naftou; nikdy ho nevypnú.
Pri bazéne si nemôžete kúpiť nápoje a nemôžete si ich priniesť vlastné – môžete si ich kúpiť iba v kaviarni. Ceny sú tam nehorázne. Mangové smoothie s mučenkou stojí 175 bahtov, zatiaľ čo trhová cena je 50 bahtov. Najlepšie na tom je, že si ho nerobia sami; idú do neďalekej kaviarne, kúpia si ho a prinesú späť. V tej kaviarni stojí 100 bahtov – drsný thajský biznis. Vstupná hala je veľmi malá, bez sedenia, len drevené stoly na občerstvenie. Určite sa tam nevrátime a neodporúčame to. Výhody: Obchod 7 Eleven v blízkosti, veľa kaviarní a nočný trh. Pláž je vzdialená 10 minút pokojnej chôdze.