Upresnite svoje filtrovanie
83%
Hodnotenie
83%
Hodnotenie
 Španielsko, Malorka, Can Pastilla  Španielsko, Malorka, Can Pastilla

JS Palma Stay - Erwachsenenhotel ab 16 Jahren 

JS Palma Stay - Erwachsenenhotel ab 16 Jahren 

2:10 h
14 °C
14 °C
14 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
554 €
554 €
cena hotela od
cena hotela od
Odporúčanie 86 %
Poloha 85 %
Šport a zábava 78 %
Izby 82 %
Strava 85 %
Personál 87 %
83%
Celkové hodnotenie
138 recenzií

Informácie pre JS Palma Stay - Erwachsenenhotel ab 16 Jahren

Hotel Orleans v stredisku Can Pastilla je voľbou dobrej dovolenky za prijateľnejšiu cenu. Výhodou hotela je krátky trasfer z letiska a ľahká dostupnosť centra s vodným aquaparkom. Odporúčame Vám navštíviť známu Palmu a najmä jej skvost - gotickú katedrálu La Seu. Vychutnajte si večernú prechádzku po promenáde: šum mora a šepot prímorského vánku vám zaručia krásny večer.

Vzdialenosti:

Pláž: 100 m
Letisko: cca 0:15 hod

Poloha

Výhodná poloha na západe ostrova v letovisku Can Pastilla, cca 100 m od širokej piesočnatej pláže. Blízko centra strediska a promenády, kde nájdete obchodíky, reštaurácie, bary či zábavné podniky. Neďaleko veľkého letoviska El Arenal. Iba 9 km od centra hlavného mesta ostrova Palmy, dostupné autobusom.

Vybavenie

Hotelový komplex Orleans sa skladá z 2 budov - Orleans a Orleans Garden. Recepcia s posedením pre hotelových hostí, trezory (za poplatok), príjemná spoločenská miestnosť s TV, klimatizovaná reštaurácia v Orleans, krásny veľký bazénový komplex, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, terasa na slnenie, bar pri bazéne, nepravidelný hotelový večerný zábavný program.

Ubytovanie a izby

2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC), telefón (za poplatok), klimatizácia, balkón alebo terasa.

Pláž / Stredisko

Široká piesočnatá pláž, ležadlá a slnečníky za poplatok.

Šport a relax

Vodné športy na pláži (za poplatok), nepravidelný večerný zábavný program v hoteli, neďaleko obľúbený vodný park Aqualand, v susednom stredisku El Arenal (za poplatok).

Pre deti

Detský bazén

Prednosti:

Bicykle
Blízko pláže
Fitness
Hotel iba pre dospelých
Masáže
Piesočnatá pláž
Pre invalidov (bezbariérový prístup)
Reštaurácia
Sauna
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vyhrievaný bazén
Wellness & spa
WIFI dostupná
WIFI zadarmo

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Hotel Orleans
JS Palma Stay - Adults only ex 16 years
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 86 %
Poloha 85 %
Šport a zábava 78 %
Izby 82 %
Strava 85 %
Personál 87 %
83%
Celkové hodnotenie
138 recenzií
Matej
Termín pobytu: Jún 2013 Publikované 13.01.2014
67 %
Po príchode na Malorku nás bez problémov transfer doviezol do hotela. Netrvalo to dlho, letisko nie je ďaleko od hotela, ale nespôsobovalo hluk, ktorý by nám kazil dovolenku. Ako výlet odporúčame mesto Palma. Hotel sa nám páčil, komplex tvoria dva hotely. Je tu pekná bazénová plocha, je tu aj bazén určený pre deti. Ležadlá a slnečníky tu boli bez poplatku. Ležadiel bolo vždy dosť, nemuseli sme si nič rezervovať. Slnečníkov bolo málo. Izba bola fajn, no dosť malá, účelne zariadená, maximálne využili priestor, takže na nedostatok úložného priestoru sa nemôžeme sťažovať. Pri recepcii je spoločenská miestnosť, v ktorej je tv. Na izbe televízor chýbal, do spoločenskej miestnosti sa nám chodiť kvôli televízoru nechcelo. Izbu pravidelne upratali. Mali sme aj malý balkónik. Problém bol len v klimatizácii, nefungovala na 100%. Aj napriek pár chybám si myslíme, že je to super dovolenka, treba privrieť očko a užiť si dovolenku, lebo toto miesto určite stojí za to. Personál bol milý a usilovný (až na pár výnimiek – recepčný). So stravou sme boli spokojní. Každý deň bolo takmer to isté na raňajky, ale nie je dôvod šomrať, pretože výber je skutočne bohatý, stále sme si pochutnali na niečom inom. Pláže sú tu rôzne – pieskové aj zmesové. Blízko je pláž obkolesená skalami, kde je krásna atmosféra, no nie je to ideálne kúpacie miesto, neďaleko je aj maličká pláž v zátoke. Tá je obľúbeným miestom najmä pre rodiny s deťmi. My sme si zašli na vzdialenejšiu pláž, ktorá je obrovská. Popri nej viedla promenáda. Plážový servis bol platený. čítať celú recenziu
Richard, Žilina
Termín pobytu: Jún 2012 Publikované 07.08.2012
89 %
Je to hotel vhodný pre rodiny s deťmi. My sme mali dve deti: 3 a 6 ročné. Hotel je síce starší, ale drží si úroveň a zodpovedá počtu hviezdičiek. Mali sme tiež veľmi dobrú delegátku, to sa nám už dávno nepošťastilo. Bola to staršia pani, ktorá veľa povysvetľovala, poradila a snažila sa všetko vysvetliť aj starším ľuďom, ktorí v jazykoch nie sú až takí zdatní. Nebola tam len na to, ako to teraz často u delegátov býva, popredať maximum fakultatívnych výletov a viac sa neobjaviť. Naša delegátka bola na našom hoteli sedem dní z celkových jedenástich, ktoré sme tam strávili a poradila aj to, na ktorý výlet sa máme vydať a ktorý nie je práve vhodný pre našu rodinu. Na Malorke je veľa vyžitia aj pre malé deti aj pre dospelých. My sme absolvovali návštevu akvária (podobné ako Tropikárium v Budap.), Marinelandu (šou papagájov, delfínov a tuleňov), ZOO - safari, Dračie jaskyne (podobné ako u nás, avšak teplota v jaskyni vyše 20 st.), MHD dopravou sme sa za 1,5 Eura previezli do Palmy – hlavného mesta, kde sa určite oplatí vidieť hlavnú katederálu a odporúčam požičať bicykel za 5 Eur na deň a povoziť sa na perfektných cyklochodníkoch a promenádach. Je to jednoducho pre ľudí, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku aktívne, nielen naberať bronz na pláži, či hotelovom bazéne. Pohľad na hotel môžete nájsť na mape najväčšieho vyhľadávača v jeho službe Zobrazovania ulíc. čítať celú recenziu
Dana R., Považská Bystrica
Termín pobytu: Jún 2011 Publikované 18.08.2011
71 %
Celkový dojem bol pozitívny,boli sme aj v západnej časti Mallorci,bolo tam krásne.Navštívili sme aj akvárium,tiež pekný zážitok.Odporúčam aj návštevu Palmy de Mallorca,je tam veľa krásnych miest a nezabudnuteľná katedrála.Ide tam "kyvadlovka"za 1,50 eura.Odporúčam,ak niekomu nevadí hluk lietadiel,vraj to tam patrí,dá sa na to časom zvyknúť.Pekné sú aj poznávačky.V Mallorce sa mi veľmi páčilo.Niekedy sa tam ešte vrátim,ale do inej časti.Delegát sa o nás vôbec nestaral,okrem predania výletov,nám dohromady nič nepovedal.Vypočuli sme si zaujímavosti a upozornenia od inej delegátky,ktorá vzorovo informovala svojich klientov.Peter sa tam chodí asi len rekreovať. čítať celú recenziu
Martin D., Zvolen
Termín pobytu: Jún 2011 Publikované 08.08.2011
78 %
Pekná dovolenka na peknom mieste, starší ale dobre udržiavaný čistý hotel, blízko hlavného mesta s výbornými možnosťami na nákupy, prechádzky - výborné spojenie MHD. More čisté, teplé s množstvom malých rýb, dostatok miesta na plážach. Delegát slabší - neverte mu že ostrov nestihnete prejsť autom, v Marinelande nie je čo vidieť (super vystúpenia delfínov, tuleňov, papagájov, akvárium, detský bazén, tobogán, morská pláž...) atď.. Mal som dojem že jeho hlavnou úlohou je predať fakultatívne zájazdy. Inak krásny ostrov s veľa možnosťami na zábavu a výlety. čítať celú recenziu
Alexandra S., Tvrdošovce
Termín pobytu: Máj 2011 Publikované 30.06.2011
93 %
Fantastická dovolenka so všetkým čo k skvelej dovolenke patrí .Boli sme v Palme ktorá je asi 9 km vzdialená . Krásne mesto , tá katedrála je naozaj úžasná tak sme si ju pozreli 2 krát .Odporúčam ešte Marineland vystúpenie delfínov , tuleňov a papagájov. Je tam aj ZOO a pre deti bazén s atrakciami.To sa nevidí každý deň. Nám sa dovolenka vydarila všetko bolo krásne Hotel , pláž , okolie a najmä počasie krásne teplúčko hned by som tam išla naspäť aj sme si zaplakali ked sme odtiaľ odchádzali . Odporúčam každému zažiť... čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - JS Palma Stay - Erwachsenenhotel ab 16 Jahren

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel JS Palma Stay - Erwachsenenhotel ab 16 Jahren kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.11.2020 12:11:10
Koľko stojí zájazd do hotela JS Palma Stay - Erwachsenenhotel ab 16 Jahren?
Cena zájazdu je od 554€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.12.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 14°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Malorke.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.11.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:10 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30