Thajsko Thajsko
Thajsko, Pattaya, Pattaya Thajsko, Pattaya, Pattaya

Wongamat Privacy Residence Resort 

Wongamat Privacy Residence Resort 

Thajsko Thajsko
Thajsko, Pattaya, Pattaya Thajsko, Pattaya, Pattaya
Teplota vzduchu: 31 °C
Teplota vody: 28 °C
Dĺžka letu: 10:50 h
Od letiska: cca 1:45 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza v meste Pattaya, asi 1,5 km od pláže. Približne 3 km od hotela sa nachádza niekoľko nákupných a zábavných podnikov. Letisko BKK: cca 1,5 hodiny autom
Zariadenie:
Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2018 a má 6 poschodí. V interiéri sú výťahy, reštaurácia a bar ako aj WiFi (prípadne za poplatok, vo verejných priestoroch). K ďalším zariadeniam patrí bazén.
Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba Superior (cca 35 m2): Má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, trezor, WiFi, minichladničku, satelitnú TV, klimatizáciu a telefón.
Dvojlôžková izba Deluxe: (cca 80 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba superior, majú ďalšie možnosti na spanie a balkón.
Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia
S polpenziou: raňajky formou bufetu a večere à la carte
S plnou penziou: ďalší obed à la carte
Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- možno za poplatok: aerobik, posilňovňa, tenis
Zmiešaný:
- služby práčovne (za poplatok)
kategória krajiny:
3 hviezdičky
Poznámky o krajine Thajsko:
- Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch v Thajsku spia deti vo veľkej posteli rodičov. Prístelka je k dispozícii na mieste za príplatok a v závislosti od dostupnosti. Doplatok sa platí na mieste a nie je zahrnutý v cene zájazdu.
- Vezmite prosím na vedomie aktuálne predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie Ministerstva zahraničných vecí pre Thajsko.
Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.
Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letového poriadku, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám, a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.
Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.
Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.
Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Letové informácie:
Zistite viac o pravidlách týkajúcich sa batožiny, palubného stravovania a odbavenia leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, na:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.
Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.
nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až od 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.
Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a zdravotnom stavepre občanov EÚ ho dostanete pred rezerváciou z dôvodu našich predzmluvných informačných povinností alebo ho odovzdá vaša cestovná kancelária. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.
Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné len v obmedzenom rozsahu alebo vôbec od polovice októbra (10/15) do konca mája (05/31), v závislosti od hotela. obsadenosť a poveternostné podmienky. Bez ohľadu na obsadenosť a počasie môžu byť v tomto čase zatvorené alebo zrušené aj niektoré plochy vonkajších zariadení, ako aj športové a zábavné zariadenia.
Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.
Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.
Chceli by sme vás zdvorilo požiadať, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru a rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.
Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.
Wongamat Privacy Residence Resort recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Wongamat Privacy Residence Resort ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Wongamat Privacy Residence Resort
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 06.07.2022 11:07:44
Koľko stojí zájazd do hotela Wongamat Privacy Residence Resort?
Cena zájazdu je od 902€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.07.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 31°C a teplota vody 28°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Pattaya
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.06.2022 9:30
Dĺžka letu Thajsko
Let trvá približne 10:50 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30