Upresnite svoje filtrovanie
82%
Hodnotenie
82%
Hodnotenie
 Španielsko, Malorka, Playa de Palma  Španielsko, Malorka, Playa de Palma

HM Gran Fiesta 

HM Gran Fiesta 

2:10 h
14 °C
14 °C
14 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
538 €
538 €
cena hotela od
cena hotela od
82%
HM Gran Fiesta
209 recenzií
od 538 €

HM Gran Fiesta

Odporúčanie 83 %
Poloha 92 %
Šport a zábava 65 %
Izby 78 %
Strava 82 %
Personál 82 %
82%
Celkové hodnotenie
209 recenzií

Informácie pre HM Gran Fiesta

Hotel Gran Fiesta má atraktívnu polohu na pláži, len 3 km od letiska a priamo v centre živej pobrežnej promenády, spájajúcej stredisko El Arenal s hlavným mestom Palma de Mallorca.

Vzdialenosti:

Centrum: 10 km
Letisko: cca 0:15 hod

Poloha

Hotel Gran Fiesta má atraktívnu polohu na pláži, len 3 km od letiska a priamo v centre živej pobrežnej promenády, spájajúcej stredisko El Arenal s hlavným mestom Palma de Mallorca. Spojenie s centrom Palma de Mallorca, ktoré je vzdialené 10 km a s vodným parkom Aqualand (vzdialeným len 3 km), zabezpečuje pravidelná miestna doprava. Najväčším zážitkom na Malorke je samotná Palma de Mallorca – metropola, v ktorej sa dopĺňa moderné s historickým, malebné úzke uličky s veľkými a pulzujúcimi ulicami. Moderné obchodné centrá striedajú malé obchodíky so suvenírmi, útulné kaviarničky, tempera-mentné diskotéky – stačí si vybrať.

Vybavenie

Elegantný hotel je vybavený vstupnou halou, z ktorej sa prechádza do baru, reštauráciou a spoločenskou miestnosťou, k dispozícii je Wi-Fi na recepcii zdarma. V areáli je umiestnený vnútorný bazén, sauna a vírivka. Na terase s príjemným posedením je bazén, ležadlá a slnečníky. Hotel je vhodný aj pre hendikepovaných hostí.

Ubytovanie a izby

Rekonštruované, moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (rozkladacie lôžko, vhodné pre dieťa do 12 rokov) sú klimatizované a majú bočný výhľad na more. K vybaveniu izieb patrí kúpeľňa s WC, TV, telefón, klimatizácia, mini bar, balkón a trezor (za poplatok). Za doplatok superior izby s priamym výhľadom na more.

Pláž / Stredisko

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Šport a relax

Na pláži možno využiť bohatú ponuku vodných športov – windsurfing, vodné bicykle, lyže, plážový volejbal, banán, paragliding.

Pre deti

Bazén, stolička, postieľka na vyžiadanie.

Prednosti:

Bicykle
Blízko pláže
Detská postieľka
Detský bazén
Parkovanie v objekte
Piesočnatá pláž
Pozvoľný vstup do mora
Práčovňa
Pre invalidov (bezbariérový prístup)
Reštaurácia
Sauna
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
WIFI dostupná
WIFI zadarmo

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Hotel Gran Fiesta
Hotel HM Gran Fiesta
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 83 %
Poloha 92 %
Šport a zábava 65 %
Izby 78 %
Strava 82 %
Personál 82 %
82%
Celkové hodnotenie
209 recenzií
karol
Termín pobytu: Aug 2013 Publikované 04.12.2013
73 %
Hotel Gran Fiesta sa nám páčil, bolo vidieť, že tu prebehla rekonštrukcia. Zariadenie izieb je jednoduché, k dispozícii je Tv, no bohužiaľ výber kanálov je malý a prevažne v španielčine. Hotel je pomerne tichý. Boli sme v tomto hoteli viackrát a naposledy sme ocenili to, že wifi bola v hale free. Kvalita jedla bola skutočne dobrá, každý si mohol vybrať, čerstvé. Je to veľmi tichý, pokojný hotel a všetko je po ruke...pláž popri promenáde, nákupné možnosti, bary, reštaurácie. Pláž bola len kúsok od hotela. Obávali sme sa, že tu bude hluk, keďže je blízko letisko, ale opak bol pravdou. Našťastie sme si užili pokojnú, tichú dovolenku. Mali sme krásnu izbu s výhľadom na mesto Palma a na hory. S upratovaním sme boli spokojní, mali sme čisto, dokonca aj balkón upratali. Výhodou bolo, že recepčný hovorí plynule anglicky, takže sme nemali problém sa dohovoriť, i keď sme niečo potrebovali. Personál bol milý, priateľský a pohotovo riešili problémy. Nám sa najmä páčilo posedenie vonku, kde hrala príjemná hudba, nie príliš hlučná zábava. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - HM Gran Fiesta

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel HM Gran Fiesta kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.01.2021 00:01:18
Koľko stojí zájazd do hotela HM Gran Fiesta?
Cena zájazdu je od 538€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.01.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 14°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Malorke.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.12.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:10 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia