Upresnite svoje filtrovanie
72%
Hodnotenie
72%
Hodnotenie
Španielsko Španielsko
 Španielsko, Malorka, Palma Nova  Španielsko, Malorka, Palma Nova

FERGUS Style Tobago 

FERGUS Style Tobago 

2:10 h
17 °C
17 °C
14 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
656 €
656 €
cena hotela od
cena hotela od
72%
FERGUS Style Tobago
15 recenzií
od 656 €

FERGUS Style Tobago

Odporúčanie 40 %
Poloha 87 %
Šport a zábava 70 %
Izby 62 %
Strava 68 %
Personál 73 %
72%
Celkové hodnotenie
15 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Fergus Tobago Hotel v meste Palma Nova má 274 izieb rozloží na 9 podlaží. Nachádza sa 100 metrov od piesočnatej pláže. Najbližšie mesto hoteli sa nachádza Palma De Mallorca (15 km). Pre vaše pohodlie, hotel má 4 výťahy, klimatizácia, obývacia izba, recepciou a lobby rysy. V 9-poschodový hotel španielsky, anglicky, francúzsky a taliansky je Rus, hovorený. Hostia, ktorí chcú byť mobilný na dovolenku, si môžu požičať autá a bicykle. Pre deti je tu zábavný program. Súčasťou hotela je sezónna bazén so sladkou vodou a bazén samostatný detský. Hostia môžu relaxovať s drinkom v bare pri bazéne. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii na pláži za poplatok. V blízkosti hotela je centrum mesta, obchody, diskotéka, turistické informácie, autobusová zastávka, supermarkety a bary/reštaurácie. Prístupná od hotela: jazda na koni (3 km), Kamanda (200 m), Drach jaskyne (60 km), La Cartuja Valldemossa (30 km) a katedrála (12 km). Hotel ponúka bezbariérový prístup: bezbariérový výťah a rampa/výťah. Pre zábavu, hotel ponúka: TV miestnosť. Pre automobily, má hotel parkovisko.

Vlastnosti:
V hoteli je zmenáreň, upratovanie, pranie bielizne, trezor a budenie telefónom. Prístup k internetu je poskytovaná vo forme Wi-Fi hotspotov. Táto rodina-priateľský hotel ponúka detský klub, detské zábavy a detský bazén pre rodičov a mladých hostí, aby zabezpečili pohodlný pobyt. Prevádzková doba recepcia: 24 hodín.

Stravovanie:
Raňajky: formou bufetu. V hoteli je k dispozícii reštaurácia. Snack bar je medzi nimi pre malé hladu. Nápoje si môžete vychutnať v lobby bare.

Šport/Zábava:
Rôzne voľnočasových aktivít sú poskytované v hoteli stolný tenis, Gameroom, šípky, animačné programy a biliard. Najbližšie golfové ihrisko je vzdialené 2 km od hotela. Večerné show sú počasie a ponúkol -saisonabhängig pre zábavu.

Doplňujúce informácie:
Tieto platby sú prijímané Visa Card. U niektorých zariadení, vybavenia a činnosti môžu byť účtované ďalšie poplatky. Hotel vyžaduje všetkých hostí zaplatiť pri príchode. Pobytová taxa sa platí na mieste.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 40 %
Poloha 87 %
Šport a zábava 70 %
Izby 62 %
Strava 68 %
Personál 73 %
72%
Celkové hodnotenie
15 recenzií
JOZEF+DANIELA
Termín pobytu: Sep 2017 Publikované 02.10.2017
80 %
Dovolenka zodpovedala naším predstavám. Výborná poloha hotela. Výborná strava. Na krásnej pláži. Hotel plne zodpovedá 3*. Prevážne anglická klientela. Rušné stredisko. Starší hotel, avšak udržiavaný. Množstvo reštaurácii a diskoték. Všade obchody. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - FERGUS Style Tobago

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel FERGUS Style Tobago kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 23.02.2021 23:02:05
Koľko stojí zájazd do hotela FERGUS Style Tobago?
Cena zájazdu je od 656€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 17°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Malorke.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:10 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia