Upresnite svoje filtrovanie
66%
Hodnotenie
66%
Hodnotenie
 Spojené Arabské Emiráty, Dubaj, Dubai - Deira  Spojené Arabské Emiráty, Dubaj, Dubai - Deira

Moscow 

Moscow 

5:30 h
33 °C
33 °C
30 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
903 €
903 €
cena hotela od
cena hotela od
66%
Moscow
10 recenzií
od 903 €

Moscow

Odporúčanie 75 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 63 %
Izby 73 %
Strava 60 %
Personál 68 %
66%
Celkové hodnotenie
10 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 4 hviezdičky
miesto:
Hotel sa nachádza v centre Dubaju a je ideálnym mestským hotelom. Hotel sa nachádza na ulici Al Maktoum a je v bezprostrednej blízkosti obchodných centier Deira, nákupných centier, rovnako ako potoka Duabi. Zaujímavosťou je tiež Gold Seek (Staré mesto). Hotel je vzdialený asi 7 minút od letiska a World Trade Centre. , Keďže Dubaj a okolie ponúkajú len niekoľko historických a prírodných atrakcií, mesto otvorilo svoje dvere najväčšej svetovej lyžiarskej sieti, otvorenej 2. decembra 2005, a to prostredníctvom série veľkolepých projektov, ako sú Palmové ostrovy, Svet, DubajLand alebo Ski Dubai.
adresa:
Al Maktoum Street
P.0.Box 119911
Deira Dubaj
Tel .: +971 4 2288 222
Fax: +971 4 2288 220
vybavenie:
Dom ponúka 138 bytových jednotiek. Hostia sú vítaní v hotelovej hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou službou odhlásenia. Horné poschodia sú ľahko dostupné výťahom. K dispozícii je tiež šatňa, trezor a zariadenie na výmenu meny. Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste. Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu, jedáleň, jedáleň, kaviareň, bar a krčmy. K dispozícii sú aj obchody. K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok. Hostia, ktorí prídu autom, môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Ďalšie služby zahŕňajú starostlivosť o deti, lekársku starostlivosť, izbovú službu, práčovňu a kadernícky salón. K dispozícii je tiež konferenčná miestnosť a obchodné centrum.
Odhlásenie / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia je od 12.00 do 16.00 hod. A odhlásenie je v čase od 10.00 do 14.00 hod. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.
ubytovanie v rodinnom dome:
Moderné izby majú vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, satelitnú TV a telefón. Wi-Fi je k dispozícii za denný poplatok 25 USD.
Spacie zariadenia pre mladších hostí:
Upozorňujeme, že v hoteloch v Spojených arabských emirátoch je zvykom zostať v posteli rodičov s obsadením 2 dospelých a 1 dieťa, deti do 12 rokov. Maximálne jedno prístelka je možné poskytnúť za poplatok cca 35 € / noc. Dajte nám vedieť pri rezervácii tejto rezervácie. Prirážka je splatná na mieste a nie je zahrnutá v cestovnej cene.
Maximálne 2 dospelí a 2 deti môžu byť ubytovaní v dvojlôžkovej izbe. Pri rezervácii s 2 dospelými a 2 deťmi spí v posteli rodičov dieťa do 18 rokov.
stravovanie:
raňajky
Môžete využiť bohaté raňajky formou bufetu (zvyčajne formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a obed OR večera zvyčajne z bufetu.
Šport a zábava:
V plne vybavenom fitnescentre môžete športovať a v hotelovom bazéne si môžete vychutnať príjemné občerstvenie. K dispozícii sú tiež rôzne kozmetické procedúry. Verejné plážové parky sú vzdialené približne 15 km. Aj v meste nájdete rôzne zábavné možnosti.
mestská daň
Upozorňujeme, že dubajská daň a cestovná daň Jebel Ali sú vyberané na základe rozhodnutia vlády v Dubaji.
Turistická daň (Dirham cestovného ruchu) sa platí v hoteli zvlášť, v závislosti od klasifikácie hotela.
Suma za izbu a noc:
5 hviezdičkové hotely / ubytovanie: 20 AED (cca 4 Euro)
4 hviezdičkové hotely / ubytovanie: 15 AED (cca 3 Euro)
3 a 2 hviezdičkové hotely / ubytovanie: 10 AED (cca 2 Euro)
Podlieha zmenám
Turistická daň NIE sa vzťahuje na Emirates: Ajman, Sharjah, Fujairah alebo Umm al Quwain.
Doplnkový prevod nákladov:
Upozorňujeme,(napr. golfové vybavenie, kočíky, padák, surf alebo lyže) môžu vzniknúť pri prevode na mieste. Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.
Poznámka k požiadavkám na batožinu / stravu:
Bezplatná batožina a stravovanie sa môžu líšiť podľa leteckej spoločnosti.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Touristik informácie o batožinách / stravovanie
http://www.jt.de/fluginformation
Pre informácie:
Upozorňujeme, že rezervácie pre SAE vyžadujú minimálny vek 21 rokov pre maloletých bez sprievodu.
Pri príchode si zvyčajne vyžadujú uloženie kreditnej karty alebo zloženie vkladu v hotovosti ako záruku náhodných nákladov. Ďalšie informácie vrátane sumy zálohy nájdete na recepcii hotela.
Informácie o pravidlách vstupu a VISA:
Vstup do UA Emirates nie je možné s preukazmi totožnosti! Pas musí mať platnosť najmenej šesť mesiacov.
Občania nasledujúcich krajín nevyžadujú vízum pred príchodom:
Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Chorvátsko, Lotyšsko, Litva,
Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Maríno, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong (podliehajú zmenám).
Občania z iných krajín musia požiadať o víza pred príchodom.
Na spracovanie víza trvá približne 10 dní. Držitelia víz by preto nemali robiť krátkodobé rezervácie.
Ak potrebujete vízum, oznámte nám to písomne ​​zaslaním e-mailu na adresu service@jt.de.
Naše servisné centrum vám poskytne ďalšie informácie
odísť.
Ďalšie informácie o vstupných požiadavkách nájdete na adrese:
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Oznámenie o vstupe:
Hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva alebo nemeckého bydliska sa musia stretnúť s ťažkosťami pri získavaní víz a vstupu do Spojených arabských emirátov.
Poznámka o mieste pobytu cestujúceho:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí, ktorí nemajú bydlisko v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo krajinách Beneluxu, môže hotelová registrácia s miestom alebo bez letu v mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takomto prípade sú hotelieri oprávnení požadovať dodatočnú platbu na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!
adaptér:
Odporúčame, aby ste zabalili adaptér, aby ste mohli používať vaše elektronické zariadenie počas vašej dovolenky.
Poznámka o pôste mesiaca Ramadán:
Vezmite prosím na vedomie tradičný mesiac pôstu ramadánu, ktorý sa má konať od 15.05.2017 do 14.06.2017 v roku 2018.
Počas dňa pred západom slnka to znamená, že návštevníci regiónu majú obmedzené obmedzenia v hotelovej činnosti (napr. Nápoje a jedlá sa podávajú iba v uzavretých izbách počas dňa). Niektoré reštaurácie a bary môžu byť počas tohto obdobia zatvorené. Okrem toho niektoré hotely obmedzujú používanie alkoholických nápojov, ako aj večerné zábavy (napr. Živá hudba).
Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch je veľa postavený, s miernym hlukom a malými vizuálnymi obmedzeniami je preto možné očakávať. Hotely využívajú najmä uvoľnené letné mesiace (od mája do polovice septembra, vrátane ramadánu), aby vykonali potrebné údržbárske práce. To sa týka najmä bazénov, reštaurácií, rekreačných zariadení alebo plávajúcich úsekov. Tiež môžu byť ovplyvnené dočasnými uzávermi. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je ohlásená alebo oznámená len v krátkom čase. Prosím, zosilňovač &Na to nemáme vplyv.
Nezáväzné odporúčania:
V Spojených arabských emirátoch je euro prijaté ako platobný prostriedok (1 euro = asi 4 Dirham (AED)). Pomocou karty EC-Card môžete kedykoľvek mať hotovosť. Upozorňujeme, že v hoteli môžete platiť iba kreditnou kartou alebo hotovosťou. Nie som si EC-Card.
Business Class s Lufthansou:
Ak by ste chceli prejsť na Business Class, môžete to urobiť za príplatok od 1600 eur na osobu (dospelý alebo dieťa). Žiadame Vás o to, aby ste nás ihneď po rezervácii písomne ​​oznámili e-mailom na adresu service@jt.de a uviedli Vaše číslo rezervácie. Vašu žiadosť o rezerváciu spracuje Mo.-Fr. do 17:00
Poznámka: Železnica & Fly pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Ak chcete používať službu Rail & Fly, oznámte nám to písomne ​​e-mailom na adresu service@jt.de do dňa rezervácie do 20:00 hod. Rezervácia Rail & Fly je možná na vyžiadanie a za príplatok.
Poznámka Strava:
Upozorňujeme, že je závislé od cien, či sú lety s jedlom Eurowings zahrnuté do ceny za cestu. Pre lety na dlhé trasy sa najčastejšie používajú lietadlá Sunexpress.
Pre informácie:
Chceli by sme upozorniť na skutočnosť, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu cca 04:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti, je check-in v hoteli len v deň príchodu od 14.00 hod.
Ak je spiatočný let v nočnom lete, s dobou odchodu okolo 03:00 ráno z cieľovej oblasti, odchod v hoteli sa uskutoční v poludnie deň predtým.
Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - Predĺženie používania izieb závisí od dostupnosti na recepcii hotela v závislosti od dostupnosti.
Pred odletom je možné rezervovať si extra noc za poplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.
V hoteli nie sú povolené žiadne psy.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 75 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 63 %
Izby 73 %
Strava 60 %
Personál 68 %
66%
Celkové hodnotenie
10 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Moscow ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Moscow

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 22.08.2021 19:08:03
Koľko stojí zájazd do hotela Moscow?
Cena zájazdu je od 903€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.10.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 33°C a teplota vody 30°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Dubaji.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.09.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 5:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia