Upresnite svoje filtrovanie
87%
Hodnotenie
87%
Hodnotenie
 Španielsko, Malorka, Paguera  Španielsko, Malorka, Paguera

Valentin Paguera Hotel - Erwachsenenhotel 

Valentin Paguera Hotel - Erwachsenenhotel 

2:10 h
18 °C
18 °C
18 °C
cca 0:30 h
cca 0:30 h
571 €
571 €
cena hotela od
cena hotela od
Odporúčanie 93 %
Poloha 90 %
Šport a zábava 78 %
Izby 80 %
Strava 92 %
Personál 93 %
87%
Celkové hodnotenie
133 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Všeobecný popis:
Vitajte v hoteli Paguera v Paguera. Hotel sa nachádza 500 metrov od piesočnatej pláže. Najbližšie mestá sú: Andratx (7 km) a Santa Ponsa (9 km). Ostatné mestá: Palma De Mallorca (35 km). Pre vaše pohodlie, hotel má recepciu, klimatizáciu, lobby a 5 vlekov. 5-poschodový hotel hovorí nemecky, anglicky, španielsky, taliansky a francúzsky. Hostia, ktorí chcú byť na dovolenke mobilný, si môžu prenajať bicykle. Hotel má bazén so sladkou vodou. Hotelový bar s bazénom ponúka hosťom relaxáciu s nápojom. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok na pláži a bezplatne pri bazéne. Prístup k hotelu: Castillo Bellver (22 km), Dom Katmandu (10 km), PMI letisko (34 km), Jazda na koni (2 km), Piráti dobrodružstvo (10 km) 9 km) a obchody (20 km). V blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka, turistické informácie, supermarkety, bary / reštaurácie a centrum mesta. Pre tých, ktorí majú prístup na invalidný vozík, hotel poskytuje nasledovné vybavenie: bezbariérový výťah a rampa / výťah. Hotel je určený len pre dospelých (18+).
vybavenie:
Hotel má službu žehlenia, práčovňu, bezpečnostnú schránku, lekársku pomoc, zmenáreň a službu prebudenia. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme hotspotu Wi-Fi. Recepcia otvorená: 24 hodín.
stravovanie:
Raňajky: bufet. V hoteli je reštaurácia. Nápoje si môžete vychutnať v lobby bare.
Šport / voľný čas:
Pre voľnočasové aktivity ponúka bowling, šípky, lukostreľba, biliard, stolný tenis a zábavný program. Hotel Valentin Paguera Hotel má solárium, saunu a vírivku. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: fitness. Golfoví nadšenci nájdu golfové ihrisko vzdialené 4 km. Večerné predstavenia sú ponúkané na zábavu v závislosti od počasia a sezóny.
Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: Euro / Master Card a Visa Card. Niektoré zariadenia, ponuky a aktivity môžu vyžadovať dodatočné poplatky.
Poznámka:
Vláda Baleárskych ostrovov sa rozhodla vyberať pobytovú taxu ("daň z udržateľného cestovného ruchu", porovnateľná s turistickou daňou) pre pobyty od 01.07.2016. Táto daň platí každý hosť priamo v hoteli a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 2,00 EUR na osobu a deň, plus 10% DPH v hlavnej sezóne (01. 05.-31.10.). V mimosezóne (01.-30. 04.) sa táto suma zníži o 50%. Hostia, ktorí majú pobyt dlhší ako osem po sebe nasledujúcich nocí, platia od dňa 9 len 50% dane. Deti mladšie ako 16 rokov sú oslobodené od platenia dane.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 93 %
Poloha 90 %
Šport a zábava 78 %
Izby 80 %
Strava 92 %
Personál 93 %
87%
Celkové hodnotenie
133 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Valentin Paguera Hotel - Erwachsenenhotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Valentin Paguera Hotel - Erwachsenenhotel

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Valentin Paguera Hotel - Erwachsenenhotel kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.05.2020 02:05:17
Koľko stojí zájazd do hotela Valentin Paguera Hotel - Erwachsenenhotel?
Cena zájazdu je od 571€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 31.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 18°C a teplota vody 18°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Malorke.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.10.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:10 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30